Aký dátový program do GPS trackera?

  • 1 príspevok
  • Richard Hombauer 22.08.2018 - 12:45

    Pre čitateľa Petra F. hľadáme najvhodnejší program mobilného operátora do GPS trackera. Ako píše, "zaujimalo by ma, aka SIM karta a aky datovy program je najlepsi ako vyuzitie do GSM trackera takéhoto typu: http://www.fony.sk/clanky/12360-alcatel-movetrack-domaci-maznacik-i-bat…;. Chceme sa vyhnúť rôznym dátovým programom na 24 hodín, ktoré by použitie predražili. Ja osobne si myslím, že treba hľadať najlacnejšie riešenie do 1 GB. Zrejme 4ka + Orange v národnom roamingu spolu s automatickou obnovou dobitia kreditu budú najlepším riešením. Alebo máte lepší nápad? Peter má tiež požiadavku "aby to bolo uctovane po 0,001 MB a bez faktury, aby v pripade straty nemal nový "majitel" SIM kartu na neobmedzene telefonovanie". Úprimne sa príznám, že tej poziadavke nerozumiem. Ja mám napríklad od Telekomu jednu SIM s programom Bez záväzkov. Mám ho v podobnom zariadení ako je GPS tracker. Keď sa mesiac nepoužíva, nepríde mi nič. Keď sa v nejakom mesiaci odošle zopár SMS poplachov, príde mi elektronická faktúra na 1 - 2 eurá. Bez starostí s dobíjaním kreditu. A ktorý blbec by po krádeži ešte z danej SIM karty telefonoval? Veď by bol ešte ľahšie vystopovateľný. :)