Novy fon do 400eur.

  • 7 príspevkov
  • frexa 29.08.2011 - 13:05

    Ahojte,chcem si kupit novy telefon v cene do 400 eur a potrebujem poradit na zaklade vasich praktickych skusenosti do coho ist.Telefon bude vyuzivany prevazne na net a na fotenie a tocenie videa.Takisto by mal nieco vydrzat,co sa tyka padov.Kedze chcem investovat celkom dost penazi,chcel by som nieco co my vydrzi aspon dva roky.Zatial rozmyslam nad Iphonom4 ale trocha sa bojim ich uzatvoreneho oper.systemu.
    Vopred dakujem za akukolvek radu.

  • majko11293 (h…29.08.2011 - 13:21 Trvalý odkaz

    ma byt telefon novy alebo moze byt aj z bazaru? Budes ho brat na pausal, v hotovosti?
    iPhone4 je dobra volba, taktiez by som zvazil Sony Ericsson Xperia ARC alebo Samsung Galaxy SII ale neviem ci to nebude uz nad tvoj limit..

    ZraLOCK29.08.2011 - 13:26 Trvalý odkaz

    iphone je dobra volba, za dobreho svetla urobis dobre fotky aj video. telo je pevne a pomerne odolne, ale caste pady nedoporucujem. uzavreteho iOS by som sa nebal, pretoze pre tento system je dostupnych mnoho akychkolvek aplikacii, cize v telefone mozes mat na co si len spomenies.

    ak chces lepsie foto odporucam SE Xperia Arc, Samsung Galaxy S II alebo Nokia N8

    frexa29.08.2011 - 13:31 Trvalý odkaz

    telefon chcem kupit v hotovosti cez inzerat,novy alebo zanovny.dakujem vam za rady asi pojdem do toho iphonu,aj ked neviem ci este nepockat aspon tyzden,predsa len v septembri ma prist na trh viacej noviniek.

    majko11293 (h…29.08.2011 - 13:42 Trvalý odkaz

    v septembri ma prist aj iPhone 5 tak neviem ci by nebolo lepsie trochu pockat..

    ZraLOCK29.08.2011 - 13:47 Trvalý odkaz

    no ak si myslis, ze kupis v septembri nadupanejsiu novinku za 400 evri tak si na omyle... je pravdou, zasa, ze ceny starsich zariadeni poklesnu

    frexa29.08.2011 - 17:10 Trvalý odkaz

    tak teda nejdem cakat na nic,kupim Iphone4,ak by mal niekto na predaj nech sa ozve.este raz dik za rady.