LG Optimus Sol (LG E730)

  • Martin Hombauer 01.12.2011 - 03:33

    oden: Je strasne velky nato aky ma "maly" displej napr. v porovnani s HTC Sensation. Pozrite sa na ten velky nevyuzity priestor okolo displeja. Zaujat by mohol cenou.

  • anonymous22.08.2011 - 17:51 Trvalý odkaz

    MikeSlevin: Ako to že všetky telefony z ďalekeho východu vyzerajú za posledne roky stále rovnako? Ako tehly bez akehokolvek pokusu dizajnerov odlisit vzajomne svoje pristroje? A ked to uz aj urobia celia zalobe za vykradanie dizajnu napr. ''jablka''?

    anonymous22.08.2011 - 18:12 Trvalý odkaz

    miso.rw: príde mi to ako lacnejšia varianta LG OPTIMUS BLACK-u , nenší disp, bez led, bez G-button. keby radšej vydali 2.3 to by ma viac potešilo ako toto

    anonymous22.08.2011 - 19:10 Trvalý odkaz

    Misael: A korejci sa kedy stihli spriatelit? (LG ma AMOLED, technologiu samsungu)

    anonymous23.08.2011 - 00:36 Trvalý odkaz

    NortySP: By nemal byt super AMOLED od samsungu ale Ultra AMOLED ktory vyvynulo LG a mal by mat este lepsiu vyditelnost na slnku.

    anonymous23.08.2011 - 02:58 Trvalý odkaz

    mess: tak tak...ultra amoled si vyvynul lg, uvidime aky bude v testoch oproti AMOLEDu od samsungu, alebo SAMOLEDu.. zasa sa siria spravy ze vraj ma mat aj solarny panel vzadu na kryte.

    anonymous23.08.2011 - 12:37 Trvalý odkaz

    MikeSlevin: nepojde o podobnu technologiu ako je CBD od NOKIE?

    anonymous23.08.2011 - 16:32 Trvalý odkaz

    stn32: no zial nema ani led blesk, takze ten fotak bude nanic, a len vga video v takomto nabitom modeli,dnes?pre mna sklamanie co sa tyka foto a videa urcite..:-/jedine cim fakt prekvapil je displej ultra amoled,ale foto a video na nom dosrali

    anonymous01.12.2011 - 08:03 Trvalý odkaz

    to je jedno: pamäť: 0,94 MB + 512 MB RAM + microSD karta (do 32 GB)
    Asi ste si niečo posunuli...
    *vdaka za upozornenie, opravene.*

    anonymous01.12.2011 - 09:16 Trvalý odkaz

    piker: no neviem neviem!za cenu o trochu nizsiu je optimus black,donho by som isiel radsej jak do tohoto...lepsi ma dizajn....a displej?co myslite? nova vs ultra amoled...amoled by mal mat sytejsie farby

    anonymous01.12.2011 - 09:17 Trvalý odkaz

    lukáš: Ja neviem prečo, ale tým mobilom od LG som nikdy nedošiel na chuť, zobral by som si od nich TV, ale DVD, ale telefón LG by som nechcel. Mám voči tomu nejakú averziu. Tým však nechcem uraziť majiteľov, alebo budúcich majiteľov, je to len môj postoj.

    anonymous01.12.2011 - 15:28 Trvalý odkaz

    Mixo: Led blesk som mal uz na 3 mobiloch, ale ani na jednej jedinej fotke mi nepomohol, cipy v mobiloch su primale sa vyrovnanie sa s pritupom tolkeho svetla naraz, ale mozno ide len o moj subjektivny nazor.

    anonymous01.12.2011 - 21:18 Trvalý odkaz

    fefe: záznam VGA videí (24 fps),
    - to dosrali

    anonymous02.12.2011 - 00:33 Trvalý odkaz

    mathes: Co za kretena rozhoduje o vybave mobilov? To museli usetrit tych par centov aspon za 1 (slovom jednu) LED?!?!? Za taketo nieco by som daval fyzicke tresty! Konecne daky rozumne sa tvariaci telefon a zas to musi zlyhat na dakej somarine. To nikomu nenapadlo, ze ludia si tym mozu aj svietit na cestu? Az zacne ta skutocna revolucia, vsetky tieto individua by mali ist ako prve k muru... :)

    anonymous02.12.2011 - 00:48 Trvalý odkaz

    piker: vnucuje ti ho niekto?vyrabaju to ONI,tak vjes kam mozes ist s murom :)

    anonymous02.12.2011 - 01:14 Trvalý odkaz

    mathes: Nejde len o tento model. Uz daky cas pokukavam po nahrade za N5800XM a skoro kazdy potencionalny nastupca zlyha na dakej konine. Chyba LED (ako u tohto), horsi displej (stredna trieda HTC, aj Samsung), horsie rozlisenie (stredna trieda HTC a Samsung), slabsi procesor (Nokia N8), menej pamate (opat N8), zbytocne silny procesor (SGS 2, Sensation), zbytocne velke rozmery (SGS 2, Sensation), chyba autofokus (Nokia), slubny system bez oficialnej podpory (Nokia N9), atd. Obcas sa mi ozaj zda, ze ten zodpovedny clovek vystudoval nieco ako socialnu pracu, ci masmedialnu komunikaciu a riadi veci, ktorym nerozumie. A o konfiguracii rozhoduje snad podla horoskopu z miestnych novin. Pripada mi to, ako ked pozeram ponuku pc zostav, kde sice daju silny procesor, ale osidia to na pamati, ci na grafickej karte a este ti k tomu daju ako bonus 14'' monitor. A ten je navyse CRT. :) A ziaden flatscreen. :D
    Kurnik, to by bol napad, keby si kazdy mohol nakonfigurovat vlastny mobil... :)

    anonymous02.12.2011 - 01:16 Trvalý odkaz

    mather: Ber(te) aj moj prvy prispevok skor s humorom a ironiou, nez daky flame. V dnesnom, modernom, svete sa to bez tych emotikonov uz tazko rozlisuje. ;)

    anonymous02.12.2011 - 23:36 Trvalý odkaz

    NH: nerobim to casto - ale suhlasim s tebou. vyrobci ako keby do kazdeho fonu zakomponovali aspon 1 bug, aby proste kazdy fon mal nejaku chybu (SGS2 - na taku GPU slabe rozlisenie, microSD vyberatelna az po vypnuti pristroja - toto som uviedol len ako priklad). a najlepsie, ze NEXUS so spickovym SW ma vzdy spiatocny HW (ako novy Galaxy Nexus - slaby fotak, GPU). to nasere

    anonymous03.12.2011 - 18:35 Trvalý odkaz

    Domino: Nenataca video vo vga kvalite ale v HD 720p.
    *opravene, vdaka.*