Nokia Asha 302

  • People 28.02.2012 - 22:36

    aj po zmene vedenia su stale v nokii sami srandisti. Rozlisenie 240x320 je tazka katastrofa. Ani zadarmo.

  • lukas05.04.2012 - 16:56 Trvalý odkaz

    Myslím, že za tie prachy slušný telefón.

    AdoP05.04.2012 - 21:59 Trvalý odkaz

    dnes už neviem povedať či s40 je blízke s60. Kedysi tomu bolo inak. vyzerá že prechádza veľkými zmenami čo asi pri s60 nie je. Už aj na c5 by som rád nejakú zmenu. V nokia asha v rádií nie je jasné či ponuka aj internet rádio. Už by to malá byť bežná vec. Procesor je dostatočný aj na web stránky a nepadá systém? 1giga procesor je silný? Tento typ mobilov sa mi moc nepáči ale má to svoje plus, lebo stránky sú často ležaty obdĺžnik. Keby tak bola ešte varianta že by bola použitá úplne obyčajná klávesnica ako má všetkých mobiloch a o to väčší displej. veď napr. v dvoch riadkoch by sa týmto spôsobom zmestilo tých asi 18 tlačidiel či koľko treba..

    Laky777705.04.2012 - 21:59 Trvalý odkaz

    To rozlisenie pri takomto type telefonu je standard. Vid motorola Fire, resp. Podobny model od LG a Samsungu, resp. HTC.

    AdoP05.04.2012 - 22:08 Trvalý odkaz

    no a teraz ma napadlo, že keby tak nokia brala staré mobily ktoré boli kúpene v plnej cene a s možnosťou výraznejšej zľavy pri kúpe novej, bolo by to cool značky. Porovnával som si v mysli s40 v nokia6131 s touto asha 302 a hovorím si že to na starom bolo iné, horšie. Ale čo s mobilom. Niečo má za sebou a predať je to asi problém. Kto by investoval do krytu a baterie keď sú ty iné mašiny. Naivná moja predstava ale čo keď... Napr súčiastky by si nokia vedela najlepšie spracovať. Hm

    Peter06.04.2012 - 13:30 Trvalý odkaz

    Nokia suciastky zo stareho mobilu nepotrebuje, a keby sa zameriavala na recyklaciu tak by bola stratova :D Ako, predas to tak za 10€. To je dovod, preco mam v sufliku 8mobilov, lebo tie stare nepredam za podhodnotenu cenu. Radsej si necham SE W350i v sufliku ked mi odide hlavny mobil ako ho predat za par eur... No uz sa mi v sufliku nahromadilo par kusov mobilov, za ktore by som ale dokopy nedostal ani 60€, tak naco ich predat... V cesku som raz bol ked mal T-Mobile CZ akciu ze za 5starych mobilov - ale funkcnych s baterkou dali poukaz na 200Kc za jeden, cize som dostal zlavu 1000KC z Twist sady co stala 1099Kc cize za 5starych mobilov mi dali novy za 99Kc + 600KC kredtit, to boloa vtedy akcia. Myslim ze takto by operator mohol hrat zeleneho, keby dal nieco podobne ale neda.. PRoste, mobily su dnes tak lacne, ze stary v ktorom baterka vydrzi poldna nekupi nikto, ked si v Tescu kupi Samsung 1080 za 9,90 € :)

    AdoP06.04.2012 - 15:07 Trvalý odkaz

    :D keby som bol zručný a vedel elektroniku tak si zo starých mobilov vyrobím model vrtuľnika alebo tachometer na nejaký voz alebo bicykel. :D

    tomky09.04.2012 - 00:20 Trvalý odkaz

    do tej nokie si cez wifi to internet radio stiahneš ako aplikáciu , teraz som to pozeral a je dostupná táto app aj pre radu S40 ;)

    Jiří26.05.2012 - 16:17 Trvalý odkaz

    Dobry den, vlastnim tento telefon, ale sporic displeje co je zde na prvni fotografii - velky udaj casu, jsem v nastaveni nikde nenasel, jedna se o doinstalovanou aplikaci nebo je sporic jiz v zakladu, poradite jak jej tam dostat? Dekuji. Borsuk

    Jakub Jediný31.05.2012 - 21:46 Trvalý odkaz

    Je mi divné, že si toho ešte nikdo nevšimol, ale telefóna nahráva VGA video a nie QCIF, ako je tu v údajoch, vlastním ho, takže to mám overené :)

    Matúš Riško01.06.2012 - 00:47 Trvalý odkaz

    tento setric uz v telefone bol, no nemame ho uz k dispozicii aby sme vam poradili kde ho zapnut. skuste pohladat v nastaveniach displeja alebo casu.

    Jiří01.06.2012 - 17:03 Trvalý odkaz

    Diky za odpoved, o sporic jako takovy se nejedna, rozhodne ne tak aby se zobrazovaly udaje data a casu trvale, pouze pri zamku klavesnice se velky udaj casu a male datum zobrazi kratkym stiskem cerveneho telefonu. Co se tyce nastaveni displeje, polozka sporic chybi, proste tam neni.

    Rosinante27.02.2013 - 23:37 Trvalý odkaz

    Vymením môj lg p690 optimus net za túto nokiu je nepoškodený s príslušenstvom

    meno11202.09.2013 - 20:24 Trvalý odkaz

    mna by zaujimalo, ako sa Vam podarilo rozbehat GTalk?
    dakujem...