Modemove pripojenie SPV C500

  • 4 príspevky
  • Anonym (bez overenia) 24.03.2005 - 13:49

    Prosim poradte! Ako sa da pripojit SPV C500 na internet, myslim tym funkciu modemovej linky. Mam predplateny orange world klasik, domaci pocitac so sietovou kartou.Da sa to cez IRD , alebo aj cez USB kabel.
    Prosil by som o podrobnejsiu navigaciu , kedze som viac menej pocitacovy uzivatel , amater.Da sa telefon pripojit na hociaky hostitelsky pocitac ? Su potrebne zadavacie udaje od operatora , alebo je to nastavene v telefone predplatenou sluzbou orange world?

  • Quo29.03.2005 - 02:49 Trvalý odkaz

    Noo,tak ako je to? :-) Ja som to zatial neskusal...

    Odoslany z Nokia mobile phone

    mr.key29.03.2005 - 17:20 Trvalý odkaz

    ja som to kedysi skusal este na starom mobile trium eclipse... bolo k nemu cd ktore vytvorilo modemove pripojenie... ale malo by to fungovat tak ze sa aj rucne vytvori nove pripojenie a musia sa takisto zadat udaje ako cislo ktore sa sa ma vytacat, login a heslo... ked sa vratim z Londyna tak sa na to podrobnejsie pozriem

    Jerox30.03.2005 - 14:03 Trvalý odkaz

    treba si este pred tym ako pripojis mobil k pc nastavit v modemovych nastaveniach typ pripojenia na modem tj. USB a potom ked daz potvrdit zapnutie ho pripoj do pc , ked ti najde modem das ho pridat a potom vytvoris pripojenie meno a heslo sa nedava vitacacie cislo je *99# a v modemovom nastaveni dás herdverove vlastnosti modemu a zadas tam do polozky "upresnit" inicializacny prikaz

    AT+CGDCONT=1,"IP","Internet"

    a nastivis rychost na 115200 a rychlost treba nastavi aj vo vlastnostiach pripojenia na tu istu.

    Pri pripojeni cez sda treba dat pripojenie cez internet a pri spv netreba.
    nastavenia su pre oboch operatorov rovnake