Nokia 6260 slide

  • Martin Hombauer 27.11.2008 - 11:38

    12 Mpix: A bez xenonu a 3,5 mm jacku ? skoda skoda... ale ten displej neviem to rozlisenie je vyssie ale ci bude standartom ci ho pouziju i iny vyrobcovia lebo SE pojde do 480x800... a ci neskonci ako to rozlisenie u nokie co pouzila v E a N Series myslim 352x416 ci jake to bolo co je uz davno mrtve ! aj podpora bola slaba zo strany vyrobcov softwaru aby neskoncilo takto i toto 320x480 ! A ked bude tak nekvalitne spracovana ako nokia 6220 co bol najhorsi plastak jaky som mal v ruke tak dakujem pekne.

  • anonymous27.11.2008 - 12:46 Trvalý odkaz

    Tibik: Tak na toto som cakal. Velkostne a vybavou uplne podla mojich predstav. Vlastne sa mi zda ze je to vyssia trieda ako N 6280 v zmysle vybavy hlavne 5 Mpix fotak s AF a ak tam bude CMOS cip :o), Wifi, lepsi displej, GPS, HSPDA, a jack 2,5 hmm ako i TV vystup. No myslim ak bude konstrukcne schopne spracovany (podstatna cast N6280 bola v tomto smere na ritku) tak v zmysle rozmerov, ovladania a poziadaviek na vybavu v ramci tejto triedy fonov mam favorita vybraneho :o)

    anonymous27.11.2008 - 13:19 Trvalý odkaz

    mailox: škoda že tam nedali s60 symbian

    anonymous27.11.2008 - 13:50 Trvalý odkaz

    defluo: ved je to aj tak hnusny telefon... len mierne pozmeney klon predoslych nokii. a okrem toho, v poslednom case vsetky nove nokie vyzeraju dobre len an obrazkoch...

    anonymous27.11.2008 - 16:24 Trvalý odkaz

    MooDy: Ano, uz vidim ako tvoje SE dava do beznych mobilov take rozlisenie..vitaj na zemi, Xperia nieje vsetko

    anonymous27.11.2008 - 17:06 Trvalý odkaz

    Juraj: nokie su nekvalitne a hnusne:-()

    anonymous27.11.2008 - 17:24 Trvalý odkaz

    t-wayne: mob s 5mpx bez multitaskingu??? ://

    anonymous27.11.2008 - 18:04 Trvalý odkaz

    brudko: SE su nekvalitne a hnusne na druhú x 10

    anonymous27.11.2008 - 18:12 Trvalý odkaz

    dudo: no ja neviem ci v poslednom case panom v nokii hrabe nacisto alebo co...nove tel (hlavne N a E rada maju sar tak 1.3-1.4 co je velmi vela oproti tomu, ze mavali tak 0.6)a ten MATERIAL - radsej ani nehovorim!!!! Vcera som mal v rukach 6220 - ani zadarmo....potrebujem kupit novy tel a neviem co:((((( SE nechcem, samsung tiez nic moc....neni co kupit:)

    anonymous28.11.2008 - 10:40 Trvalý odkaz

    X: SEricssony su z kvalitneho materialu a su pevne na to sa urcite nokia nechyta tak tady nepiste magoriny

    anonymous28.11.2008 - 10:57 Trvalý odkaz

    defluo: SE sice nema tolko symbianov, ale konstrukcne su na tom teda oveeela lepsie ako nokie. to moze len uplny ignorant povedat, ze nokia je v tomto smere lepsia. a osobne som zistil, ze ten symbian zase az taka slava aj tak nie je. vacsina ludi nema pre to vyuzitie a ked sa opytam niekoho, kto ma symbian, ze na co ho vyuziva, tak mi len vymenuju kopec internetovych programov a nejaky ten office balik, ktory aj tak neotvara velke dokumenty poriadne. o com to potom je ?

    anonymous28.11.2008 - 11:08 Trvalý odkaz

    roach: dudo ---- n82 or n85 jasna volba

    anonymous28.11.2008 - 12:47 Trvalý odkaz

    gabb: N6220 nemá práve najlepšie spracovanie, ale to ?o poskytuje funkciami to úplne nahrádza, ak by mala kvalitnejšie spracovanie, nebola by v cenovej kategórii tam kde je.jasan.

    anonymous28.11.2008 - 14:11 Trvalý odkaz

    X: Ked uz tady pisete o symbiane napiste aj o cenach programu na symbian ti zadormo su malo kedy dobre vetsinu su o nicem

    anonymous29.11.2008 - 17:51 Trvalý odkaz

    ivan: Da?ší chumaj so SE,?o píše sprostosti.Symbian má aplikácie na ?o si spomenieš a v?aka nemu si spravíš mobil na svoj obraz! Aplikácie sú na všetko,?o by si chcel ma? v mobile.To že ?udia nevedia použi? symbian,to je ich chyba. Tvoj SE je ved?a modelu so symbianom detská hra?ka,tak sa hraj a nezlob! A ešte-E rada od nokie je kvalitná,tak ako tvoj SE ur?ite! K N-rade sa nevyadrujem.

    anonymous29.11.2008 - 21:00 Trvalý odkaz

    weezy: symbian ma tolko vyuziti a za to ze s tym niekto nevie robit tak nech sa tu nestazuje..so SE sa nedaju nokijkyy porovnat....jaaj ale nejdem sa radsej rozculovat....

    anonymous30.11.2008 - 09:12 Trvalý odkaz

    Atlis: viete co mna stve najviac? vsetky nove nokie so starym oznacenim su smejdy. stara 6600 bola hnusna, ale dobre vybavena, stara 6260 mala crazy konstrukciu, nahouby spracovanie, ale prave to ju robilo vynimocnou. tak by sa dalo pokracovat dalej a dalej. v poslednej dobe skutocne za nieco stoja len e-series, zbytok su cinske odpadky.

    anonymous01.12.2008 - 14:46 Trvalý odkaz

    misob: kus cinskeho plastu, tak na mna tie nokie posobia. v tomto ich uz predbehli aj korejski vyrobcovia. ak este aj cas ukaze ze vydrzia a nie su kazove, nokia sa moze ist bodnut. ja som sice stary SE a siemens fan, no teraz prichadza doba HTC/Samsung/LG ktore uviedli na trh vela noveho za "ine" ceny. ak budu tie fony spolahlive, tak....

    anonymous02.12.2008 - 00:48 Trvalý odkaz

    Mailox: Ale ?o ak nokia berie vysokú kvalitu plastov na mobile ako zbyto?nú.mobil je vlastne zariadenie,ktoré by sa nemalo hádza?,skáka? po nom.nevýhoda je v tom že ked spadne mobil,jeho vonkajšie poškodenie nie je možné reklamova?,pochopite?ne.a teoreticky menej kvalitné plasty by tých pádov mali vydrža? menej,?o by teraz pasovalo k nokii,ale zase SE používa plasty menej húževnaté a preto sú skôr náchylne k puknutiu alebo dolamaniu.a ked sa aj tak bojíte že malo kvalitné plasty od nokie ni? nevydržia,sta?í si kúpi? šnúrku a ?ahké kožené puzdro. ?o sa týka symbianú,nerozumiem pre?o to nedávajú všade.ak si odmyslím P1 alebo w960,?o sú už staré telefóny, tak vlastne SE ponúka jediný dobrý mobil na prácu a zárove? aj zábavu xperiu,ktorej cena je ve?mi vysoká.jasné že aj iné modelu sú na dobrej úrovni,ale už bez kvalitného opera?ného systemu.zoberte si takú c902.je pekný a ma kovový rám.Ponúka 5mpix fotak a úžasné dotykove tla?idla ved?a fotaku,ktorých význam je len kvôli imagu a môžeme ho využi? aj pre chabú zábavu.ale inak fon nemá ni? poriadne a jeho cena je nad 10litrov.nokia v E sérii ponúka neuverite?ných pomocníkov v práci a komunikáci,majú symbian a kvalitné spracovanie krytov+wifi ktoré nájdete aj v e51 a jej cena sa pohybuje hlboko pod 10litrov. V N sérii sa kazdy s?ažuje na krytý,ale pre?o,ve? vydržia pád aj z dos? ve?kej vysky.videl som ako n95 8gb letela cez ve?kú miesnos? a ked dopadla,bola celá a bez problémov fungovala.asi kazdy zabúda že aj tu nokia ponúka toho ve?a aj vo fotakoch a všade+zábava a to len preto,že dlhšie ni? nové neponúkla,ale na ?o,ked v tých telefonoch je všetko,okrem dotykoveho displeja.?o už aj 5800 vyriešila.

    anonymous02.12.2008 - 00:55 Trvalý odkaz

    Mailox: Ja som mal tiež kedysi radšej SE,ale len do vtedy,ako som spoznal fony od nokie.

    anonymous02.12.2008 - 12:13 Trvalý odkaz

    misob: nikdy som nemal nejaku high end nokiu no tie co som mal boli uplna katastrofa.Nepouzitelne fony. So SE som tiez mal problemy, sem tam to zamrzlo, sem tam bolo treba do servisu, po case sa to osuchalo, plasty aj tlacitka ale to je normal. Skusal som aj uz zabudnuty Benq-Siem no to bolo ako so starsimi Siemensami, cize servis bol nutny. Aj ked dajme tomu. SE bol skvele pouzitelny fon. teraz mam korejsky fon a po 3 padoch na zem nema na sebe skrabancek, nic neprasklo a ani sa za 3 mesiace neošúchalo. je stale ako novy! a toto bol u mna vzdy problem. nikdy mi fon dlho nevydrzal v normalnom stave. chcel som C702 no ked som sa docital ze sa na tom osuchuje farba, hmm nie dakujem. tak by to nemalo byt. nokiu som o zem nehadzal no necham si poradit kedze som precital dost o tych ich skrupinach co teraz robia.. takze u mna je volba jednoznacna. teraz je tu korea, mozno o chvilu pride cina a to budeme mat huby otvorene :-O

    anonymous04.12.2008 - 01:01 Trvalý odkaz

    Mailox: Kazdy pod?a svojho gusta.

    anonymous14.12.2008 - 22:17 Trvalý odkaz

    feri neveri: Je to škoda, že každá debata o konkrétnom type fonu sa zvrhe na vojnu fanatickích prívržencov zna?iek. Malo by by? len fórum s názvom Vojna mobilov... Iná? ja zdie?am názor s tými, ?o píšu, že všetky slidery v poslednej dobe sú len klony tých starších modelov. Iné ni? sa nedá ani ?aka?. Trend je asi retro, ale za podstatne viac pe?azí. Pokia? nebudú stá? bežné mobily 1/10 priemerného platu, tak budú stále drahé. Táto 6260 bude stá? ur?ite okolo 400-450€.