N2610 zeby microUSB?

  • 13 príspevkov
  • Andrej Lenghart08.01.2007 - 23:03 Trvalý odkaz

    Podla toho,co som sa docital v nasej recenzii, je to zrejme tzv. flash konektor, ktory sluzi na prepojenie PC a fonu.

    benko08.01.2007 - 23:15 Trvalý odkaz

    myslim ze su rozne kable dajme tomu ako maju fotaky Olympus.co sa tyka pripojenia s PC by nemal byt problem.ked zistim viac,tak napisem

    EDIT:tak prenos dat funguje,ale nic viac od neho necakaj

    4ever09.01.2007 - 00:20 Trvalý odkaz

    takze si to viem pouzit v pc suite? ci nemate s tym nitko skusenosti? neni to osobne moj telefon len to potrebujem zistit lebo na nokiach som sa s takym konektorom este nestretol

    benko09.01.2007 - 04:33 Trvalý odkaz

    na stranke OR sa pise ze "prenos dat" takze by mala komunikovat s nokia pc suit.lenze je lepsie raz vyskusat ako sto krat pisat.alebo skus poslat mail na nokia.sk.tam ti to urcite prezradia.aj to aky kabel,a kde ho mozes kupit.

    7wcsnurka09.01.2007 - 11:06 Trvalý odkaz

    standart micro usb bol homologizovany len pred par dnami,nieje este v ziadnom mt

    4ever09.01.2007 - 13:32 Trvalý odkaz

    to som pocul, len ma potom napad,lo ze by ho nokia predbehla :lol:

    vypaju dost podobne len mu budu chybat konektory ktore ma navyse microUSB, len ten kabel musim niekde zohnat, len ak je to "servisny" tak mi nokia rychlo odpise ze mozem nan zabudnut

    Marian09.01.2007 - 13:43 Trvalý odkaz

    Preboha ved je to 2610, absolutny low-end, hadam si nemyslis ze do toho Nokia slahne USB konektor... A hlavne ked ten fon je v predaji a bol pred uvedenim microUSB... Niekedy ma hosi zaskakujete... Trosku zdraveho rozumu a cerstveho vzduchu by nezaskodilo...

    Andrej Lenghart09.01.2007 - 13:49 Trvalý odkaz

    Atlisko to vies, niekomu aj ked vysvetlis,ze to je flash konektor, aj tak sa tu budu rozplyvat nad tym,ze ci to predsa len nie je microUSB. Niekomu to proste nevysvetlis.

    redmond09.01.2007 - 17:53 Trvalý odkaz

    Hmmm, ale skorej ako microUSB to bude miniUSB. Staci sa pozret na nete kde sa ten typ konektoru uvadza ako miniUSB (4 alebo 5 pinovy).

    cejko09.01.2007 - 19:16 Trvalý odkaz

    ak mozem, pridam svoj "nazor laika". Dany konektor sluzi vylucne na servisne ucely, staci sa pozriet do tabulky pc suite podporovanych fonov.

    pipo10.01.2007 - 21:30 Trvalý odkaz

    pokial ja viem tak usb pouziva 4 piny takisto aj micro a mini sa tomu musia prisposobit kedze druha koncovka je vzdy len usb taze asi tazko

    pipo13.01.2007 - 15:25 Trvalý odkaz

    vyjadrim sa inak. do zakladnej dosky na pc sa usb zapaja cez 4 piny. koniec je usb samica, to je dufam jasne. tak preco by potom mini USB mal mat 5 pinov, ten piaty na paradu? mini USB kabel mam doma uz niekolko rokov, ostal mi po nokii 5510 :D ked sa nanho teraz pozeram tak fakt ma tych pinov 5 oki tak mas pravdu len mi preboha vysvetli naco je ten piaty a budem spokojny :) a na tom obrazku v prvom prispevku je tych pinov kus viac :D