Na jeden záber: Huawei Ascend G600

  • MrVandal 23.12.2012 - 23:49

    Mám otázku na redakciu. Prečo to nahrávate takýmto spôsobom? Nezdá sa mi že by toto bol ten najlepší spôsob ako ukázať napríklad prostredie fotoaparátu alebo hocičo iné keď ho otočíte na kameru nevidíte čo robíte, keď ho otočíte k sebe nevidíme zase nič my.

  • lukas24.12.2012 - 00:26 Trvalý odkaz

    presne :) skôr by som bol za normálne VIDEOrecenzie a nie recenzie na jeden záber ktoré majú ,,5 minút" :)

    Richard Hombauer29.12.2012 - 02:44 Trvalý odkaz

    Máme obmedzené kapacity, deň má len 24 hodín, a ak by sme sa mali venovať videorecenziam naplno, môžeme to zabaliť s bežnými článkami. Mrzí nás to, ale sme malá krajina s malými predajmi telefónov, malými financiami do reklamy, skrátka, videá sa tu nemajú šancu uživiť. Videá Na jeden záber sú na Fony.sk aktuálne jedinou šancou pre doplnenie textových recenzií pohyblivými obrázkami. V textoch a fotogalériách nájdete množstvo detailných informácií aj záberov, videá berte skutočne ako doplnok, resp. úvod k mobilu s niekoľkými postrehmi a názormi. Viac než 5 minút od nás nečakajte, nemáme záujem nikoho unudiť k smrti. Ani ja sám nemám rád videá dlhšie než 5 minút, tak prečo by som nimi trápil vás? :)