Nokia BH-503

  • Martin Hombauer 18.02.2008 - 11:47

    graffoo: neviem preco ti K810 dava taky zly zvuk cez A2DP. ja som ju pouzival s HBH-DS200 a bez problemov, zvuk sa blizil ku kvalite kabloveho prenosu. Ale naozaj krasny zvuk ide s HBH-DS200 cez P1i... ked som pustil prvu pesnicku, tak som okoktavel... nedokazal som najst nejaky rusivy element vo zvuku. a ked si este pamatam na zvuk DS200 cez nokiu 6120c, tak ta mala jednoznacne najhorsi zvuk a este aj problemy s BT pripojenim. ale urcite nemala az taky hrozny zvuk ako popisujes ty. 64kbps mptrojka to isto nebola... skus K810 s nejakym SE BT HF, mozno bude chyba v tvojom kuse... aj ked zas aj E61i hra blbo... je to divne...

  • anonymous19.02.2008 - 14:00 Trvalý odkaz

    Pedrooo: Vlastnim tieto sluchadla cca 2 tyzdne. V kombinacii s Nokia E51 (8GB MicroSD karta) je to vyborna dvojica. V prvych dnoch som mal stale pocit, ze mi sluchadla padaju z usi, ze su velke a tazke ale po par dnoch nosenia som si zvykol a uz ten pocit nemam. Je to len o zvyku. Pred tym som pocuval hudbu prostrednictvom sluchadiel KOSS PortaPro a ked to porovnam, tak BH-503 nie su tak prebasovane a pocujem v nich zvuky, ktore som v KOSSoch nepocul. Sluchadla su pomerne rychlo nabite (zatial som nabijal len raz a presne som to nestopoval) a nabijacka je rovnaka ako pre moju nokiu E51. Handsfree je podla mna dostatocne citlive. Telefonoval som na rusnej ulici a protistrana ma bez problemov pocula a nerozoznala, ze pouzivam HF. Urcite by bolo fajn, ak by taketo sluchadla boli lahsie (mensie) ale v sucasnosti si myslim, ze patria medzi spicku ...

    anonymous19.02.2008 - 18:25 Trvalý odkaz

    Pedrooo: Sluchadla sa plne nabili presne za 60 minut ;)

    anonymous28.04.2008 - 11:07 Trvalý odkaz

    Riso: Ahoj! Mam otazku na majitelov - neviete mi prosim Vas povedat, ci sa tieto sluchadla dokazu pripojit naraz k dvom zariadeniam (cez dva rozne profily)? Mam tym na mysli napr. pripojenie k PDA cez A2DP a sucasne pripojenie k mobilu cez Headset. Ono vacsia bluetooth sluchadiel to dokaze, len pri tychto o tom neviem nikde najst ani zmienku.. Dik!

    anonymous12.06.2008 - 14:45 Trvalý odkaz

    Riso: Takze, sluchadla som si kupil a odpoved na moju otazku je - ano, dokazu sa naraz pripojit k dvom zariadeniam.

    anonymous02.06.2010 - 18:33 Trvalý odkaz

    Mory: Chcem sa spytat, ze ked ich mas na usiach a si pustis nahlas hudbu ci to pocuje cele okolie alebo len ty... a iez ked to pocuvas ci sa ti nepletie so zvukom z ulice niesu lepsie stuplikove sluchadla ?