Op3n Dott P4502

  • rbt 10.11.2014 - 09:14

    Všimol som si ho v Tescu, na prvý pohľad vyzeral dobre...

  • galaxi10.11.2014 - 11:49 Trvalý odkaz

    robko vypadať dobre neznamená, že je aj kvalitný na tú premrštenú cenu.

    rbt10.11.2014 - 12:47 Trvalý odkaz

    To mi je jasné, nie som dnešný, ale ten telefón som držal v ruke a 99 zaň nie je veľa, je kovový.

    Peter10.11.2014 - 12:58 Trvalý odkaz

    NO kovovy nenie ale zle to neni vcera som ho trochu pokukal a naozaj celkom fajn len sa bojim ze by bol problem na to zohnat nejake gelove alebo flipove puzdro takze pokial nepride tesco aj s nejakym origo prislusenstvom tak dakujem.

    funboy10.11.2014 - 14:24 Trvalý odkaz

    galaxi, je všeobecne známe, že kvalitný znamená podľa teba, že je max za 1€ a najlepšie s 9€ kreditom s neomedzenou platnosťou :-)

    Nightmare10.11.2014 - 20:49 Trvalý odkaz

    v Zakladnych Parametroch je ze bezi v nom KitKat a dole v clanku je napisane ze Jelly Bean :)

    Lenka Ivančíková10.11.2014 - 21:36 Trvalý odkaz

    ano, opravene. vdaka. :-)

    Vasil11.11.2014 - 18:40 Trvalý odkaz

    chcem si kupit smartfon, musi mat 1 GB RAM, podmienka je, ze to bude oficialne predavane na slovensku (ziadny cinsky eshop). Co lacnejsie a lepsie od tohto Tesco smartfonu mozem zohnat. Fakt sa pýtam.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.11.2014 - 21:36 Trvalý odkaz

    To neni zlý tip. V O2 je cena prekvapivo nízka 87,71€? Ostatné e-shopy od 120€..

    Má to horší displej (TN) a slabšie rozlíšenie. Naopak silnejšia batéria 2Ah, by aj vďaka displeju mohla dať slušnú výdrž.

    Inak ten Tesco fon ťažko prekonáš. Vedeli čo robia. Bude to hit Vianoc. Kúpiš kapra, stromek a smartfon..

    Peter11.11.2014 - 22:45 Trvalý odkaz

    vtip to neni, sice display neni ips a rozlisenie je slabe, ale niekolko ludi v mojom okoli si ho uz kupilo a musim povedat ze neni to az taky pruser. Skor ako display mi vadil ten launcher co lenovo pouziva, ale da sa na to zvyknut. Za tie peniaze urcite zaujimavy fonik. Predpokladam ze creva budu v podstate totozne.
    Inak Lenovo ma v baleni aj silikonove puzdo a ochrannu foliu a neni problem nan zohnat aj ine puzdra co v pripade toho open dott bude asi problem.

    Juraj18.11.2014 - 01:49 Trvalý odkaz

    ja som ho kupoval pred trochu viac ako týždňom a som veľmi spokojný, vážne je rýchly a všetko funguje ako má. Pôvodne som ho chcel len ako prechodný mobil, ale nechám si ho :)

    rockfanatic24.11.2014 - 00:48 Trvalý odkaz

    #juraj87 . vies napísat dajaké dojmy o fóne? mienim si aj ja kúpit daco také( alebo práve toto). spytam sa pár otázok: má notifikacnú diódu? aky je hlasny(vyzvánanie, multimédiá)? ako funguje dual sim?má play store, alebo len ten vlastny? kolko je volnej vnutornej pamati ROM(a tak ako aj RAM). aká je kvalita hovorov? dakujem

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease24.11.2014 - 06:30 Trvalý odkaz

    Načo sa pýtať stačí ho kúpiť a vyskúšať.
    To, že to predáva Tesco je veľká pridaná hodnota.
    Tam totiž (vysoko nad rámec zákona) spotrebný tovar môžeš do mesiaca vrátiť. Bez udania dôvodu.

    rockfanatic24.11.2014 - 11:44 Trvalý odkaz

    no, v tom más pravdu. pockám na akciu ako bolo u tabletov za 80 € :D