Polsky Virgin

  • 2 príspevky
  • steve 06.07.2018 - 17:39

    ma bezplatny mesacny pausal Freemium, a JPP, ze to funguje bez vacsich blokacii aj v Europe. Dokonca v statoch, kde je Virgin etablovany, napr. v predrazenom Svajciarsku, tiez. Kto to ma vyskusane, koncom mesiaca sa chystam navstivit Zakopane, ale tazko je tomu verit. Budem rad aj upresneniam cez SS.

  • steve27.07.2018 - 10:07 Trvalý odkaz

    Konecne uz mam 4 SIM karty virginmobile.pl s cislami za sebou /+48 736 xxx xxx/, kupene a registrovane na Poczte Polskej v Zakopanom. Hned tam som si aktivoval Freemium prislusnym kodom a vyskusal prezvonit 2 slov.cisla. Po navrate domov som takisto prekvapil par znamych hovorom z polskeho cisla, cuduju sa, co to stvaram, ale zatial to funguje bez problemov. Platil som kartou, celkom 20 Zl, teda 1,25€ /5 Zl/ za kazdu kartu s kreditom 5 Zl. Neviem, ako sa to bude spravat, ked miniem 30 min. hovorov, alebo 30 SMS, alebo 300 MB dat, zatial ich pouzivam vedla mojho hlavneho cisla v dvojsimkovom telefone. Zaujimave, ze Virginkarta ma vypnute zabezpecenie PIN, hned po vlozeni do telefonu naskoci siet. Zaciatkom septembra budem vo Svajciarsku, tak vyskusam aj spravanie a tarifikaciu v tamojsej sieti Virgin.