Novy firmware pre Motorolu V547 - kde ho najst?

  • 6 príspevkov
  • philliph 04.06.2005 - 21:59

    Kde by sa dali najst nove verzie firmwaru pre Motorolu V547? A len pre istotu - inak ako cez kabel nahrat nepojdu, vsak?

  • Arrow7904.06.2005 - 23:23 Trvalý odkaz

    Hm, no mne obcas nezvonil budik vo V500. Dokonca sa mi stavalo, ze som zvykol pravidelne raz za tyzden kvoli tomu zaspat. Potom som ho uz radsej nepouzival :( Mas v kalendari nastavene, aby telefon upozornoval na udalosti vo vypnutom stave? Na V500 to bolo tak, ze ak si mal tu funkciu vypnutu, tak nezvonil budik.. ak si mal zapnutu, zvonil (povacsine) :roll:

    philliph05.06.2005 - 00:55 Trvalý odkaz

    mne to nezvoni 1krat mozno zo 40tich, ale je to na nervy...

    Dalsia vec je, ze ak dam V547 nabijat a chcem ju pri tom pouzivat, zacnu sa diat divne veci - obcas sa to normalne "restartuje", cize vypne sa a automaticky nabehne odznova. Tiez neviem, co s tym

    Arrow7905.06.2005 - 01:30 Trvalý odkaz

    No mne V500 zvonila tak ako som napisal.. raz tyzdenne som zaspal do prace. Ohladom restartu, hm, skus napisat aku mas verziu FW a FLEX. Resp. oslov uzivatela menom Oltcit, ktory sa v motorolach doslova vyziva :)

    anonymous05.06.2005 - 09:26 Trvalý odkaz

    Otec ma V547 a ked ju nabijal v zapnutom stave,nabijanie sa ukoncilo tak vytiahol normalne nabijacku zo siete potom z telefonu a na displeji mu stale ukazovalo nabijanie baterie...Hm.. :? Musel vyp-zap telefon... No a z tym budikom dobra haluz

    Odoslany z mobile device