LG p500 navigacia

  • 6 príspevkov
  • MITO 07.08.2011 - 13:27

    Moze mi prosim niekto poradit? Man novy telefon a nejde mi na nom GPS , stale na nom prebieha kontrola dostupnosti navigacie ale aj po dlhsom cakani nic nenajde. Poradi niekto? dik

  • zeus3607.08.2011 - 13:36 Trvalý odkaz

    si online, pripojeny na internet? Navigacie sa podla netu lahsie zorientuju...

    MITO07.08.2011 - 14:47 Trvalý odkaz

    No to asi v tom aj bude problem. Ked som pripojeny tak len cez WIFI a to som dnu v budove. Klasicke pripojenie cez operatora som musel asi niekde v telefone zablokovat lebo aj z hornej listy na uvodnej obrazovke mi zmizla ikona "E" o prijimani a odosielani udajov. A teraz neviem kde sa to da odblokovat...

    pade25.08.2011 - 00:02 Trvalý odkaz

    Pre pouzivanie navigacie u LG androidov je nutne mat aktivny Gmail ucet a byt pripojeny na internet bud cez wi-fi, alebo cez datovu sluzbu operatora. Je rozdiel medzi Google maps a Navigaciou. Navigacia bez uctu nefunguje, zatial co google je schopny polohu najst. Vsetky telefony, nie len LG, maju GPS prijimace schopne spolahlivo reagovat len na otvorenom priestranstve. V pripade ze sa neda zachytit spojenie s GPS druzicami, je vhodne ist k oknu.

    MITO08.09.2011 - 17:17 Trvalý odkaz

    Pre pouzivanie navigacie u LG androidov je nutne mat aktivny Gmail ucet a byt pripojeny na internet bud cez wi-fi, alebo cez datovu sluzbu operatora. Je rozdiel medzi Google maps a Navigaciou. Navigacia bez uctu nefunguje, zatial co google je schopny polohu najst. Vsetky telefony, nie len LG, maju GPS prijimace schopne spolahlivo reagovat len na otvorenom priestranstve. V pripade ze sa neda zachytit spojenie s GPS druzicami, je vhodne ist k oknu.
    No ved prave, ja ten ucet mam vytvoreny. A ked som vonku na priestranstve tak mi to stale vypisuje ze prebieha kontrola dostupnosti navigacie a nakoniec aj ked som pripojeny na net tak mi to vypise nieco ako ze navigacia nie je na tomto mieste k dispozicii. Tak ja uz ozaj neviem ako to s tym je ked tu kazdy pise ako mu spolahlivo funguje...

    sako08.09.2011 - 17:24 Trvalý odkaz

    Hlasova navigacia v Google maps este nebola pre Slovensko oficialne spustena (napr. v CR uz ano). Hold, sme maly trh. Vies si iba naplanovat trasu a pozerat si svoju aktualnu polohu na nej.