Nokia 5800 xm - problem

  • 20 príspevkov
  • argonko 04.02.2011 - 13:51

    Mam problem z mojou nokiou 5800 red version,
    dostal som ju ako darcek od uja zo spanielska a bola zablokovana tak som ju dal odblokovat za 27EUR + dodali mi k nej aj slovencinu.
    Vsetko frci ako ma ale nejde sa mi vobec dostat do menu nadstavenia temy. Idem normalne cez menu -> nastavenia -> osobne -> temy
    a ked dam otvarat temy tak ma to tam asi tak na 1s pusti a hned ma to automaticky vyhodi, skusal som resety vsetko mozne... vobec mi to nefunguje sa tam dostat. Vobec neviem cim to moze byt sposobene...
    2. otazka.... pytal som sa toho chalana co mi to odblokoval ze ci si mozem aktualizovat cez official ovi softver verziu telefonu a aplikacii a on sa vyhol odpovedi tym ze mi povedal ze tam bude najaktualnejsia, tak som to neriesil lebo som videl u nho nezaujem odpoved mi ... tak sa pytam ci si mozem robit bezproblemov aktualizacie alebo po aktualizovani softveru sa mi zrusi odblokovanie toho telefonu ?

  • BB5unlock04.02.2011 - 13:54 Trvalý odkaz

    27e? :shock:
    odblokovanie je u NOKII vzdy TRVALE, takze telefon sa nezablokuje po aktualizacii

    argonko04.02.2011 - 14:06 Trvalý odkaz

    diki moc tak idem to aktualizovat dufam ze sa mi tym vyriesi aj prvy problem. a co ta cena je predrazena ?

    ZraLOCK04.02.2011 - 14:22 Trvalý odkaz

    veru je najdrahsie som pocul za dvacku. stavim, sa, ze ked budes aktializovat firmver zmizne ti slovencina

    argonko04.02.2011 - 14:31 Trvalý odkaz

    hmm tak teraz co mam robit ? ak ho neaktualizujem tak mi nepojde dostat do toho tem... vobec nechapem cim to je ze mi nejde sa tam dostat...

    Ondrej11504.02.2011 - 14:42 Trvalý odkaz

    Tak pekne ta odrbal ked odblokovanie 27eur a este sa aj vyhol odpovedy to znamena nieco vie ale nechce ty to povedat alebo sa boji ze budes chciet vratit peniaze proste odflaknuta robota to sa stava.Inak kludne mozes aktualizovat mozno pri aktualizaci sa nahra aj Slovencina.

    argonko04.02.2011 - 14:49 Trvalý odkaz

    aha,takze aktualny fw je nainstalovani ... tym vznika problem,preco mi nefunguje ist do nastavenia tem ?

    BB5unlock04.02.2011 - 14:57 Trvalý odkaz

    skus spravit este hard reset po prehrati FW (aj ked mas aktualny prehraj ho znova)
    jazyk nie je problem nahodit ak by sa ti aj stratil

    ps: 27e je v beznom pripade vela (ak vsak mas telefon s najnovsou security /co samozrejme sam nezistis/, tak ta cena zas nie je az taka zla)

    argonko04.02.2011 - 14:58 Trvalý odkaz

    asi nikoho nic nepada v com moze byt problem ? Ide o to ze ja dostanem do nastavenia -> osobne -> temy a hned o ani nie sekundu ma vyhodi z toho .. automaticky to da zpat alebo neviem ako mam to vam vysvetlit ale myslim si ze vcelku chapete o co ide,nie ?

    Thief104.02.2011 - 17:33 Trvalý odkaz

    Zalohuj si veci v mobile a vykonaj trojhmat. Ten vykonas nasledovne: vypnes mobil, zatlacis naraz a budes drzat zelene tl.+cervene tl+tlacidlo fotaku a zapnes mobil. kombinaciu 3 tlacidiel drz az dokym nenabehne logo Nokia.
    Tymto sa ti zmazu vsetky subory, vsetky nastavenia. Mobil bude vyzerat ako po prvom zapnuti z obchodu. Malo by to vyriesit tvoj problem a o to ze by si prisiel o slovencinu sa nemusis obavat.

    argonko04.02.2011 - 18:41 Trvalý odkaz

    este predtym nez to urobim sa opytam ... to sa jedna iba o reset mobilu alebo o niaky zvlastny reset ktory by niako mohol oplyvnit aj to ze bol odblokovany ?

    Thief104.02.2011 - 21:34 Trvalý odkaz

    ide o restert mobilu, ktory sa nacita nanovo, to ze mobil je odblokovany by nemalo nijak ovplivnit

    argonko04.02.2011 - 21:47 Trvalý odkaz

    :- ) najviac sa mi paci to slovo nemalo :)
    ale dal som na tvoju radu a teraz po tom co som vsetko spravil a pridani novej temy mi ide vsetko tak ak ma takze zatial spokojnost :- ) teraz uz len dufam ze ked vide nova aktualizacia FW nepridem o slovencinu.. a dakujem za rady vsetkym.

    cejko05.02.2011 - 10:40 Trvalý odkaz

    Prehratim fw odblokovanie neodstranis, co sa tyka vyhybavej odpovede cloveka co ti mt odblokoval je divne, jedine ze ti neprehral cely mt ale dohral iba jazyk co ja povazujem za nie najstastnejsie riesenie. Ak ti po prehrati fw zmizne slovencina, chod do servisu a za poplatok ti nahraju fw kde uz bude aj slovencina.

    argonko05.02.2011 - 14:54 Trvalý odkaz

    nevies prosim ta ze kolko by ten pripadny poplatok stal ?

    argonko15.02.2011 - 18:29 Trvalý odkaz

    Nechcem zakladat novu temu iba sa chcem opytat jednu vec :D aj ked je to uplne odveci ale co uz...
    Stiahol som si app. Sport tracker a chcem sa opytat ci to ide aj bez netu alebo na to treba ? pretoze som si myslel ze na to my staci GPS,tento isty problem riesim aj pri vyhladani mojej polohy cez ovi maps co mam v mobile

    Michal15.02.2011 - 22:37 Trvalý odkaz

    V nastaveniach polohy vypni Asistovane GPS a Poskytovane sietou. Nechaj iba Integrovane GPS

    gudy17.02.2011 - 18:27 Trvalý odkaz

    nastavenia- internet- offline
    ale musis mat naistalovanu bezplatnu verziu ovi maps ak mas treba stiahnut aj mapy pouzi bud ovi suite ale nokia maps uploader tak isto aj hlas cez tie iste programi
    co sa tika aplikacie sport tracker tak netusim