Nokia 6681

  • Martin Hombauer 16.08.2005 - 18:21

    JeSuA_mAsTeR: fu!tak niektore tvoje postrehy som si ani ja nevsimol!:) dobre si to nakoncil

  • anonymous16.08.2005 - 21:42 Trvalý odkaz

    aquila: > Displej pôsobí oproti niektorým novinkám konkuren?ných zna?iek ako vyblednutý, ale to si všimnete len pri ich porovnaní.

    hm, moc takych displayov v priamom porovnani som ako nenasiel, mozno samsungy alebo N90 :)

    > pohyb medzi ikonami Active Standby však nemáte šancu vidie?, ke?že vyzna?ená ikona je len orámovaná asi 2-bodovým obvodovým pásom svetlomodrej farby.

    nie je to 100% pravda, zavysi od temy resp pozadia :) ja mam modre pozadie temu a je to pekne vidno, lebo podklad pod ikonkou sa zmeni na jemne sedy :) cize je to jednoznacne vidno :)
    ako som povedal zavysi to od temy

    co sa tyka displeya, resp sklicka mi vazne vadi ze neni zapusteny :-/

    na prezeranie obrazkov odporucam jednoznacne resco viewer, neni nic lepsieho. este ked sa dopracuje asociacia obrazkov, tak neni o com :)

    vstavany real player dokaze zobrat s pamati asi o pol mega viacej ako ogg player, ale to by bol ten mensi problem. vacsi problem vidim v tom ze nezastavi hrat v pripade prichodzieho hovoru (zvonenie aj pesnicka hraju naraz s tym ze vybombuje hlasitost na nepocuvatelnu az cloveku bubienky prasknu a po hovore nepokracuje v hrani ... toto vsetko ogg player zvlada)

    do 6681 sa fakt hodi dat aspon 256mb karta .. ale to je fakt minimum, lepsia je 512mb, to je uz akurat :) aj na mp3 aj video aj programy ..

    osobne tomuto telefonu chyba len FM radio ...

    anonymous16.08.2005 - 22:18 Trvalý odkaz

    riso: suhlasim, len k jednej veci...porovnaj displej s K750i a uvidis. ;) Aj N90 ma ovela jasnejsi displej, ale to si spominal..

    anonymous16.08.2005 - 22:26 Trvalý odkaz

    danno: aky ma zmysel "kratke" video?

    anonymous16.08.2005 - 23:21 Trvalý odkaz

    Marek12: Da sa vlozit do MMS, ale je to 300KB, co tusim nase siete nepodporuju, tusim iba 100kb

    anonymous17.08.2005 - 00:37 Trvalý odkaz

    aquila: hm porovnal som a rozdiel som nevidel. resp aby som bol presne mal som v rukach D750 .. ale to by malo byt jedno. na maximalnom jase sa mi zdala byt biela na nokii belsia .. D750 mal jemny nadych do zlta ..

    anonymous17.08.2005 - 13:33 Trvalý odkaz

    cejko: Ja mam 6680 ktora je s 6681 takmer totozna a mozem prehlasit ze je to fakt MEGAFON. Ten kto nerad rusi ludi okolo urcite oceni rychle prepinanie profilov podrzanim klavesy #. Nakolko byvam velmi blizko Pomarancu, dosahujem priemernu rychlost 200kbps.

    anonymous24.08.2005 - 14:41 Trvalý odkaz

    4ever: nase siete podporuju aj MMS do 300kB aj viac, podla typu fonu, no garantuju uspesne dorucenie MMS do 100kB. sam som posielal skoro 300kB MMS na SPV C500 bez problemov

    anonymous24.08.2005 - 14:46 Trvalý odkaz

    4ever: "Výrobca ponúka bezplatne pre Nokie 6630 a 6680/6681 antivírus F-Secure"

    tento som si stiahol, avsak po mesiaci pouzivania skonci uzivatelovi mozny update, (subscription alebo nejak tak plati mesiac od instalovania), dovoly uz potom len kontrolovat fon na stav vyrusov, pokial dam update da my moznost kupit si to subscription,

    ako je to teda v skutocnosti? je teda BEZPLATNY alebo nie, ak nejde potom updateovat po mesiaci, tak to nie je free, ale trial

    anonymous31.08.2005 - 13:10 Trvalý odkaz

    Tomino: Ked Nokia 6681 nahrava hovor, pocuje 2.strana nejake pipanie?

    anonymous30.04.2007 - 22:15 Trvalý odkaz

    Dusky: Zdravim som tiez fanusikom symbianov. A mam nokiu 6681 chcel by som sa spytat kde a ako by som si nainstaloval novu verziu ako si to urobil ty. Dufam ze mi pomozes zatial dakujem