LG RENOIR (LG KC910)

  • Martin Hombauer 06.02.2009 - 18:03

    brian: ja som ho dostal pod stromcek. telefon je pekny s jasnym displejom tlacitka reaguju uz na mensi podnet. vsade pisu ze sa dodava s 8 GB kartou. Nasi mi ho kupovali v Electro Worlde a nebola dnuka karta a ani nemala byt. Telefon vydrzi cca 2 dni plneho hrania. Wifi funguje bezproblemov ja sa pripajam cez T-Com-acky router. slape v pohode. avsak je tu maly hacik ze GPS sa mi zatial nepodarilo nijak rozchodit. v telefone je Google maps ale ten nevie najst poziciu a pracuje cez internet. a skusal som aj stahovat rozne GPS programy ale ziaden mi nesiel zatial. nasiel som par tem nanho ale daju sa donho dat len zasahom do softwarovych utrob telefonu. klasicky prenesenim do zlozky nie. ale pozitivna sprava: JAVA hry mi zatial isly vsetky bez problemov. horsie je to s flash hrami na to treba software ktory som si uz zohnal. Francuzi su machri na taketo veci :D ale celkovo je telefon pecka mne sa velmi lubi. asi tolko :D

  • anonymous30.12.2008 - 23:45 Trvalý odkaz

    durike: mam par otazok:
    1 co reproduktor aku ma hlasitost ?
    mozes porovnat s nejakym inym telefonom co vlastnis?
    2 co fotak aky silny je ten xenon?
    3 za kolko si ho kupil?
    4 ake gps programy si skusal?
    5 vsetky veci potvrdzujes dvojklikom alebo staci jeden klik?
    to bude asi zatial vsetko ....

    anonymous04.01.2009 - 10:20 Trvalý odkaz

    brian: 1.reproduktor je zaroven na vyspevovanie telefonu aj na volanie. dost ma napriklad stve ked niekde nieje alebo je slaba siet a chcem zavolat dam si telefon ku uchu a on na plne pecky zareve ze siet nedostupna. bud su u LG ,,inteligentny,, dizajneri alebo som neprisiel na to ako to vypnut. takze reprak bavi hlasno jak svina. presiel som na neho zo SE w800i a ten podla mna sice nemal taky silny zvuk ale cistejsi.2. fotak brutal perfektny mozem poslat zopar fotiek zimnej krajiny co som s nim fotil ak chces. su fakt uzasne. xenon ma silny poriadne. som sa zavrel do kupelky do uplnej tmy a spravil som ostru fotku ako keby za denneho svetla :) 3. kupil som ho za 13999 v electroworlde. 4.v mobile je google maps ale ten pracuje na baze pripojenia na net podobne ako amaze a nav4all. tieto som skusal no neuspesne. ani jeden mi nenasiel ziaden satelit. jediny offline GPS je WebTravel ale ten mi mrzne a aj ked som ho spustil zase nenasiel mapu. Este takto dodam ze v mobile je buddy jogging treningovy krokomer ktory pracuje na baze hladania satelitov a potom ukazuje kolko si presiel a spalil kalorii. toto sa mi spustit podarilo a funguje to paradne. 5.vsetky veci v telefone sa potvrdzuju jednym klikom. dufam ze som pomohol :)

    anonymous04.01.2009 - 22:29 Trvalý odkaz

    durike: brian velmi pekne dakujem sa tie odpowede ..hlawne tym reprakom .u mna je to dolezita vec..predsa som na nejake otazky zabudol:
    1.aku kapacitu ma bateria?
    2.neskusal si uz prehravac DivX-hocijaky film dat do mobilu bez zmeny rozlisenia..Ci mobil film prehral plynulo/alebo vobec neprehral zaroven si musel zmenit velkost na mensiu?
    3.aku funkciu ma v telefone muvee studio ci ako sa to vola??
    4.ake kvality su dodavane sluchadla?
    5.je v baleni telefonu TV Out kabel?
    6.da sa vyuzit akcelometer pri hrani hier?
    to bude asi vsetko:D
    rozhodujem sa medzi tymto a omniou kedze Windows Mobile nevyuzijem..zoberiem ´tento za hotove+dokupim 8GB pamatovku..este raz ti dakujem potreboval som poradit.
    nazdar

    anonymous05.01.2009 - 10:59 Trvalý odkaz

    brian: ....este doplnim ku tomu repraku ze sice hraje nahlas ale napriklad ked pocuvas hudbu tak strasne necitlive je ovladanie hlasitosti. t.j. aby som vysvetlil: napriklad mas hlasitost na 1 a hraje podobne hlasno ako na 10 to znamena ze strasne male odchylky su v zvysovani hlasitosti. a to ma aj trosku stve lebo na tej 1 hlasitosti uz hra dost hlasno :((
    1. baterka je dost slaba stranka by som povedal vsetkych touchscreen telefonov. kamos ma IPhone a baterka mu vydrzi este menej ako mne. Mne vydrzi tak 3 dni normalnej prevadzky t.j. volam, pisem sms, zahram dajaku hru, popocuvam muziku. vsetko s mierou. Pri brutalnom zatazeni co som ho dostal prvy den vydrzal 1,5 dna
    2. Divx som skusal ale k mobilu davaju taky sikovny softik ktory ti kazde video (okrem MKV co je pre mna velke minus lebo ja mam vacsinu filmou v HD) prevedie do divx. a je to celkom slusna kvalita a velkost videa sa podstatne zmensi. klasicky film som neskusal lebo myslim ze tie maju koncovku AVI a to neprehra. myslim neskusal som
    3. muveee studio ti poviem pravdu skusal len raz zatial a je to na prezentacie fotiek. nahadzes tam fotky a ono ti spravi prezentaciu s dajakymi efetkami ale je to pekne ale nehrabal som sa v tom velmi
    4. :DDD sluchatka mi je tazko porovnavat lebo osobne mam Sennheiser CX 300 co su sakramensky kvalitne sluchatka. No ale tak zhruba ti poviem ze su celkom kvalitne no :DDD
    5.v baleni nieje TV Out kabel :((
    6.akcelometer sa da pouzit ale len na tie hry co su v telefone t.j. sipky a kocky.Totiz LG ma vlastny OS a teda sa donho nedaju dostat klasicky veci iba flashnutim. ja som tam dostal dajakych 6 hier v jednom ale len na ukor vymazania kociek lebo telefon si musi mysliet ze tam su lebo inak sa nespusti.

    anonymous05.01.2009 - 14:20 Trvalý odkaz

    durike: to bude asi vsetko-nekedy sa zastav pre istotu:D
    este raz diki .za odpovede na moje otazky..hlasitost ok-to bolo pre mna dolezite..TV Out Kabel ..prezijem..ked ne dokupim:Dhry-verim ze vyjdu nejake na tento model..bateria u mna vydrzi.a este 2 otazky -1.ja som chcel kapacitu kolko-mAh ma bateria?je to napisane na baterii..
    2.dostal si v baleni nejaky kryt na mobil ako napr. pri samsungu F480??

    anonymous05.01.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    brian: nemas zaco rad pomozem. tato stranka si zasluzi aby som aspon kusok prispel aj ja :) no a baterka je 1000 mAh. Kryt som ku telefonu ziaden nedostal co je riadna skoda lebo teraz si ho chranim ako porcelan :)) akurat k nemu daju nahradnu ochrannu foliu. a toto ti chcem este povedat ze si davaj bacha na tu foliu. tu co budes mat nalepenu v originale perfektne prilnieva a ked nemusis neodlepuj ju. lebo potom ju uz ani za neviem co nedas naspat bez dajakej vzduchovej bubliny. a ta nahradna ako som sa snazil ju nalepit neprilnieva dobre. a este keby si nasiel dakde na nete kryt alebo nahradne folie na display tak mi daj vediet pls bud tu alebo na email lebo nikde neviem zohnat nanho kryty ani folie. AJ HOCIKTO KTO BY VEDEL NAJST KRYTY ALEBO FOLIE NA TENTO MOBIL DAJTE PLS VEDIET THX :DDD

    anonymous06.01.2009 - 01:16 Trvalý odkaz

    durike: no to je skoda ze nedali kryt ved na videu na youtube.com mal a do krytu sa strkal stylus-skoda ze ho tvorcovia takto osekali:D.tak ja sa chystam mat foliu + nejaky kryt.. ked nenajdem ziadny tak berem z mojho PDA-cka sice trocha vacsi ale predsa:Da predsa som zabudol- stylus je dodavany k telefonu-zavesuje sa ako klucenka??
    vzdy sa zide...diki s tou foliu dam si pozor!!

    anonymous07.01.2009 - 13:00 Trvalý odkaz

    babenka: Brian, prosim mozes napisat aky je pouzity font /velkost/ pisma v KC 910. mm na mysli v porovnani s F48O, kory ma hodne velke pismo v celom fone, ale zas nema az tak dobru vybavu ako fotak, xenon, Wifi a GPS. Pre mna vsak ma rozhodujuci a podstatny vyznam prave velkost pisma, mam hodne slaby zrak, a preto prosim ak mozes zodpovedat moje otazky ake ma pismo:
    1/ cela ponuka menu
    2/ v kontaktoch
    3/ SMS
    4/ v prehliadaci /napr.teraz mam Samsung U600, ktory ma vsetko v pohode okrem prehliadaca, tam je tak male pismo, ze mam velakrat problem precitat otvorenu net stranku aj s okuliarmi.
    Dakujem s pozdravom babenka.

    anonymous10.01.2009 - 18:50 Trvalý odkaz

    jana: akurat vcera sme si ho s priatelom kupili.je senzacny.nema chyb,len sme mali problem s ukladanim na pam.kartu,ale nebola to chyba mobilu ale nas........odporucame renoir forever!!!!!!!!!!!

    anonymous10.01.2009 - 22:39 Trvalý odkaz

    babenka: na Janu: ak mozes, napis mi prosim odpoved na moje otazky polozene pred tvojim prispevkom Brianovi, kedze on uz asi sem nepride, a tiez by som rada vedela, kde ste ho zakupili a za co, nakolko dnes som bola v El.World v Avion Shopingu ako pisal Brian, ze ho tam zakupili, ale ho nemaju!!, dik za odpopved

    anonymous10.01.2009 - 23:24 Trvalý odkaz

    brian: bol som chvilu prec od netu takze prepacte ze az teraz odpovedam. DURIKE: pen stylus je dodavany ku telefonu v takom obale malom so snurkou ako klasicke klucenky k mobilu.
    BABENKA: no co ti poviem k tomuto pismo neni najvacsie ale zase ani male. ja si myslim ze je primerane velkemu displayu.
    1. menu je celkom prehladne ak mas problemy so zrakom tak ti urcite pomozu aj vystizne obrazky no a v utrobach menu si myslim ze pismo je v pohode citatelne
    2. v kontaktoch je pismo asi take iste ako v menu
    3. SMS pisanie ma 3 sposoby. bud klasickym vytukavanim bez T9 tam su pismenka trosicku vacsie, potom ked mas akokeby klavesnicu na celej obrazovke tam je to logicky mensie trosku aby sa zmestili vsetky pismenka a tretia moznost je pouzite stylusu na priame pisanie rukou
    4. no v prehliadaci su pismenka pri nacitani stranky extremne male co neprecitam ani ja ale je tam funkcia zoom alebo pri dlhsom podrzani displaya na konkretny bod obrazovky ti priblizi priblize o 70 percent. a priblizovat sa da az do obrovskych pismen takze nemaj boja z toho. JANA ked sa mozem spytat otazku ak tu prides aku mate verziu firmwaru ?

    anonymous11.01.2009 - 00:33 Trvalý odkaz

    babenka: Brian, diky za tvoju odpoved, predsa este jednu doplnujucu otazku, ak porovnas pismo s Nokiou-Symbian, je to pismo o nieco väcsie alebo rovnake ako u Nokii? lebo od Nokie som pre male pismo odisla po 8 rokov, teraz mam po prvy raz Samsung U600, ak ho poznas, ma o hodne väcsie pismo ako Nokie, za ktorymi mi je fakt luto, lebo ich menu mi hodme vyhovovalo, tak dik

    anonymous11.01.2009 - 09:14 Trvalý odkaz

    brian: tak napriklad na N95 8GB je pismo mensie ako na Renoirovi. ale neboj na menu si zvyknes rychlo. je velmi prehladne a hlavne nemusis cakat dlho kym dakde kliknes. napriklad na mojom SE w800i byvalom mi hocikedy zamrzol alebo som cakal dlho kym nacita fotky. tu je to vsetko bleskovka aj ked cita z pameovej karty. v tomto pripade je dobre kupi Micro SD HC (high capacity) kartu. Len tak pre zaujimavost prerobil som si HD film vo vysokom rozliseni 720p do mobilu a isiel v pohode bez sekania s neuveritelnym obrazom. povodny film mal nieco cez 5 GB a vysledny v mobile 800 mb aj daco. je to mozno vela ale za tu kvalitu to stoji. a videoklipy v HD kvalite som spravil na nejakych smiesnych 30 MB a kvalita je brutalna :)
    ale asi som uz OT takze sa vratim k tomu pismu.Co som si pozeral obrazky z menu U600 tak podla mna pismo je zhruba rovnake u Renoira ale ja Samsungy moc nemusim lebo podla mna maju strasne nudne menu :) nemozem si pomoct moj nazor ale pismo je zhruba rovnake. akurat ze Renoir ma mozno 2 krat taky display :) asi tolko

    anonymous11.01.2009 - 18:09 Trvalý odkaz

    babenka: dakujem za vycerpavajucu odpoved, potesila, je to to, co som vlasne chcela pocut, ak je to pismo ako v U600 a zaroven väcsie ako N95 , je to O.K. Je to pri Nokiach asi tym jemnym rastrom displeja, tak este raz mockrat dik, caf.

    anonymous13.01.2009 - 03:23 Trvalý odkaz

    warkyrie: Prosim, viete kde sa da v Bratislave tento mobil vyskusat?

    anonymous13.01.2009 - 21:33 Trvalý odkaz

    durike: ..brian-tymi filmami si ma velmi potesil konecne zabijem cas na cestach:D..ale ako si prekonvertoval film z 5GB na 800mb-mas na to v pc program ...alebo to mobil dokazal sam pomocou toho softu co si mi pisal??s tou kartou minimalne 8GB:Ddo tohto fonu

    anonymous13.01.2009 - 21:43 Trvalý odkaz

    brian: normalne mam na to program v PC. total jednoducho ale akurat to dlhsie trva asi kvoli tomu ze film bol v HD. hodis do programu film nastavis rozlisenie displaya 400x240 kontainer AVI codec XVID a das convert. kvalita je salena :D

    anonymous14.01.2009 - 21:44 Trvalý odkaz

    durije: tak ten program mi posles az budem mat tento mob.:D

    anonymous15.01.2009 - 18:35 Trvalý odkaz

    babenka: prepac mi Brian, uz sa ti mozem zdat otravna s tym pismom,, ale ak mozes velmi ta prosim po to co som videla v galerii LG KP500 Cookie, ktory je vizazou presne ako Renoir este aj tie vsetkymi kritizovane 3 tlacitka, ze ma v: nastavenia-displej-pismo- na vyber 4 moznosti velkosti pisma, dokonca az moznost velmi velke,mozes mi napisat ci aj KC910 ma takuto volbu? Dik, caf

    anonymous22.01.2009 - 08:44 Trvalý odkaz

    brian: ale prosim ta vobec ma neotravujes :) ano je to pravda v menu v zlozke nastavenia/obrazovka/pismo sa daju nastavit 4 velkosti pisma a presne ako pises az do velmi velkych pismen. dufam ze som ta potesil :D

    anonymous22.01.2009 - 15:12 Trvalý odkaz

    babenka: a zaroven jasne ze potesil, uz ho mam objednany, v pondelok 26.1. by mi mal povedat prvykrat pane. Ak mozes, napis kde si zohnal resp. stiahol Flesh program na stahovanie hier a prosiiim aj postup ako na to, moc velka vdaka, nech sa ti dari, zatial caf.

    anonymous22.01.2009 - 20:39 Trvalý odkaz

    brian: na stahovanie hier ti netreba ziaden flash program. vsetky JAVA hry mi zatial sli. ty si asi myslela FLASH hry cize hry s priponou .swf tieto hry vyuzivaju accelometer telefonu. a tieto hry sa daju len flashnutim software telefonu. problem je ze taketo hry su zatial asi len 2. ja osobne som si dal 5v1 to je taky balik hier ktore idu ale su naozaj ze onicom. treba este pockat chvilu na lepsie hry na tento telefon. no a co sa tyka toho ked uz chces hned flashovat. tak najprv by som ti odporucal si zistit hned jak dostanes telefon verziu firmwaru. kazda verzia ma totiz svoje muchy :)

    anonymous22.01.2009 - 21:47 Trvalý odkaz

    babenka: tak tu som dohrala. Tak zdatna v technickych veciach nie som, som tazky laik, ktory dokaze elektroniku a podobne zariadenia len pouzivat. Absolutne netusim, ako zistit verziu firmwaru, ale videla som na nete taku hru BallBall, je specialne na KC910 ,samozrejme vyuziva accelometer, ale aku ma koncovku, to tiez netusim. Jasne, ze pri tomto fone by som mala rada na vyskusanie nieco ine /s accelometrom/, klasicke hry som mala v kazdom fone doteraz. Ale nezblaznim sa, ak ich mat este nejaku dobu nebudem, casom mozno budu aj na tento fon lepsie hry, vyuzivajuce accelometer. Dik za vysvetlenie, rada ziskavam nove skusenosti a aj ked nie som zdatna v technike, co raz pochytim, to mi zostane a hlavne sa viem poucit. Urcite pri mojej neznalosti nebudem riskovat, ze znicim telefon. Este raz velky vdak, caf.

    anonymous22.01.2009 - 23:01 Trvalý odkaz

    brian: ked budes mat fon tak posli mail a ti tam poslem odkazy na stranky aj s navodami lebo neviem ci tu sa mozu posielat zive linky na ine stranky. to by bola asi reklama taze nejdem riskovat. no a BallBall to mas pravdu na to som zabudol lebo je to tiez onicom hra. je to sice jedina hra ktora ide aj bez flashutia a vyuziva accelometer. mas lopticku ktora ide cez bludisko podla toho ako otacas mobil. no a su tam 3 levely :D takze asi ,,najlepsia,, hra na tento mobil zatial :D

    anonymous22.01.2009 - 23:31 Trvalý odkaz

    babenka: o.k., si zlaty, ja sa teda ozvem buduci tyzden, som vdacna za kazdu pomoc, zatim pa, cca 26.-27.1. sa ozvem

    anonymous23.01.2009 - 17:39 Trvalý odkaz

    fero: cau Brian ak by si bol taky dobry, posli mi prosim dake linky na java hry na moj mail feroflanel@azet.sk diky moc

    anonymous24.01.2009 - 15:04 Trvalý odkaz

    babenka: tak som tu, v Net shope ma prekvapili a od vcera mam KC910 doma. Poviem ti, ze so sokovana, fon sa mi paci, pismo v pohode ale.....mam aj problem a zamyslam ho vratit pokial je este cas v lehote 7 dni. V com je problem:
    1/neda sa vypnut logo operatora, ktore naskocilo asi z karty, kedze fon nie je od mob.operatora, 2/najvacsi problem je , ze mi nezobrazuje cislo ani meno a foto volajuceho, vypise ze nie je k dispozicii napriek tomu, ze kontakty su riadne nastavene a zadane, no ked sa pozriem kto volal v historii hovorov, ziadne cislo nie je len hlaska NEZNAME CISLO pri vsetkych kontaktoch, takze ked som zmeskala 1 hovor, vobec neviem kto volal.
    3/opacne je to v pohode, zobrazi to ale v lavom hornom roho v miniaturnej forme a v strede displeja animovany telefon a to je dalsi problem, k comu je to dobre, neda sa to zmenit?
    4/ Hry v pohode, nieco som stiahla a aj napriek tomu ze v ceskej recenzii som citala ze cez WIFI sa stiahnet hry nedaju, ja som ich cez Wifi stiahla v pohode aj sa bzvadne pripojil ale ma jednu dalsiu chybu a to ze Java hry NEMINIMALIZUJE a pri tej pamäti 100 Mb to nic moc nie je kedze nema otvoreny oper,syst. a nemozno ich ukladat na pamät.kartu
    mOZES MI PORADIT ASPON S TYM BODOM 2.? Ak by ten bol v poriadku, ze mi zobrazuje co ma, nevzdam sa ho a prosim tiez nejaky ten lik a navod ako si slubil, teda ak mas cas a budes tak dobry . Moj email: radkapalkova@atlas.sk, dakujem anprajem pekny vikend, zatim caf.

    anonymous24.01.2009 - 19:57 Trvalý odkaz

    brian: to fero: nesom doma teraz cez vikend. pripajam sa a net cez wifi s mobilom. takze v pondelok poslem veci.
    to babenka: gratulujem ku kupe :) ale neber to ironicky uvidis ze telefon je dobry.
    1. logo operatora som vypnut neskusal lebo mi to nevadi a ani nezavadzia takze mozem skusit posmatrat v telefone ci daco nenajdem
    2. Ked mi dojde zmeskany hovor tak mi ukaze taky pekny ramcek ze mam zmeskany hovor. ked nanho kliknem ramcek sa pretoci ako strana v knihe a ukaze mi meno, cislo, cas. takze s tym problem nemam.
    3. Co sa tyka foto tak je pravda ze ked volas tak len miniaturu ti ukaze ako fotku a obrazok s telefonikom ako velky. no a zmenit sa to neda. akurat mozes ten obrazok telefoniku zmenit ta nejaky iny. ale mas pravdu je to hlupost ze to tak navrhli.
    4. No v tomto kroku musim uprimne povedat ze som prekvapeny nad vsetkym co pises. Totiz mne hry idu v pohode minimalizovat aj 5 naraz som mal uz spustene a v pohode. totiz nato mas tu funckiu multitasking pomocou ktorej mozes mat zapnute a minimalizovane viacero aplikacii. Dalsia vec ze ja mam pamat v telefone 169 MB a nie 100 MB. No a najdolezitejsia vec je ze ukladanie na kartu je absolutne bezproblemove. fotky, kontakty este aj hry to instaluje priamo na kartu. fotky sa nastavuju v nastaveniach pri foteni. kontakty si vyberies kam chces ulozit. No a ked chces aby ti vsetko ukladalo na kartu tak klikni na nastavenia, nastavenia telefonu,stav pamate, nastavenie ukladania. Tam vyber externa pamat :)
    No ako som uz napisal ferovi niesom doma takze tie veci ako hry a tak dalej poslem az v pondelok lebo niesom doma. No a este si zisti verziu firmawaru nasledovne: vyvolaj si cisla cize klikni na prve tlacitko na obrazovke ako keby si chcela natukat cislo. natukaj: 3845#*910# Vyhodi sa ti tabulka. klikni na Version Info, SW Version Info, Media Version. a dole sa ti zjavi verzia.
    toto mi cele napis. Neboj nieje to ziaden kod ako IMEI je to len verzia softwaru telefonu ktora pouziva mnoho Renoirov. Potrebujem to vediet preto aby som porovnal verziu s tou svojou a potom mozme riesit problemy. Drzim ti palce s fonom. ahoj zatial

    anonymous26.01.2009 - 00:19 Trvalý odkaz

    babenka: /od Lenoir/tak sa vola tento svely fonik. Dik za grat. a mal si pravdu Brian, je fakt dobry, paci sa mi stale viac a aj problem nezobrazovania kontaktov je vyrieseny. Chyba bola v Prima SIM-ke, akonahle som ju vymenila za SIM 3G pausalnu, vsetko funguje ako ma a to vsetko spolu rozhodlo, ze si ho PONECHAM. Preto ta prosim o zaslanie na moj vyssie uvedeny email o nejake tie vecicky /aj BallBall na skusku/ a o poradenie co s tym vsetkym urobit na dosiahnutie zelaneho efektu. Verzia Lenyho: KC910-MEDIA-V10g-NOV-07-2008-OPN-EU. Tot zatial vsjo, maj sa pekne, ahoj.

    anonymous26.01.2009 - 00:40 Trvalý odkaz

    babenka: ozaj, este som pozabudla spytat sa ta na nazor, co si myslis o tej knizocke prilozenej k fonu "Prihlaste se na LGMOBILE.com? Napadlo ma to v suvislosti s tym, ze si mi napisal, ze neziadas odo mna ziadny kod ako je IMEI. A prave tento IMEI si vyzaduju na uvedenej stranke k registracii a ma sluzit ako moj identifikacny kod na volne stahovanie mobilnej zabavy a softwaru. Este aj uvadzaju, kde ten IMEI hladat, bez neho je registracia nemozna. Co si o tom myslis? Dik za nazor, pa.

    anonymous26.01.2009 - 21:38 Trvalý odkaz

    brian: takze vecicky na mobil som vam poslal fero aj babenka.
    No babenka gratulujem ku uspesnemu spojazdneniu phonu. Verziu phonu mas taku istu ako som kupoval ja tak ak ta mozem poprosit ci nemozes vyskusat GPS ci ti funguje a hlavne jednu vec a to Jogging Buddy alebo lepsie povedane Trening. Vojdes do menu/pomocky/natroje/trening no a vyskusaj ci ti funguje ten krokomer a ci ti vsetko ide ako ma. lebo mne nejde neviem preco. raz mi isiel ked som siel do obchodu :) ale odvtedy ani raz. nevie mi najst asi satelit.
    No a co sa tyka LGMOBILE.com a toho balicka neskusal som to ale s tym IMEI kodom je to ako s PIN kodom napriklad na internet banking. cize ked ho zadas priamo na ich LG stranke tak oni ti ho nijako nezneuziju.Mne sa s tym nechce velmi babrat lebo hlavne nemam cas lebo mam skuskove teraz a ani sa mi velmi nechce. ked boli prazdniny tak som skor stahoval tie veci ktore som ti poslal. no ale z lg stranky som si upgradol verziu firmwaru na novsiu cize som mal V10g co mas aj ty a teraz mam V10j. zmeny minimalne skoda :( tak zatial tolko

    anonymous06.02.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    Diskusia premazana.

    anonymous07.02.2009 - 15:52 Trvalý odkaz

    feri neveri: Tá ukážka vide je úbohá. Ve? to?i? statické objekty a k tomu ešte hne? na za?iatku dig. zoom. ?o to má za význam. A tá d?žka. Ja som z tej ukážky nemal absolútne ni?. Hanbíte sa ís? nato?i? nie?o v meste alebo trebárs na nejakej ceste kde jazdia autá?

    anonymous08.02.2009 - 10:33 Trvalý odkaz

    pierro: vypada to na velmi pekny a nadupany fonik. jedine co ma na celej recenzii prekvapilo je poznamka autora hned v uvode ohladom nejakych jablcok :)
    myslim ze sa prave autor tentokrat prejavil ako predzaujety, napriek tomu ze casto to byvaju prave majitlia iphonov.

    Kedze som jeden z nich (no nekup to ked za pausal platis 2 stovky a telefon mas na vianoce za 50ku, stale v korunach), pridam sem svoj postreh:

    je uplne jasne ze s takymto delom sa iphone nemoze velmi porovnavat, hlavne co sa tyka funkcii. napriek tomu si myslim, ze samotny autor tohto clanku jasne potvrdil ze historia mobilnych telefonov sa deli na dve obdobia: obdobie pred a po iphone.

    btw: jailbreak + cydia + crackulous->appulous->installous dnes robia divy.

    aj tak zavidim vstkym co tento krasny kusok vlastia :)

    anonymous08.02.2009 - 13:58 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: bol to len maly podpich na uvod, neber si to tak :)
    nemam nic proti iphonom, prave naopak, mne u renoira chyba hlavne open OS a nahravanie novych aplikacii :)

    anonymous09.02.2009 - 10:59 Trvalý odkaz

    misob: paradicka, nema chyby ;-)

    anonymous10.02.2009 - 01:42 Trvalý odkaz

    Despo: Super telefon az na tie lacno vyzerajuce tlacidla, napriek tomu si uz vyberam novy tel. asi 2 mesiace a tento splna vsetky moje predtym "vykonsruovane" poziadavky.
    Kazdopadne recenzia je skvelo , objektivne napisana. Ked mate cas , prosim uploadnite niekto viacej ukazok videa spravene tymto telefonom.
    Nasiel som na nete nejake , ale radsej by som si pozrel vase nahravky.
    Vopred dakujem :)

    anonymous13.02.2009 - 22:27 Trvalý odkaz

    insomniac: tento telefon ma zaujal, no povodne som chcel kupit nokiu 5800xpressmusic no a teraz sa neviem rozhodnut :(

    anonymous15.02.2009 - 15:59 Trvalý odkaz

    nepowem....: no...takze 1.nema na sony ericssonC905 /SE lepsie foti/ 2.ta znackka je srot 3. je moc zly... NEODPORUCAM v LG som sa vela sklamala hlavne v KU380 ale toto je este horsi mala som ho radsej som ho dala mame..je hrozny

    anonymous16.02.2009 - 20:32 Trvalý odkaz

    hehe: ...nepowem-riadne som sa na tvojom prispevku zasmial:D:D -l.ako vidim obidve si mala moznost vyskusat ako fotia..tomu pevne verim:D 2.vidim ze si zaryty Sonyericssonak ...kebyze aspon tomu trocha rozumies tak vies ze LG robi velke pokroky nielen tymto modelom.3.zly urcite nie je a dokonca prevysuje tvoj paradny SE C905...4.nekupuj si take dzady ako LG KU380 a neporovnavaj s LG KC910 renoir co je high-end..5.uz tu nepis take trapne prispevky!!!

    anonymous17.02.2009 - 22:53 Trvalý odkaz

    majkl: ma niekto nejake objektivne porovnanie ?? potreboval by som hlavne na net cez wifi,ekvivalentna poziadavka velmi kvalitny fotak (u tohto SE je splnena tiptop), dalej vydrz..OS mi netreba,ten nema ziady z nich ale LG ma touchscreen co je vyhoda, ale zasa ked bude lepsia vydrz a lepsie foto na SE tak by som bral SE...tak ako to zhodnotite? vdaka

    anonymous18.02.2009 - 22:11 Trvalý odkaz

    brian : no dlhsie som tu nebol a ako vidim tak sa tu zhromazdili rozne nazory na tento fon. no kazdopadne moje skusenosti su napisane v prispevkoch vyssie a ak vas zaujima este nieco podrobnejsie tak sa pytajte ale len ak som to uz nenapisal

    anonymous21.02.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    triP: Chcem sa opitat ako pisete Pin-kod ked zapinate telefon ? :D

    anonymous23.02.2009 - 09:42 Trvalý odkaz

    Michal: ahoj brian, chcem sa opytat ci je mozne spustit exe subor ?

    anonymous27.02.2009 - 14:41 Trvalý odkaz

    yeany: fonik je uuplne super, som spokojna na 99%..ale mam otazocku, kde sa da zohnat manual k nemu?? nebol v baleni v SVK jazyku :( a ani na nete som ho doposial nezohnala... dakujem

    anonymous01.03.2009 - 03:01 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: brian ked som si precital recenziu (uz asi 4 krat) rozmislam ci som nespravil chybu ked som si kupil samsung omnia newm mohol by si mi napisat lebo teraz newm ci som spravil zle alebo dobre a mohol napisat kolko stoji teraz zhruba DAKUJEM DUFAM ZE MI ODPISES=POMOZES

    anonymous01.03.2009 - 03:05 Trvalý odkaz

    SkIleRKQQo: a este som nemohol ani za svet najst repraki su hore dolava?a este by som ta poprosil ci by si mi nemohol spravit take porovnanie renoir omnia

    anonymous01.03.2009 - 03:20 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQ: pametam an tento mobil mal som on zaujem pred 5 mesiacmi vtedy tu nebola ni 1 komentar a namiesto recenzie len tlacova sprAVa.v podstate som bol 1 co sa o ten fon vaznejsie zaujiimal keby ste tam hodili tu recenziu skor mozno by som zobral renoir ale neviem ci teraz nebudem mat debku z toho ze som zobral omniu aj ked nevm co je lepsie omnia ma vacsi displej lepsiu baterku lepsi procak kvalitnejsie materilay a zase renoir ma 8 mpx autofocus xenon dolby digital a aj divx ale to ma aj omnia tak BRAIN pls napis co je podla teba lepsie ci omnia abo renoir a trochu to mozes aj rozvies t do detailov a inac ta ukazka videa co mala byt v recenzi to bolo len skuska zvuku nie video a keby si mi brian mohol poslat nejake to videjko a fotecki na mail uzumaky.naruto@zoznam.sk moc dakujem

    anonymous01.03.2009 - 03:29 Trvalý odkaz

    skilerkqqo: ale pamet ma omnia zase vacsiu mam 16 gb verziu + mam pametovku 16 gb cize mam pamet spolu 32 gb tak neviem stale co je lepsie do renoaru tusim nemozem pichnut 16 gb ale vazne newm teraz BRAI HEELP