Nokia 7390 Foto a Blesk

  • 8 príspevkov
  • manowar 04.03.2007 - 08:11

    Ahoj vospolok.
    Vcera som kupil 7390-ku a ajhla budik po vypnuti tvrdohlavo len so svojou vl. prednast. melodiou, ale hlavne preco sem pisem, ma ju tu niekto? Lebo mam problem aj pri foto s bleskom.
    1- Pri zapnutom blesku by mal stale svietit ze? Mne len preblikne pri cvaknuti co by mal asi robyt pri automate ale mne automaticky blesk pri foteni ani nesvieti ani neblikne. Cize blikne mi len pri stalom zapnuti.
    2- A pri Videu moznost svetla ani nemam. Ma to tak byt?
    Vopred srdecny Dik :)

  • Angelika04.03.2007 - 08:57 Trvalý odkaz

    No mne blesk blikne len vtedy, pokial som v dost tmavom prostredi. Skus to niekde v tme, napr sa zatvor do kupelne a len tak cvakni. Inak asi servir nic ine ma nenapadlo.. A video? Neviem co myslis ze neponuka svetlo, ved ked zacnes natacat, tak sa blesk rozsvieti az kym neukoncis natacanie..

    simumarek04.03.2007 - 10:40 Trvalý odkaz

    Ma to tak byt, na nokiach blesky nesvietia len preblikne pri foteni j v manualnom aj v auto rezime. Vzhladom na nemoznost svietit diodov nemozej ju pouzivat ani pri nahravani videa. :)

    manowar04.03.2007 - 11:11 Trvalý odkaz

    No mne blesk blikne len vtedy, pokial som v dost tmavom prostredi. Skus to niekde v tme, napr sa zatvor do kupelne a len tak cvakni. Inak asi servir nic ine ma nenapadlo.. A video? Neviem co myslis ze neponuka svetlo, ved ked zacnes natacat, tak sa blesk rozsvieti az kym neukoncis natacanie..

    Mulano04.03.2007 - 11:25 Trvalý odkaz

    sestra ju ma...blesk sa pri natacani videa nezapne ani za denneho svetla,ani v tme (na mojej N73 sa sice zapne,ale je to nepouzitelne :) ) a co sa tyka fotenia....blesk - je blesknutie a nie prisvietenie :) ci uz za dna alebo v noci,alebo pri akychkolvek nastaveniach :)

    Angelika04.03.2007 - 11:46 Trvalý odkaz

    Mne svieti automaticky pri videu, nemusim to nastavit vobec. A ked dam zapnuty alebo automaticky, bleskne iba ked fotim a je tma. Inak je vypnuty

    Mulano04.03.2007 - 13:10 Trvalý odkaz

    angelika,metatron...sorry,ale my tu hovorime o 7390 a nie o 6681!...a u 7390 je to inak... :)