Nokia 8800

  • 43 príspevkov
  • aquila 24.06.2005 - 03:10

    kokos ludia, dneska som mal ne chvilku moznost sa hrat s tymto fonom a je UZASNY. je sice tazky ze by s tym jeden rozbil hlavu :)

    ale je zhruba tak tazky ko 6630 :) takze to neni hrozne.

    proste ten fon je bozi (aj ked na moje laby male tlacidla :)

    ale co je mega haluz a to su melodie. robil ich sakamoto (neviem uz ako sa volal prvym menom), ale kokos aj blba nokia tune vyzneje uplne nenormalne! :)

    tie melodie si musim zohnat! lebo su vazne nehorazne dobre :)

    keby ten krap mal vstavane pamatove karty tak ten mobil snad aj kupim, lebo je vazne namakany. maly elegantny a nie ako rozplesknuta placacka na muchy alias razr. razr sa proste nechyta. tot moj osobny postreh.

  • Fizzy24.06.2005 - 03:19 Trvalý odkaz

    Nemam uz net po ruke tak sa len pytam ze ci to je ten slide, podobny starym 7ickovym nokiam ale sa vysuva na rozdiel od nich display? To ten myslis? A co je na nom este take huste? :)

    Odoslany z mobile device

    Fizzy24.06.2005 - 04:02 Trvalý odkaz

    Ha Ha ja sa k takemu fonu dostanem tak o desat rokov :) ...aj to je optimistycky odhad :)

    Odoslany z mobile device

    Quo24.06.2005 - 11:24 Trvalý odkaz

    kovovy kryt je tazky,hmm,ale ako sa dostat k tym melodiam?

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    7wcsnurka24.06.2005 - 14:48 Trvalý odkaz

    aquila,nevidel som 8800,ale urcite to je 8) imidzovka..ale s v3 ju uz nemozes porovnavat,to je masovo rozsirena piila ;)

    Odoslany z Motorola V500

    aquila24.06.2005 - 14:49 Trvalý odkaz

    mno to keby som vedel, tak to tu nespominam :)

    Fizzy24.06.2005 - 16:09 Trvalý odkaz

    ono by to chcelo data kablik...a nejaky soft...tak by to mozno islo :)

    Odoslany z mobile device

    Richard Hombauer24.06.2005 - 19:32 Trvalý odkaz

    a zabudol si povedat, ze rozmiestnenie tlacidiel je nedomyslene...a ze klavesnica nie je najlepsia...

    podla mna ten fon az taky uzasny nie je...ale to je zase moj nazor. myslim, ze mas len silne reci, ale tolko prachov by si za "blby" mobil (pouzivam Tvoj styl vyjadrovania) nedal.

    a neviem, co mas stale proti Razr V3? Zase provokujes Tebe vlastnym sposobom? Porovnavas neporovnatelne. T.j. stale opakovanie dvoch-troch argumentov dookola. To nie je ani pekne, ale najma Ta nik neberie vazne. ;) Ved ten fon stoji tretinu!!! :!:

    aquila25.06.2005 - 02:47 Trvalý odkaz

    riso ver tomu ze silne slova nemam. dovody preco by som za istych okolnosti zobral v pohode aj blby fon tu ale nebudem rozoberat (ale len v skratke => D600 & picsel by som bral v pohode :) .

    btw. klavesnicu som spomenul, ze na moje laby to neni to prave, ale ostatne tak isto na tom bola aj 8910i. hlavne tie "slepe" klavesy su divne :)

    btw. kupit 8800 by som sa nebal, tam je zaruka ze za pol roka nespadne na 1/3 svojej povodnej ceny, resp ze sa bude davat zdarma popripade ako tu v rakusku to dava t-mobile 2 ks novemu zahlasenemu zakanizkovy. cize to je to co sa neda porovnat. razr je uz totalna masovka. proste yet another clamshell cell phone. neni na nej nic imagove. resp asi ako na kazdom inom samsungu, lg alebo nokii vecku. resp rozdiel oproti V600 je temer nulovy.

    a mas pravdu razr sa neda s 8800 porovnat, ci uz funkciami, image a hodnotou, ktora nespadne ani za 2-3 roky.

    pozri 8190i dokaze to iste co razr, dokonca ma aj zopar lepsich veci (okrem displaya). a cena je stale zhruba ako razr, ak nie vyssia. a to ten mobil je na trhu kolko ? 3 roky. a stale si zhruba drzi cenu. ta isla dole az teraz ked prisiel 8800.

    p.s. a co je na tom ze mam nieco proti razr? nepaci sa mi ten telefon tak si ho kludne mozem pomenovat ako placka na muchy. vo firme vladne pluralita nazorov ;)

    http://www.firstlegoleague.org/sitemod/upload/Root/motorola-logo-large…

    p.s.s. diky za odbanovanie, a kedze som mal ban, tak niekto to berie az moc vazne :)

    Richard Hombauer25.06.2005 - 03:04 Trvalý odkaz

    nemam Ti teraz v podstate dovod protirecit, kedze si dokladne popisal, preco ano a preco nie.

    8800 je naozaj fon pre hornych 10 000. Ale nie ludi, ale mafianov. :-D Tak ho vidim ja a nemozem si pomoct. :)

    oki, ja sa na veci pozeram viac z uzivatelskeho, mozno ludskeho, hladiska (za urcitu cenu urcite funkcie a ergonomiu..nech je to skratka vyhodne). Ty si orientovany skor ekonomicky, ale takou zvlastnou formou (kupim to, co nestrati cenu tak rychlo). To sa potom tazko porovnavaju take nazory.

    Ale vazim si Tvojho duchaplneho prispevku. ;) :-D

    aquila25.06.2005 - 03:24 Trvalý odkaz

    budem trosku OT, ale neda mi to. na slovensku sa mi vo vseobecne nepaci to ako si ludia dokazu zavidiet. neber v zlom riso, ale davat do rovnice axiomu, ze kto ma 8800, je mafian, neviem nepaci sa mi to.

    ten telefon je vysoko elegantny. ma v principe jednoduchy a priamociary design, pod heslom, v jednoduchosti je krasa. ten mobil sa na nic nehra, bez vystrelkov, proste elegancia sama. tak isto ako tomo bolo pri "banane", 8910/i. su to proste elegantne luxusne a poriadne drahe mobily, ktore su urcene ludom, ktori si na taketo veci potrpia.

    to iste je aj s autami => kto ma mercedes, baworak je mafian/zlodej a co ja viem co.

    v tomto je zapad uplne iny, ina mentalita. na slovensku nejako ludia nechapu stale pointu toho ze musia byt ludia bohati a aj chudobni. ja doprajem kazdemu cloveku, ktory je bohatsi ale aj chudobny. preco? lebo tie peniaze musi minut a z jeho penazi v konecnom dosledku zijem aj ja :)ebo kedze ich musi minut, musi nieco kupit etc etc proste cely kolobeh.

    ale spat k teme, 8800 ma napriklad ergonomiu lepsiu ako 8910i. co je fakt, je skoda ze nokia nezostala u titanu.

    7wcsnurka11.07.2005 - 17:58 Trvalý odkaz

    nechcem zakladat novu temu...nokia dnes zlacnila svoj drahy imidzovy mt 7280 o 36percent! :roll: btw niekto tu nechapal rozhodnutie motky ohladom razra a tvrdil,ze nieco take nokia nikdy neurobi,vsak ano... mokrej ftaku :smt042

    Odoslany z Motorola V500

    aquila11.07.2005 - 18:06 Trvalý odkaz

    nechcem zakladat novu temu...nokia dnes zlacnila svoj drahy imidzovy mt 7280 o 36percent! :roll: btw niekto tu nechapal rozhodnutie motky ohladom razra a tvrdil,ze nieco take nokia nikdy neurobi,vsak ano... mokrej ftaku :smt042

    Odoslany z Motorola V500
    7280 je ina kategoria :) si pozri 8mickovu radu :) ani 8210 ani 8310 sa nevypredavali ;) sa skratka stiahli z trhu.

    7600 tiez stala pri uvedeni ako imagovy telefon asi 25 litrov a teraz ju kupis za 5 :)

    zvlada umts, ma mp3 player a co ja viem co :)

    to iste co o 7280 by sa dalo tvrdit o 7650, 7210 etc. 7mickova rada je skor experimentalno imageova :)

    7wcsnurka11.07.2005 - 19:07 Trvalý odkaz

    razr,7280..mt s cenou priblizne 20k...obe narazovo zlacnene o 41,resp 36percent... to su fakty aquilacik ;) btw nehraj sa na fica a netrep sem stary smart,uplne inu kategoriu :)

    Odoslany z Motorola V500

    aquila11.07.2005 - 19:20 Trvalý odkaz

    boze chran aby som sa hral na fica :)

    7650 zacinala na 28 tisic a co teraz ? :)

    7mickova rada je experimentalna :)

    8mickova rada je vysoko imagova zalezistost. v dobe vydaniarazru bola jedinym zastupcom z osmickovej rady model 8910i, ktory bol cenovo ako razr a to tu bol tri roky. ako prisiel model 8800 bol stianuty z predaja bez velkeho vypredaja.

    alebo mi chces povedat ze 7280 je ta ista krvna skupina ako 7280 ? :D razr bol namiereny na zakaznikov 8910i, len motorka to nezvladla a teraz to ma kazdy ku sustakom :)

    a 7600 je series 40 umts phone :) a ked myslis na 7650 to je to iste.

    snurka, pozri nokia ma svoje mobily pomerne presne rozdelene. 7280 je haluzny vystrel, to iste ako je aj 7270. a bola napr aj 7200. proste neporovnavaj to s 8mickovou radou.

    got it ?

    7wcsnurka11.07.2005 - 19:50 Trvalý odkaz

    si precitaj moje posts,nikde som sa nezmienil o rade8 ;) hoci podla mna je 8800 predrazeny zelezny mt s uplne puke klavkou,slabou vybavou a vahou smartu,ale pre solventnych malomestiakov kvoli cene ako stvorena :) btw u razru bola zmenena strategia kvoli obrovskemu dopytu,tym padom zisku..motka sa vykaslala na tych par tisic snobov,co sa pravom citia nasraty (mozno skoncia pri 8800 :D )..to je dovod cenoveho skoku a 7280? asi sa predalo len par 100ks :)

    Odoslany z Motorola V500

    7wcsnurka11.07.2005 - 19:58 Trvalý odkaz

    ak by sa nokia chovala inak,ako motka,tak by 7280 stiahla s predaja,nadvovazok to mohla s lahkym srdcom urobit,koli takmer nulovemu predaju(obrazne)@ aquila,tymto som chcel poukazat na to,ze majitelia drahych razrov a 7280 sa citia rovnako a istotu exluzivity,vysokej ceny maju len u spominanej p8800 :)

    Odoslany z Motorola V500

    aquila12.07.2005 - 01:12 Trvalý odkaz

    A pisal som ja snad nieco ine ? :o) skratka 8mickova rada nema konkurenciu :o)

    Odoslany z Nokia mobile phone

    7wcsnurka12.07.2005 - 01:28 Trvalý odkaz

    ale ja som dnes pisal nieco ine :smt042 si precitaj este raz post c.14..

    Odoslany z Motorola V500

    branimir12.07.2005 - 21:38 Trvalý odkaz

    tak som uz grabol tie melodie co su na nokiackej stranke konkretne Nokia Tune, Dharma ringing tone a Zamapara ringing tone ... su ozaj v pohode :) asi si dam ako hlavnu melodiu Nokia Tune :D

    aquila31.07.2005 - 16:09 Trvalý odkaz

    mnami mnami fon :) uz aby bola 8800i s pamatovym slotom a 2mpix kamerou :lol:

    Pierre31.07.2005 - 22:22 Trvalý odkaz

    Ta pamat je zvlastna,Nokia tam prose neda podporu pamatovych kariet.No ale mozno by to ohrozilo kvalitu konstrukcie fonu :lol:
    Inak dost dobre je ze sa s tym dodava jedno sluchatko do jedneho ucha :?: pre mna nepochopitelny krok,toto bolo aj u 3200 svojho casu,akoby nokia k imagovkam davala naschval jedno sluchatko hm

    Display ale tomu fonu slusi,presne k takemuto typu fonu je to to prave orechove,i ked mozno mohol byt uz QVGA

    aquila27.08.2005 - 22:03 Trvalý odkaz

    dneska ked sme boli s drahsou polovickou na nakupoch v meste tak som 8800 videl asi trom ludom v rukach, vazne krasny telefon. paci sa mi cim dalej tym viacej ;) imigovka ako ma byt ;)

    Branik29.08.2005 - 00:08 Trvalý odkaz

    Ja som ho dnes videl jednej pani v teplakoch pri nakupoch v Tescu.
    Skoro som spadol z noh. Ako si to mohla zo socialky dovolit ? :lol:

    Ale k veci.To vysuvanie displeja je vazne efektne.O samotnom fone ani nehovoriac.Len ta cena ! Pani v tescu asi musela predat aj svoje oblecenie aby si ho mohla dovolit.Preto tie teplaky ala spartakiada 78 rok.

    Richard Hombauer29.08.2005 - 00:18 Trvalý odkaz

    tak to som prekvapeny...

    7wcsnurka29.08.2005 - 02:39 Trvalý odkaz

    <i>Branik napisal:</i> Ja som ho dnes videl jednej pani v teplakoch pri nakupoch v Tescu. Skoro som spadol z noh. Ako si to mohla zo socialky dovolit ? :lol: Ale k veci.To vysuvanie displeja je vazne efektne.O samotnom fone ani nehovoriac.Len ta cena ! Pani v tescu asi musela predat aj svoje oblecenie aby si ho mohla dovolit.Preto tie teplaky ala spartakiada 78 rok. joo Branik...nakej water eagle tu zopar x spominal teplaky v suvislosti s istym mt :D

    Odoslany z Motorola V3 RAZR Black

    Richard Hombauer29.08.2005 - 02:50 Trvalý odkaz

    presne na to som si aj ja spomenuul :lol: :lol: :lol:

    aquila29.08.2005 - 03:14 Trvalý odkaz

    jo jo, placacku na muchy uz ma fakt kde kto :lol:

    u nokci to bude podobne ;) vsak pocitam ze taka noorika ho uz tiez ma, alebo aspon 7270 versace edition :lol:

    ja som ju tu vsak zatial videl len panom v obleku ;) hold iny kraj iny mrav :lol:

    7wcsnurka29.08.2005 - 04:47 Trvalý odkaz

    s toho vyplyva jedna vec aquilacik...nepouzivaj pseudoargumenty,resp dvovody..nepatricne :D

    Odoslany z Motorola V3 RAZR Black

    Branik29.08.2005 - 11:10 Trvalý odkaz

    Nuz pomylit som sa nemohol. Robil som v Tescu jednu promo akciu a s pani som sa prave rozpraval ked jej zazvonil fon. Cakal by som skor 3310 alebo daky Siemens A triedy.Ale ked vytiahla 8800 a vysunula displej nahor spadla mi sanka.

    A k image panulky: cca 120 kg, stare tricko, teplaky ake sme nosili na vojne / tie modre co ta ani v lete nezahriali / a slapky.Nakupovala s malym synom a podla stavu kosika toho na veceru vela nezjedia :lol:

    Pointa: ked mas 8800 viac ti netreba !

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease29.08.2005 - 15:26 Trvalý odkaz

    aquila napisal: "pozri 8910i dokaze to iste co razr, dokonca ma aj zopar lepsich veci (okrem displeja)..."
    Tak tomu hovorim humor ala eagle. Chyba mu fotak, hlasny odposluch, diktafon, opakovany budik, e-mail. Nielenze nema mp3 zvonenie, ale ani polyfoniu, GPRS trieda 6, uboha pamat 0,3 MB. Ceresnickou na torte je displej 96x65 bodov! Hlavne ze je z titanu a efektne sa vysuva.
    Kamos vymenil 8910 prave za razr.

    Odoslany z Sony Ericsson K700i

    Mos28.10.2006 - 22:17 Trvalý odkaz

    Bright Piano Zvonenie,ktore pre nokiu 8800 sirocco urobil japonsky skladatel Brian Eno.V archive su 3 zvonenia vo formate aac a jedno z klasickej 8800 vo formate wave,vhodne na sms.Tomu som znizil hlasitost. 8) Nedal som to na rapidshare(ktory neznasam),ale sem: http://ifolder.ru/346939 :badgrin:

    edit. Druhy link: http://www.sendspace.com/file/wnl64p

    Marian28.10.2006 - 22:37 Trvalý odkaz

    Neocakavany koniec archivu...

    EDIT: Uz je to ok...

    Pekne je to...

    simumarek29.10.2006 - 01:03 Trvalý odkaz

    Velmi pekne je to, uz mam nove zvonenie na budik :)

    Sten29.10.2006 - 01:41 Trvalý odkaz

    Uz to mam aj ja :) , stiahol som to cez Operu a vo fone si to rozzipoval..

    UA: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Symbian OS; Nokia 6630/6.03.08; 1657) Opera 8.60

    simumarek29.10.2006 - 02:20 Trvalý odkaz

    Takisto :) mam rad taketo pekne klavirne melodie ako zvonenie budika :)

    Benne15.12.2006 - 16:25 Trvalý odkaz

    Aojte.Ja osobne mam taku trivialnu otazku,nevie niekto nahodou kde sa pridava hlas reproduktora pocas telefonovania ? Chybaju tam totiz bocne tlacidla ako je u nokie obvykle a stredovmy tlacidlom ovladam klasicke funkcie aj pocas hovoru. to znamena,stlacim hore,zapne sa fotak atd.. takze ak by niekto vedel ako na to , pls napiste. Ide ale o SIROCCO edition. diky moc

    samo15.12.2006 - 17:15 Trvalý odkaz

    hmmm,skus precitat recenziu tu na fonoch,na 2610 sa tiez niak nedala nastavit alebo kuk manual :)

    UA: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows CE; PPC; 240x320; SPV M3100; OpVer 14.123.8.783)

    borizz15.12.2006 - 18:07 Trvalý odkaz

    Ani sipkami dolava a doprava pocas hovoru to nejde??

    UA: SonyEricssonK600i/R2BA Browser/SEMC-Browser/4.2 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    djthunder24.03.2007 - 12:40 Trvalý odkaz

    Hlasitost pocas hovoru sa ovlada tlacitkami dolava doprava