Nokia 6260 potrebujem poradit

  • 7 príspevkov
  • dusan211 16.01.2007 - 09:15

    Nazdar ludia mam taky problem nemozem sa pripojit na stranku google ani na mailovu schranku mam TM a nastavenia som robil uz aj s operatorom zaujimave je,ze maily odosielat mozem.neviete niekto poradit?

  • bager16.01.2007 - 09:40 Trvalý odkaz

    nejako som nepochopil, co Ti to vlastne nejde

    orso16.01.2007 - 20:27 Trvalý odkaz

    Ako sa pripajas? Vstavanym mail klientom, nejakym inym alebo cez webmail (ak, tak akym browserom?) Musis to trochu blizsie popisat.

    dusan21116.01.2007 - 20:32 Trvalý odkaz

    Je to jednoduche nech zadam aku kolvek adresu na google tak ju jednoducho nezobrazi nacita a ukaze sa biely displej a to je vsetko.No a ten mail tvari sa ze nacitava nove maily po chvilke sa zobrazi hlaska "Vseobecne:chyba systemu" vtom sa gprs spojenie sa prerusi a hotovo ked to zopakujem tak je to to iste.

    dusan21116.01.2007 - 20:33 Trvalý odkaz

    Je to jednoduche nech zadam aku kolvek adresu na google tak ju jednoducho nezobrazi nacita a ukaze sa biely displej a to je vsetko.No a ten mail tvari sa ze nacitava nove maily po chvilke sa zobrazi hlaska "Vseobecne:chyba systemu" vtom sa gprs spojenie prerusi a hotovo ked to zopakujem tak je to to iste.

    orso16.01.2007 - 22:20 Trvalý odkaz

    Aj tak si nenapisal aky mail klient pouzivas. Tak ti mozem iba vo vseobecnosti napisat: treba mat nastaveny apn internet (Opera mobile aj vstavany browser sa mi tak na stranku googlu dostanu) Co sa tyka mailov tak servery pop.gmail.com a smtp.gmail.com, typ schranky pop3 (treba si v nastaveniach gmailu na webe povolit pop3 pristup), porty 993/995, apop ochranny login vypnuty. Mne to takto funguje so vstavanym mail klientom. Inak je fajn aj Gmail java klient.

    dusan21116.01.2007 - 22:31 Trvalý odkaz

    Pouzivam vstavany prehliadac a schranku mam na centrum.sk