Nokia Lumia 1020

  • petris 11.07.2013 - 20:44

    a samsung sa zase moze vratit k prackam. toto je brutalne najlepsi fotomobil.

  • rtg11.07.2013 - 21:24 Trvalý odkaz

    dobry mobil vyzera byt, ale zas neprehanajme, funkcionalita obmedzena systemom a MPXs nie su vsetko, ako sme sa presvedcili u Nokie Pureview 808, kde vysledne fotky ziadna slava...

    paul11.07.2013 - 22:30 Trvalý odkaz

    a zachvilu bude diskusia zaspamovana prispevkami typu:
    1. 41mpx je marketingovy tah
    2. mpx nie su vsetko
    3. preco nema 4jadro?
    4. zas ten obmedzeny windows keby mal android...

    BeJay11.07.2013 - 22:40 Trvalý odkaz

    Podľa mňa skvelý mobil. Nokia to s fotoaparátmi naozaj vie, minimálne Nokia N8 ma v tom utvrdila. Jediné čo možno zamrzí je batéria, ale pokiaľ to bude HW/SW vyladené nevidím problém.

    Me_Gusta11.07.2013 - 23:05 Trvalý odkaz

    Paul:
    1. a nie je?
    2. a nebodaj sú?

    Inač veľmi pekný telefón a nepochybujem, že bude fotiť výborne :) Displej je super, pamäť tiež a dokonca aj váha (čo u nokie bol vždy obrovský problém) je výborná.
    Ale ak bude cena taká, ako u predchodcu, tak sa po ňom zase zľahne zem.

    Nightmare11.07.2013 - 23:58 Trvalý odkaz

    Velmi pekne foti tato Nokia krasne fotky!

    Bloodeye12.07.2013 - 01:30 Trvalý odkaz

    DLNA podporuje. Tak si to opravte

    Matej13.07.2013 - 11:50 Trvalý odkaz

    telefón vyzerá skvelo aj s tým vystúpením na foťák :)

    Podľa predbežných predstavení tie fotky vyzerajú fakt super.
    Ak cena nepôjde cez 600 eur tak určite prechádzam z 820-ky na 1020. aj keď konečná cena je celkom pochopiteľná už len keď sa pozriete na ten systém HW optickej stabilizácie tak to asi nebude zrovna najlacnejšie. a čo sa týka polykarbonátového tela tak to tiež stojí asi niečo viac ako lacný plast na Samsungoch :D (nič proti Samsungu)
    najviac sa bojím toho že sa bude kaziť ten systém optickej stabilizácie a bude to furt v servis ale tak nechám sa prekvapiť keď ju konečne budem mať v ruke.

    Brankooo13.07.2013 - 19:13 Trvalý odkaz

    Telefon ktory ma po Lumii 820 zaujal... :) ak cenu bude okolo 500€ zvazujem o kupe kedze nie som androidak... :)

    Andrej18.10.2013 - 03:29 Trvalý odkaz

    nevie niekto náhodou či sa u nás objaví aj 64gb verzia?

    japi20.11.2013 - 14:38 Trvalý odkaz

    Mohli by ste napísať (kto má už NL1020 ohmatanú) čo všetko sa dá robiť s fotkami a videom v NL1020 ? Kto si to už prakticky odskúšal. Alebo čo sa tam dá robiť naviac a lepšie ako N8 ktorú teraz mám. Ďakujem

    japi20.11.2013 - 15:31 Trvalý odkaz

    Ešte jedna otázka: Už fungujú offline realne translátory (máte niekto skúsenosť) pre OS Android alebo WP8 ? Mám záujem o takú aplikáciu. Na nete som našiel dosť vecí, ale potreboval by som názor niekoho, kto to má vyskúšané. Nemám kde vyskúšať, mám N8 a chcel by som si kúpiť buď N1020, alebo Samsung.

    gazda0113.01.2014 - 13:41 Trvalý odkaz

    V prvom rade sa ukludnite s tejto nokie. Nikde vám ale nepovedia a tobož nie tu na tejto stránke ako dlho trvá ked s ňou niečo odfotíte tak do pripraveného režimu nabehne po 7 až 11 tej sekunde !!!
    Zabudnite na momentky.V podstate budete čakať veeeelmi dlho pokial to telefón prepočíta,takže taký highsuper wp telefón mi je tak nanič. Ale to by Vám musel pán redaktor aj napísať.Však si pogoglite a uvidíte.

    Maroš16.02.2014 - 01:28 Trvalý odkaz

    Láskavo tu nepodsúvaj ľudom svoje subjektívne názory... Ten telefon si ani nedržal v ruke maximálne si ho videl na fotke a ideš tu písať nezmysli ktoré si si vymyslel. Ja mám túto Nokiu a kvôli tebe som chytil do ruky stopky a zmeral som čas spustenia fotoaparátu v zamknutom režime čas je 3,8sekundy. ak sa chceš na niečo opýtať kľudne to urob len tu prosím nevypisuj hlúposti.

    roman02.03.2014 - 21:16 Trvalý odkaz

    tiez si myslim...a wp tento fotomobil nijako neobmedzuje,prave naopak, robi ho konecne pouzitelnym.a fotak zatial v testoch vyhrava na plnej ciare....treba viac citat chlapci, a nie dristat do vetra a hovno vediet....