myPhone 8870

  • Martin Hombauer 28.05.2010 - 13:50

    Potrebujem opraviť myPhone 8870 potrebujem opraviť displey alebo stiahnuť dáta

  • Jaro27.09.2012 - 13:21 Trvalý odkaz

    Potrebujem opraviť myPhone 8870 displey alebo stiahnuť dáta poraďte prosím

    anonymous28.05.2010 - 15:53 Trvalý odkaz

    Mustafa: ,,Ide ?alší cenovo prístupný dual SIM mobil.,,
    ...a kam ide?

    * ?akujeme za upozornenie :) chyba opravena - redakcia

    anonymous28.05.2010 - 15:55 Trvalý odkaz

    flash: Podla mna dole vodou

    anonymous28.05.2010 - 20:08 Trvalý odkaz

    Tom: jedine co ma na tom uputalo je ten design :-)

    anonymous29.05.2010 - 02:46 Trvalý odkaz

    giermo18: Mna ani ten dizajn neuputal :D

    anonymous30.05.2010 - 21:06 Trvalý odkaz

    bolek: Mna zasa neuputalo na nom vobec nic.. :D

    anonymous30.05.2010 - 23:54 Trvalý odkaz

    cdr: mna zas uputala ta cena :-DDD ak beriem do uvahy, ze nejaky sikmooky to tam zbucha z materialu za 10 dolarov

    anonymous31.05.2010 - 01:37 Trvalý odkaz

    Dumbo: Pripomina mi to nejake HTC. Mozno Diamond. Hadam uz aj ten myPhone kopiruje dizajny inych mobilov ako Mivvy...? =)

    anonymous07.06.2010 - 10:54 Trvalý odkaz

    RastislavJ: Mne v Tesku tvrdili, že to EDGE nemá :-)

    anonymous20.06.2010 - 16:51 Trvalý odkaz

    Majo: dnes si teento mobil kupil foter, (stary dual-sim si poplaval v bazene), medzi obrazkami najdes aj obrazok nejakych sutrov v iPhone, a odblokovacia obrazovka je uplne taka ista ako byva na LG..

    Inak na to telefonovanie je to velmi dobry fonik, na multimedia, net a zabavu ma otec iPhone 3G..

    anonymous13.07.2010 - 22:19 Trvalý odkaz

    Milan: Kupili sme si s kamosom 2 kusy MyPhone 8870. Oba mali rovnaku vadu: pocas hovoru bola u druheho ucastnika taka ozvena, ze sa nedalo telefonovat. A ked sme si volali navzajom z MyPhonov, bola strasna spatna vazba. Po kupe telefonov sme ich dali na reklamaciu, kde boli vyse mesiaca. A Tesco sa k tomu postavilo absolutne hulvatsky, robili strasne problemy pro vybavovani reklamacie.

    anonymous27.07.2010 - 12:25 Trvalý odkaz

    stefpo: Ahoj Milan.
    musím ?a sklama?, ale to nieje chyba telefónu..
    V?era som si jeden kúpil. volal som sám sebe pre kontrolu funk?nosti a žiaden ozvenový efekt som nezaznamenal.
    Tebe poradím skús do strýka GOOGLEu hodi? otáazku ozvena mobil telefón :) sná? ak prejdeš nejakých 30 adries zistíš kedy a kde dochádza k halloo efektu.
    ku telefónu, je to proste dual sm, za 100€ mate možnos? reklamácie a nevyzerá až tak zle. funguje a ak nie bude reklamácia. ?o doda?, lepšie ako trepa? 3mobily, sta?ia dva a z toho jeden tenu?ký do pe?aženky.....

    anonymous06.08.2010 - 02:56 Trvalý odkaz

    harmony: Ahojte ,ako sa Vam ovláda telefon ??? ako by ste zhodnotili tento telefon??? ked chcem volat tak treba nejake specialne úkony robit, alebo len vyberiem kontakt a potom vyberim z ktorej sim chcem volat ???? za odpovede vopred dakujem :)

    anonymous12.08.2010 - 12:57 Trvalý odkaz

    Branko: Môže mi niekto napísa? ?i skuto?ne myPhone 8870 má EDGE nako?ko na nete sú rôzne protichodné tvrdenia ?i má alebo nemá.

    anonymous12.08.2010 - 17:33 Trvalý odkaz

    stefpo: ku ovladaniu
    je to oby?ajný dotykový tla?ítkový mobil. ovládanie prstom alebo ?o je po ruke, v?aka fólii na displeji ktorú tam ra?ej nechajte sa dá ovláda? naozaj ?im ko?vek.
    citlivos? na dotyk je dobrá aj ke? niekedy treba dotyk zopakova?, ale to je bežné u dotyká?och všeobecne....

    ano napíšeš/vyberieš ?íslo a potom sim A/B a voláš.

    akurat neviem ?i je to chyba môjho modelu alebo všeobecne. ke? fotografuješ, fotografia na výšku je na šírku a opa?ne :)

    zhrniem to do pár slov používanie pár týžd?ov.
    SIM A(1) je nadradená a primárna, všetky nad?asové a lepšie funkcie sa vz?ahuju ku nej v?etne edge a mms, sim B(2) je len na prijem a volanie + sms ako druhoradá.
    ( pozitívne , aj tak je jedna sim prioritná a druhá len tak nie :)
    obrázky a hudba, videa kontakty a základné dokumenty idú aj z karty aj z telefónu, treba da? do správnych prie?inkov.
    rádio ide, stiera?e stierajú, svetlo svieti..
    sluchátka sú podpriemerne, ale fungujú.
    fo?ák ide fotí a za slnka dokonca dobre, až na to otá?anie fotiek proti náh?adu.
    dokonca má ja G-senzor ktorý funguje aj ke? nieje až taký citlivý ako majú iné fonky... java hry idú aj iné programy do inštalova?.
    zatial som nemal potrebu ho hodi? o stenu alebo poobzera? sa po inom.
    osobne som spokojný, doporu?uje ak máte potrebu viac ?ísel a nieste technokrati bude vám sta?i?. ja mám 3 ?ísla., 1 primárny mobil zo všetkýmy funkciami ?o potrebujem a využijem.
    tento používam ku dvom ?íslam, a ke? mám potrebu cez bluetot si prepojim a idem na internet.

    anonymous15.09.2010 - 18:57 Trvalý odkaz

    adam: take pojebane telefoni nefunguje pametova karta

    anonymous04.10.2010 - 20:35 Trvalý odkaz

    tratatara: ja ho mam bez problemou mi ide neviem co mate za sraldy ale ja mam Myphone 8870 je naj a ma aj balance senzor a vy ste debilovia dbli

    anonymous11.10.2010 - 01:45 Trvalý odkaz

    jozef: zatial je super len male písmena v zozname

    anonymous15.10.2010 - 14:55 Trvalý odkaz

    jano: vie mi niekto poradit, ako nastavit internet v tomto mobile? skusal som vselico, ale kedze tmobile nema prenho nastavovacie sms a musim to zadat manualne, nedari sa mi...

    anonymous17.10.2010 - 01:23 Trvalý odkaz

    Jarre: ... akosi ho nemôžem stíši?, reve jak priblblý, k zoznamu treba lupu, ina? o.k.

    anonymous17.10.2010 - 14:24 Trvalý odkaz

    Ka?uška: ten mobil som si kúpila ešte len v?era ale je super :D len za 89,90 :D ale nevie?e niekto aká tam ide pame?ovka ???? pls odpííšte :D .D

    anonymous22.10.2010 - 21:39 Trvalý odkaz

    Alex: Prosim pradte mi ze ci sa mo oplati kupovat tan mobil. Lebo ja mam Samsung C3050 a hladam mobil namisto neho. Pls pomozte mi.

    anonymous25.10.2010 - 17:57 Trvalý odkaz

    argus: Zdravým, Kamoš si kupil myPhone 8870. Ma problém s nastavením internetu aj s ozvenou.
    Ke? mu zavolám na spomínany myPhone, tak po?ujem sám seba pomerne dos? silno.
    Chcem sa opýta? ?i sa dá táto ozvena nejakým spôsobom odstráni? v menu alebo je to výrobná
    vada telefónu? Ja by som sa priklonil skôr k tej druhej možnosti, pretože na fóre ?ítam, že
    je viac prípadov oh?adom ozveny ?o sa týka pre mobili myPhone 8870. ?alej som skúšal ?i
    problém s ozvenou nebude v operátorovy ale rovnaký problem je pri o2 aj pri orange takže, s toho
    konštatujem, že chyba bude v telefone. ?alej je problém s nastavením internetu. Na tento mobil
    si kámoš aktivoval o2 data neobmedzene, mobil nakonfiguroval a ni?-internet nejde. Potom
    navštívil o2 predajnu tan hodili do mobilu nastavenie ru?ne a ni?. Ak niekto má nejaké rady
    alebo skúsenosti nech odpíše. Vopred ?akujem

    anonymous29.10.2010 - 15:21 Trvalý odkaz

    Jakub: Mám ten mobil a funguje mi velmi dobre.Doporu?ujem vám ho.

    anonymous14.11.2010 - 00:10 Trvalý odkaz

    Nikki: Prosím vás kde sa tam dá nastavi? tichý profil, je to normálne, aby sa to nedalo? A ešte, ke? mám neprijatý hovor alebo SMS dá sa vypnú? to, že mi to každých neviem ko?ko minút bu? pípa alebo vybruje? Ak áno kde?

    anonymous16.11.2010 - 19:28 Trvalý odkaz

    wyrus112: cawko mam tento mobil ,je v celku dobri ale chcel by som si donho dat iny OS mohol by my stim niekdo pomoct?

    anonymous16.11.2010 - 19:31 Trvalý odkaz

    wyrus112: pametovka------SD.!!!

    anonymous20.11.2010 - 17:55 Trvalý odkaz

    uchvat: ahojte,

    takisto s apridavam k argusovi... po nastaveni profilu pre ne t... sa dany profil v java nastaveniach nezobrazi a simka je v A slote ...mimochodom k hornemu prispevku ...v slote B je ceska karta a ceske nastavenia mi telefon zobral a v pohode fici aj z Becka na GPRS... no bohuzial slovensky operatori maju bud zvlastne nastavenia alebo ten telefon ich nie je schopny spracovat..nakolko je to v datovych nastaveniach ale v java nastaveniach to nie je.. riesila som to uz cez infolinku a navstevu v predajni, nic s tym nespravli tak ako ja predtym ...ak ma niekto konstruktivny napad ako to vyriesit bez upgrade firmveru ..sem s nim )

    anonymous04.12.2010 - 22:17 Trvalý odkaz

    Jarre: Neporadil by mi niekto kde sa zapína hlasitý odposluch, a kde má ten telefon notes. ?akujem.

    anonymous07.12.2010 - 20:25 Trvalý odkaz

    nio: je mozne v tomto telefone vypnut jednu SIM a fungovat len na druhej???

    anonymous08.12.2010 - 18:33 Trvalý odkaz

    Jarre: Samozrejme, dá sa : nastavenia telefónu - nastavenia Dual SIM - a vyber si !

    anonymous25.12.2010 - 18:07 Trvalý odkaz

    Marek: ako sa na tomto mobile da zmenit ton zvonenia???

    anonymous25.12.2010 - 18:08 Trvalý odkaz

    Marek: kde sa prosim vas na tom daju vypnut zvuky?

    anonymous26.12.2010 - 21:26 Trvalý odkaz

    Niki: zvuky som sa už aj ja snažila vypnú? - bezvýsledne :-) a navyše to neustále pípanie alebo vybrovanie o nepre?ítanej info.Potom sa len zbyto?ne vybíja ke? si tú info nepre?ítam! ?lovek by ten telefón hodil o stenu!!!

    anonymous28.12.2010 - 20:24 Trvalý odkaz

    Ma?a: Ahojte..chcela by som si tento mobil kúpi?, ale neviem ?i je dobrý, pretože všetci tu píšete, že ma nejaké chyby..:-/..prosím pora?te mi..?AKUJEM..

    anonymous29.12.2010 - 21:20 Trvalý odkaz

    Patrik: Ja mam tento telefon uz vyse 3 mesiacov a BEZ problemov !!!
    SMS spravy sa pisu vpohode a to mam silnejsie prsty! su tam 3 sposoby pisania SMS a pismenka u dostatocne velke. MMS tiez vpohode. Videa prehrava AVI format ale musite mat kodovane v MPEG4 do 1000 kbps,,, inak nebude stihat obraz a zvuk pojde dopredu.
    Jedina nevyhoda co tu vydim je ze si NEMOZTE zvolit VLASTNY ton pre SMS ! Ale pre ZVONENIE to zas naopak funguje :)
    A ANO tu foliu vam odporucam nechat...
    Takze jedinu chybu co tu ja vydim je len to ze sa neda zvolit vlastna zvucka pre SMS.
    Inak z mojej strany BEZ-Problemov ;-) A ECHO a podobne pi*ovyny som nikdy nezaznamenal !

    anonymous03.01.2011 - 13:02 Trvalý odkaz

    Vlado: moje polro?né skúsenosti sú nasledovné.echo sa objavilo aj u m?a - všetci, ?o mi volali sa po?uli dvakrát.Odstráni? sa to dá tak,že hlasitos? slúchadla musíš ma? na 4. pali?ke - ani viac ani menej.Jedine vtedy sa volajúci nepo?uli.Alebo používaj handsfree, vtedy môžeš hlasitos? nastavi? ?ubovolne. Marek - tón zvonenia meníš jedine cez profily a zvuky vypneš tak, že si dáš profil schôdzka. Niki - pípanie nepre?ítanej info vypneš cez Nastavenia telefónu - automatická pripomienka (musíš ju ma? vypnutú). Iná? som s ním spokojný, asi preto, lebo za takú cenu som neo?akával žiadne "delo". :-)

    anonymous04.01.2011 - 00:55 Trvalý odkaz

    mirka: Je spo?ahlivý? Nemrzne? Odporu?íte kúpu v Tescu, alebo cez e-shop? ?.:-)

    anonymous04.01.2011 - 10:00 Trvalý odkaz

    Robo: A ja som bol rád, ke? som v mojom WM6.5 dual sime našiel v app S2U2 možnos? opakovaného pripomínania... je to super funkcia, za toto by som ten telefón len chválil!!!

    anonymous04.01.2011 - 11:37 Trvalý odkaz

    Vlado: Mirka,ja osobne som ho kupoval v Tescu. Ale pod?a m?a sa ni? nestane, ke? si ho kúpite aj za výhodnejšiu cenu cez niektorý zo spo?ahlivých e-shopov. Reklamova? môžete aj v nich. ?o sa týka mrznutia, jediné ?o mi ob?as mrzne je aplikácia Fish text, ktorú používam na zasielanie sms. Ale je to naozaj len ojedinelé mrznutie.

    anonymous07.01.2011 - 03:34 Trvalý odkaz

    Bona: Moze mi niekto poradit ohladom Myphonu? na bona.dimik@gmail.com. Skusam poslat cez bluetooth MMS a pyta nejaky kod- tzv. parovanie...hm?

    anonymous08.01.2011 - 01:36 Trvalý odkaz

    j@: postup sa mal zhodova? - Obidve zapnete BT - Ty alebo priate?ka dáte vyh?adáva? nové párové zariadenie - sparuješ sa s druhým tlf, obidve zadate ?ubovo?ný kod, ale musi by? zhodný s kodom ktorý zadá priate?ka, napr.0000.... telefony sú pripravene na posielanie MMS

    anonymous10.01.2011 - 18:29 Trvalý odkaz

    Billy: Rad by som sa spytat ci niekto vie ako v tomto mobile spustim Citacku kníh? Pretoze ak ju otvorim vipise mi to len "prazdna zlozka" ale neprisiel som na ziadni sposob ako otvorit subor z ebooku....a este kde nastavim hlasitost hovoru.... za ochotu vopred dakujem.

    anonymous11.01.2011 - 12:52 Trvalý odkaz

    Billy: tak uz som na to prisiel.

    anonymous14.01.2011 - 09:23 Trvalý odkaz

    Fefef: Dobry den, chcel by som sa opytat ci do tohoto telefonu mozem dat 2 sim s 2 operatormi T-mobile a O2 ? Alebo iba 2 sim s operatorom T-mobile alebo O2 ??
    Dakujem

    anonymous14.01.2011 - 23:38 Trvalý odkaz

    Helen: Ahoj, muzes si do nej dat jakekoli dve SIMkarty, mne fugnovaly 2 Vodafone i Vodafone a O2, takze by to nemel byt problem ;-)

    anonymous15.01.2011 - 17:17 Trvalý odkaz

    doubleA: to je ?o za otázku??? preto je to dual fón, že môžem využiva? 2ch operátorov naraz...?iže 2 rôzne sim od 2 rôznych operátorov

    anonymous20.01.2011 - 00:55 Trvalý odkaz

    richard: Ahoj,je možné p?ijmout hovor na obou sim sou?asn??
    N?kde jsem ?etl že když na jedné sim hovo?ím druhá sim je nedostupná?