Nokia 701

  • Martin Hombauer 24.08.2011 - 22:38

    Je pravda, ze tu baterku treba 3x po sebe nabijat 12 hodin? Sa mi to dako nezda...

    +
    Ktore z foriem GPS mozem pouzit, aby mi nestahovalo platene data (napr.v zahranici)?

    Vdaka

  • anonymous31.08.2011 - 13:40 Trvalý odkaz

    FCST: Dlho som sa tak dobre nezasmial:)))

    anonymous02.09.2011 - 15:24 Trvalý odkaz

    rix: šmejd? napiš ktory smartfon vydrži na jedno nabitie tolko ako nokia. A sme dosli, však? HTC je ubohe na vydrž, je horsie ako moja felda, ked necham zapnute svetla. Samsung je dobry ako herny fon, ked tam ma fajn display a vykonne GPU, a vlastne kazdy vyrobca ma svoje priority co do telefonu da a myslim ze pre ludi na telefonovanie cim dalej viac je dobra vydrž, ci na handsfree alebo na navigaciu a na maily. Kto chce od mobilu viac, to hlada.

    anonymous04.09.2011 - 16:05 Trvalý odkaz

    tomtoylc: ty sa predovšetkým pousmej nad tým tvojim šmejdom ;)... sa tu akazuje ta vaša inteligencia pri komentovaní ... mi napíš jeden dôvod prečo by to mal byť šmejd ale taký normálny dôvod a aby mal opoctatnenie :)

    anonymous06.09.2011 - 16:55 Trvalý odkaz

    arnold: ou mne sa tieto dotykove mobili nepacia rychlo sa kazia ci uz to je nokia alebo samsung alebo co ja viem co proste to nie su take kvalitne podla mna.starsie su ovela lepsie ako napr.n95,n73, alebo take stare...

    anonymous13.09.2011 - 11:25 Trvalý odkaz

    rix: NFC mas prepojenie telefonov a posielanie dat, ako aj hranie, podobne bluetooth-u, len NFC je do kratkej vzdialenosti cca 30cm a nieco pomalsia

    anonymous20.09.2011 - 20:00 Trvalý odkaz

    Death Sobo: ako je to aj dobre len ta cena.. za taku venu mam novy Pc 8GB ram... ale inak ujde len cena je prehnana podľa mňa

    anonymous09.10.2011 - 21:11 Trvalý odkaz

    pietro: vlastný príbeh: mobil(y) mám od roku 1999 a odvtedy som mal všetky telefóny len značky Nokia. a vždy som bol nadmieru spokojný. mal som skúsenosti aj s ericssonmi a neskôr sony ericssonmi, ale nikdy ma neoslovili do tej miery, žeby som na nich našiel niečo, čo by ma oslovilo viac ako na Nokiách. asi najlepšia bola pre mňa N85, ale odvtedy je to hrôza. momentálne mám n97 mini (2x reklamácia, denné reštarty, vyberanie baterky a ukončenie opery len týmto spôsobom). pre niekoho autofocus problém nie je, pre mňa mimoriadny. fotenie textu a makier do 50 cm využívam bežne, takmer každodenne a teraz som s hrôzou zistil, že autofocus mi neponúka žiadna "norm a Nálna" - Nokia až na N8 a pod. ani c7, c6, 700, 701, proste len N8 a N9. v decembri si plánujem darovať darček - nový telefón, ale po viac sko 10 rokoch s Nokiou prejdem aj keď veľmi nerád ku konkurencii. ale keď vás niečo napadne, dajte mi tip, ako by sa moja situácia dala zachrániť. PS: určite nedám ťažké peniaze za N8, keď napr SE xperia mini mi ponúka všetko čo potrebujem za polovicu, alebo SE neo a veľa veľa iných. PS2: chcem ostať pri Nokii, ale ona nechce ostať pri mne.

    anonymous09.10.2011 - 23:35 Trvalý odkaz

    Marian6663: Ak chceš ostať pri nokii a ide o autofocus tak si počkaj na NOKIE s mango,do konca roka má prísť minimálne jeden typ a tiež aj par typov s os belle,ktore budu mat autofocus.

    anonymous16.10.2011 - 01:34 Trvalý odkaz

    tomtoylc: podľa mňa by si neurobil dobre ak by si si kúpil SE a to je jedno aké ... a to hned zistíš ked si ho kúpiš ... a N8 sa dá na internete zohnať aj po 8000kč a nezabudni ...android nie je symbian ani zďaleka !! :) moja rada znie: buď počkaj mesiac na nokie s WM7 MANGO alebo si kúp N8 ... ja mám N8 a nemôžem si ju vynachváliť

    anonymous04.11.2011 - 13:23 Trvalý odkaz

    Teco: kontrolni otazka soudruzi... funguje na nokiach stale budik aj ked je telefon vypnuty???

    anonymous07.11.2011 - 20:49 Trvalý odkaz

    Dominik: Dobrý deň.Viem,že ma tu asi teraz všetci budú kritizovať,ale ja som začal od Nokie 3310i a mal som asi 10 kuskov NOKIE.N82,5800 Xpress Music,6600i slide,X3 Touch and Type a mnoho ďaľších kedže s mobilmi viacmenej žijem už pár rokov a sledujem to pomerne tak som dostal ako darček SE Neo.Som veľmi spkojný.Procesor výborný,fotoaparát a HD videá sú krásne,žiadne vrzganie ako to niekto opisuje a čo sa týka tých vecí sťahovaných z marketu tak aj pri iPhone aj ten som mal,ale aj pri Nokii som si vždy overil,alebo sa spýtal známych či poznajú danú aplikáciu,alebo som našiel niečo na nete.Nesťahujem hovadiny..ja viem niekto chce hrať hry,ale pre mňa to nie je.Ja využívam hlavne FOTO,VIDEO,HDMI a internet a celkovo sa mi ten SE veľmi páči :) brat má Samsung galaxy S 2,ale baterku nabíja častejšie ako ja a tiež sa mu viac páči ten môj SE len on by si kupil SE PRO.Takže skonštatujem to takto..nokie svoj čas boli skvelé telefóny,ale myslím,že to padlo a dovolím si povedať,že samotný predajca Nokie mi povedal,že on mal stále nokiu a prešiel na iPhone.Aj ked nemá taky fotoaparát,ale že už ho NOKIA ničím neprekvapila a strašne je pozadu.Môj názor.

    anonymous08.11.2011 - 21:30 Trvalý odkaz

    Marian6663: Len že tvoj názor je neobjektivny,uveď na zaklade čoho hodnotiš že Nokia je strašne pozadu??