Nokia 5530 - samovolne restartovanie

  • 10 príspevkov
  • ZraLOCK13.11.2009 - 18:07 Trvalý odkaz

    moze to robit nejaka doinstalovana aplikacia, pripadne malo operacnej pamate, ktora je zaplnena beziacimi aplikaciami, pripadne ina softverova chyba. casom ked vyjdu novsie updaty firmveru, mal by problem zmiznut. je vseobecne zname, ze prve verzie firmveru pre novinky v nokii nelsapu velmi spolahlivo.
    ak ti to prekaza, skusil by som reklamaciu, za to nic nedas.

    xun13.11.2009 - 18:18 Trvalý odkaz

    aha a ako zistim kolko mam operacnej pamate ? a nieje nejaky program ako na windows ktory by to vycistil ?

    xun13.11.2009 - 18:36 Trvalý odkaz

    Diky skusim a uvidime ako sa tento moj problem bude vyvijat. A poprosil by som aj ostatnych uzivatelov, ktory maju tento mobil ci aj oni maju podobne problemy.

    lenja13.11.2009 - 23:14 Trvalý odkaz

    Mal som podobny problem kedysi na nokii 6233 od orange. Servis nepomohol nakoniec bol problem v sim karte. Ked my ju vymenili za novu problem prestal

    lilwayne09.04.2010 - 20:31 Trvalý odkaz

    nazdarek, mam podobny problem, a nie v tom ze sa mi resetne, ale sam zamrzne tak (vacsinou pri prehravaci hudby) ze je potrebne ho vypnut, dost ma to ondje ked to spravi tri krat v priebehu hodiny... ale myslim ze 8gb kartu by mal zvladat aj ked ju mam naplnenu skoro do posledneho bytu... :) tak neviem v com je problem....----dokonca: temu domacej obrazovky mam nastavenu ako panel s kontaktmi a pred nejakym casom som tam mal previous,pause & next tlacitka ktorymi som prehravac ovladal priamo z pohotovostneho rezimu, teraz mi akosi zmizli, neviem ci som nieco zle nastavil alebo mi proste zblbol... poradte pls :)

    Michal09.04.2010 - 20:59 Trvalý odkaz

    Mne moja Nokia N97 casto mrzne. Urcite to bude tym, ze tam mam nainstalovanych vela blbosti. Robi mi aj nieco podobne ako tebe (xun)
    Momentalne mam poslednu FW verziu. Uz je to/ak sa nemylim/ asi 4. v poradi. Este v tej predoslej som mal problem, ze ked mi mobil casto zamrzol, alebo sa uplne vybil, tak som ho chcel potom samozrejme zapnut ale neslo to. Zasvietil napis Nokia ako pri ON/OFF a vydrzal svietit aj cely zivot. POmohol iba hard reset podrzanim left Shift, Space a Backspace a nasledne zapnutie pristroja. POtom isiel aj tlacidla sa rozsvietili, ale vzdy sa mi vsetky data vymazali z pamate telefonu. Obnovili sa povodne nastavenia a vymazali vsetky data. Ale na pamatovke a velkokapacitnej pamati data ostali.
    Po poslednej aktualizacii sa mi to uz nestalo. Aj teraz sa mi velakrat restartuje, zamrzne, no nic sa nastastie nevymaze. Problemy ma, ked menim SIM karty. vtedy je fon spomaleny. Ukazuje mi dlho kazde 2 minuty hlasku: "Chyba systemu!" a potom vypnem a zapnem a uz to slape ako ma.
    Cize vzdy, ked si chcem vymenit SIM, musim ratat s tym, ze to bude minimalne o niekolko hodin trvat dlhsie ako zvycajne.
    Ked telefon po resete zapinam a nie som isty, ci pojde, rozoznam to podla toho, ze svietia tlacidla. Potom viem, ze ide.

    Cize to bol len kratky vycuc toho, ake mam SW chyby v tomto mobile(N97)... :lol:

    miroslavm14.05.2010 - 12:48 Trvalý odkaz

    nazdarek, mam podobny problem, a nie v tom ze sa mi resetne, ale sam zamrzne tak (vacsinou pri prehravaci hudby) ze je potrebne ho vypnut, dost ma to ondje ked to spravi tri krat v priebehu hodiny... ale myslim ze 8gb kartu by mal zvladat aj ked ju mam naplnenu skoro do posledneho bytu... :) tak neviem v com je problem....----dokonca: temu domacej obrazovky mam nastavenu ako panel s kontaktmi a pred nejakym casom som tam mal previous,pause & next tlacitka ktorymi som prehravac ovladal priamo z pohotovostneho rezimu, teraz mi akosi zmizli, neviem ci som nieco zle nastavil alebo mi proste zblbol... poradte pls :)

    ked pocuvas hudbu tak odid s aplikacie pouzitim cerveneho tlacitka ako ked koncis hovor a ikony na prehravanie hudby ti ostanu na uvodnom sreene

    cejko14.05.2010 - 20:44 Trvalý odkaz

    Ak sa mt pri hovore vypne alebo resetne doporucujem servis, fw nepomaha.

    Leevia17.05.2010 - 07:08 Trvalý odkaz

    mam novu 5530 a stale mi zamrzne,nepomohlo ani nove nahratie fw,vcera mi z nicoho nic zmizla tretina sms sprav,kde ich mam hladat???sice som mala nastavene ulozenie na pamatovke,ale tam nie su??je to mozne ze len tak zmiznu smsky??dakujem za kazdu radu,uz mam velke nervy na tento sprosty telefon....mam tam nainstalovane nejake aplikacie ale len z ovi store,moze tam byt nejaky virus,mam si ich vymazat?