Nokia Lumia 610

  • People 05.06.2012 - 11:43

    No napr taka lumia 710 sa predava vo svajciarsku za 165eur, nova bez simlocku http://www.interdiscount.ch/idshop/index.jsf. A lumiu 800 som uz videl za 277eur.

  • Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan06.06.2012 - 09:54 Trvalý odkaz

    Na tej stránke hej ? Hrozné ceny :D a pritom to niesú eurá

    miso_65414.06.2012 - 18:43 Trvalý odkaz

    zvažujem kúpu telefónu s Win phone 7.5 - buď nokiu 710 alebo 610 a často využívam bezplatnú offline pešiu navigáciu, chcel by som sa spýtať ako to funguje na win phone, či aplikácia nokia drive 2.0 je pre autá alebo aj pre pešiu navigáciu? vďaka

    Pavol Pavučko15.06.2012 - 15:38 Trvalý odkaz

    no tak to neviem kedze sa to vola nokia autem ale asi by mala byt aj tak kedze to je offline ale sa mi zda ze 100% offilnie nie je

    P.S: k tomu mobilu nechapem o lumiach to lumia 800 perfekt bral by osm ale dost draha lumia 710 tra ma dobru neu a zlu konstrukciu a lumia 610 je lepsia v konstrukcii ako lumia 710 ale slabsi hardware takze asi pockam ta nokai vie ale vybabrat

    Marianxxx15.06.2012 - 17:53 Trvalý odkaz

    Lumia 610 má slabši HW ale dokáža toho dosť ale hlavne každý pozará na aplikácie a hry, že to bude sekať a podobne nezmysli..tu je mala ukážka že Lumia 610 nieje až tak slabá ako sa paierovo zdá..http://www.youtube.com/watch?v=3s2UkjwVOas

    Pavol Pavučko15.06.2012 - 20:23 Trvalý odkaz

    no ale ked tak porovnas konstrukciu lumie 610 a 710 tak tak 610 vyhrava nechapme preco to tak nokia urobila pockam na dalsie lumie uvidim potm na nieaky trhack :)

    arnold30.06.2012 - 20:41 Trvalý odkaz

    MADE IN CHINA HAHA UZ AJ NOKIA WAU :D

    Pavol Pavučko01.07.2012 - 01:33 Trvalý odkaz

    Vies lacna pracovna sila nokia nemohla odolat mozno usetri a urobi lepsie mobily

    Slavo22.10.2012 - 13:19 Trvalý odkaz

    Zredukujte lumiu 610 len na volanie a sms,občasné fotenie a dostanete pohodový telefón,ostatným aplikáciam sa radšej vyhnite.Viacej starosti ako radosti.90% aplikácie fungujú keď je internetové spojenie.Ináč nevyužijete nič.Tiež zabudnite na Nokia PC suite-ale vraj,bude aktualizácia PC suite(ale skôr ako sa Nokia rozbehne,tak na slovensku sa prestane piť).Program Zuno do telefónu dostane hudbu a fotky.A to je všetko.Upraviť si mobil podľa vlastných predstáv-nereálne.K jednotlivým kontaktom sa dá priradiť len foto, a predvolené melódie v telefóne,na vlastné zvonenia zabudnite,čo je dosť obmedzujúce,lebo predvolené tóny stoja za h......Profil nie je,je len celkové ovládanie hlasitosti.Mapy len v režime online,to si neviem predstaviť cestu do zahraničia.Prezeranie office súborov len cez net. Prenos kontaktov z iného telefónu-tak to je príjemný hlavolam.Mne sa podarilo preniesť asi 400 kontaktov len cez sim kartu na dvakrát.Proste predchádzajúcu nokiu so symbianom Lumia dokonale odignorovala. Na bluetooth zabudnite,ten tu je len nato aby ste mohli používať bluetooth slúchadlo.Spodné tri ikony,stačili len dve,,vyhnite sa pravej je to vyhľadávač Bing na internete, je vlastne zbytočný a otravuje ak sa ho náhodou dotknete,ale stačí dva dni a sa naučíte sa ho nedotýkaťVeľa ľudí bude z tohto telefónu sklamaných,windows mobile neponúka nič prevratné,pokiaľ nevyužívate net. Ale na volanie a sms postačí.

    op07.11.2012 - 14:59 Trvalý odkaz

    :conan1971

    navigacia je offline. v telefone je standartne nahrata nokia drive verzia 2.0. Ked si zadarmo nainstalujes novsiu verziu nokia drive 3.0 a stiashnes si vybrane mapy do telefonu a nastavis v nastaveni ze chces pouzivat offline. tak ti to pojde.
    ikonka vyhladavac je naozaj blba a nemusela by tam byt :)
    Tento telefon som kupoval manzelke a je s nim dost spokojna. prechadzala z tlacitkoveho mobilu. hlavne vydrz je super. cca 8-9 dni, podla toho kolko vola.

    vlastne zvonenie funguje, navod najdes na forach. ja som osobne vlastne zvonenie nedaval, len som videl dotazy na toto a aj odpovede ze to ide+navod.

    Slavo12.11.2012 - 19:55 Trvalý odkaz

    Výdrž batérie je pri volaní ozaj postačujúca, pri internetovom pripojení sa chová ako klasický android. Cez deň sa používa v noci sa nabíja.S navigáciou som vôbec nepohol aj po stiahnutí drive 3.0, stále vyžadovalo online spojenie. A návod na vlastné zvonenie tak to je kapitola sama o sebe. Načo to urobiť jednoducho, keď sa to dá urobiť zložito a komplikovane.Tiež som kúpil manželke, ale po jednom dni mi ho z odporom vrátila zo slovami že tak hnusný telefón ešte nevidela. Má viac múch ako prednosti, a bojím sa, že s tým nokia neurobí nič.

    op16.11.2012 - 21:29 Trvalý odkaz

    :conan1971

    offline mapy:
    - nastaveni / Sprav. mapy
    tu si stiahnes mapy ktore potrebujes
    - Nastaveni / Hlas navigacie
    tu si stiahnes hlas aky potrebujes pre halsovu navigaciu
    - Nastaveni / Pripojeni
    tu si nastavis offline

    a mas offline navigaciu

    Katka17.11.2012 - 00:29 Trvalý odkaz

    Nokiu lumiu 610 nikdy v živote za mesiac od novotz 3x reklamacia a nik nevie čo s tým je kupovala som dva a na oboch ta ista chýbam problem pri odosielaní smsiek bud som musela konkretnu osobu prezvoniť aby odišla správa alebo neodišla vôbec v telekome predajca povedal že ju sám osobne neodporúča takže tretia reklamacia a som zvedavá čo bude

    Marek17.11.2012 - 20:23 Trvalý odkaz

    Ja mam tiez problem stymi sms... A neviem co mam robit...

    op20.11.2012 - 08:35 Trvalý odkaz

    ohladom SMS vyskusajte:
    http://www.nokia.com/in-en/support/troubleshooting/?action=singleFAQ&ca…

    pripadne:
    The conversion from SMS to MMS can be avoided by selecting Options > Sending options > Message type > Text when in the Text message window writing the message. The message is then always sent as SMS text message and no conversion to MMS occurs.

    na lumii 610 mam verziu:
    verze os 7.10.8773.98
    cislo revize firmware 1066.0000.8779.12340

    cislo verzie najdete v nastaveni/o systemu [dalsi informace]

    mam najnovsi firmware updatovany pred cca 2 tyzdnami
    nemam ziadne problemy s smskami. nemam ale zapnute datove prenosy od operatora a mam ich nastavene na edge, ako sa pise v prvom linku. 3g som neskusal kedze datove nepouzivam.

    peter padre27.12.2012 - 22:03 Trvalý odkaz

    Prosím vás mam nokiu lumiu 610 a ked chcem stahovat aplikacie cez market place tak mi vykakuje ze podla datumu narodenia som dieta, prosim vas poradte mi ako to mam odstranit tuto chybu. prosim vas nerobte si srandu ze treba dospiet

    Wotana28.12.2013 - 10:48 Trvalý odkaz

    Ahoj chcela by som sa spýtať jak si mám nastaviť na lumii bluetooth.ďakujem