Nokia 5800-dakedy ma to vyhadzuje z internetu

  • 6 príspevkov
  • Martin 01.12.2009 - 12:32

    caute, ked som sa pripojil na moju kodovanu wi fi tak 5 min. to slapalo v pohode ale zrazu sa internet sam odpojil, potom som sa znova pripojil a zas to slo v pohode a opet ma to vyhodilo a bol na wi-fine mam svoju vlastnu wi-fi a mal som plne palicky cim to moze byt zeby chyba softwaru? :cry: plz pomozte

  • zemiak01.12.2009 - 12:57 Trvalý odkaz

    Dakedy je dost neurcity popis. Ked mi toto robilo naposledy s mojim Macbookom, odstavil som veskere sifrovanie, nechal som WIFI nezabezpecenu a nastavil na routri iba filtraciu MAC adries.

    Odvtedy nemam problemy. Vyskusaj, ci to pomoze.

    Marek01.12.2009 - 13:38 Trvalý odkaz

    Mne to na E52 robilo pri ochrane WPA/WPA2. Pri WEP ide vsetko v pohode

    Ashlee01.12.2009 - 16:08 Trvalý odkaz

    mne to robilo tiez ale nie cez wifi,ale normalne cez predplatene data.myslela som,ze je to chyba fw ale ani jeho prehratie nepomohlo.robil mi to vstavany prehliadac aj opera mini,takze chyba naozaj je asi v zlych nastaveniach spominanych vyssie

    Sagittarius01.12.2009 - 16:25 Trvalý odkaz

    No vidim ze niesom sam kto mal podobny problem.
    Mal som siet sifrovanu cez WPA2 a dost vazne mi blbol nielen net cez wifi, ale casto mi padal router, tomu nechapem do teraz.Vypol som sifrovanie, ja byvam na dedine obkoleseny len neskodnymi ludmi :) Tak som nechal len filtrovanie MAC adries, a uz problemy prestali.Neviem v com bola chyba ale v dvoch N95kach, htc hrdinovi,notebooku,a a pc asi nie :D

    Genius02.12.2009 - 22:54 Trvalý odkaz

    Mna odpajalo tiez, ale problem bol v tom, ze som bol na hranici dosahu Wifi. Odvtedy to slape v pohode. Cez O2 internet ma tiez neodpaja. Ja by som mal otazku: Uz od kupi mi nefunguje senzor vzdialenosti. Ma tu niekto rovnaky problem?