LG KF700

  • 72 príspevkov
  • graffoo 12.08.2008 - 21:14

    Tak sa mi dostal do paprciek na dlhsiu dobu tento fonik. Ak mate nejake otazky, sup ho sem :)
    zatial mozem napisat len tolko, ze ten fonik si ma za 3 hodiny tak ziskal, ze som si dal don hlavnu SIMku a SE P1i som odlozil vypnutu do fijoka :lol: akurat ma trosku skre, ze pri zavretom stave ma horna cast mensiu volu a to sa jedna o uplne novy kus...

  • Jaso12.08.2008 - 23:56 Trvalý odkaz

    graffo, ako je to s rychlostou a odozvou telefonu? mas v nom kartu? ak hej, ako rychlo otvara galeriu? aky najvacsi flash dokaze prehrat? zatial ma len tolko napada :)

    Richard Hombauer13.08.2008 - 03:16 Trvalý odkaz

    telefon je rychly. Kde si ho zohnal? Kartu v nom mam 4 gb a vsetko v pohode.

    graffoo13.08.2008 - 08:49 Trvalý odkaz

    Tak tak, telefon je rychly. Ja mam v nom 1GB kartu, ale plnu. A galeriu mi otvori za 2-3 sekundy.
    Trosku som nepochopil, preco musim po kazdej vymene SIMky kalibrovat dotykovu plochu.
    Flashove aplikacie som este neskusal. Ani neviem, kde hladat. Az nieco mate, poslite mi to mailom pls a otestujem...

    A este musim prist na to, ci sa da pisat na dotykovej klavesnici aj v inom pripade, ako pri vyhladavani kontaktov.

    Este som nasiel minus fotaku - nevie si prisvetlit diodou v tme, aby zaostril. Velka skoda, kedze dioda je fakt silna... Blizke veci teda aj dost prepaluje, na makro nepouzitelne...

    Riso, mam ho od Silvie ;)

    Richard Hombauer13.08.2008 - 14:55 Trvalý odkaz

    tak ideme na postrehy?

    neskutocne sa mi paci, ze dvojpolohova spust zaostruje, ale ked ju hned poriadne stlacis, odfoti objekt ihned so zaostrenim na nekonecno.

    paci sa mi vyhladavanie kontaktov podla mena aj priezviska, ale dokonca po napisani JA sa mena zoradia nasledovne:
    - anna janova
    - peter jasen
    - jan novak (oznacene kurzorom)
    - jaro pekny

    takze priezviska nad kurzorom, krstne pod. super

    viac neskor

    graffoo13.08.2008 - 16:30 Trvalý odkaz

    hej tu spust som si vsimol aj ja.

    mne sa velmi paci statusova obrazovka. ked tuknes na hornu informacnu listu, tak zobrazi pekny prehlad informacii o case, baterke, profile a hlavne dole su tri tlacidla - play/pause (geniaaaaaalne) | letovy rezim | zapnut/vypnut bluetooth. chvalim!

    webovy prehliadac je super, dokonca podporuje aj karty (tabs)

    uplna blbinka, ale potesi - ku kazdemu kontaktu si mozete vyskladat vlastny obrazok postavicky - nazyvaju to avatar

    to a nevraviac, ze mne ako cloveku zvyknutemu na jog-dial na SE P1i sa paci skrolovacie koliecko na lavej strane mobilu :) akurat ze prvu hodinu som ho aj stlacal pre potvrdenie :D

    multitasking je zatial najlepsi, aky som na dumb fone videl. je tam vsetko, este aj hlavne menu :)

    no a zvlast kapitola je uvodna obrazovka - mam tam stale kalendar, ale ked idem na nakupy, sup ho tam kratku poznamku so zoznamom. nakupim a vymenim naspat za kalendar. vyborne.

    wlas30.08.2008 - 23:17 Trvalý odkaz

    ... no fonik je to zaujimavy, ALE :

    - aka je realna vydrz baterie +- ... ?
    - niekde som cital v recenzii, ze fotak je otrasny ! - je to pravda ?

    Richard Hombauer02.09.2008 - 21:08 Trvalý odkaz

    fotak je slabsi. kukni do galerie na fony.sk, na konci su vdy fotky

    realna vydrz je popisana v Prvom kontakte tu!

    jerry25203.09.2008 - 00:32 Trvalý odkaz

    Skoda,ze nokia este nespravila takyto fon...ako funguje dotyk.displej,materialy su ok?

    Michal24.09.2008 - 22:12 Trvalý odkaz

    telefon je naozaj rychly, 1GB kartu mam uz plnu avsak nema ziadny problem s otvorenim galerie alebo nacitavanim cohokolvek. na karte mam uz aj dva filmy vo formate 3gp rozliseni 320x240, aj ked to nie je na celu sirku displeja pozera sa to super, obraz je vynikajuci, displej je jemny. ovladacie koliesko vzadu je navykove, je to vyborna pomoc pri dotykovom displeji. klavesnica chce trochu zvyk, tie tlacidla skutocne nie su lahko odlisitelne, su v jednej rovine. fotoaparat je dostacujuci, fotky su na prezeranie na monitore pocitaca uplne v pohode, pri priblizeni je to trosku horsie s detailami. realna vydrz baterky je u mna tak 2-3 dni, podla frekvencie pouzivania samozrejme. dotykovy displej reaguje vyborne, orange dodava k nemu aj stylus, paci sa mi listovanie vo fotogalerii stylom iphone, cize pohybom prsta do boku. inak v baleni bolo vsetko potrebne, vratane micro SD, dodavane sluchadla su troska slabsie ale kedze je v baleni redukcia na 3,5mm jack tak nie je problem pouzit kvalitnejsie sluchadla z mp3 prehravaca. materialy su prekvapivo kvalitne, aj ked aj na mojom som spozoroval mierny pohyb horneho ramena v zasunutom stave. po vysunuti drzi vsetko pevne. apropo orange dodava verziu s chromovanou bocnou listou horneho vysuvneho ramena (aspon ja ju mam), telefon vyzera velmi elegantne az luxusne. co mi na nom chyba je GPS, a jedine za co by som ho vymenil je KC910.

    graffoo24.09.2008 - 22:36 Trvalý odkaz

    s vacsinou co napisal misob mozem suhlasit, ale displej mne obcas nezareaguje. ale nie je to nic tragicke. maximalne raz za den... proste obcas sa stane.
    a este koliecko je nie ze navykove, aleniekedy aj nutne pouzivat. lenze ma pre mna jednu obrovsku chybu ako uzivatela P1 - nedokazem s nim nic potvrdit. viem len rolovat. velmi velky hendikep podla mojho nazoru.

    ovladanie je inak fajn, da sa nan zvyknut. materialy su vyborne, ale fon je tazsi nez by som cakal...

    Michal25.09.2008 - 02:12 Trvalý odkaz

    s tym kolieskom je to pochopitelne, no mne kedze som predtym P1 nepouzival ta funkcia potvrdzovania nechyba, aj ked musim uznat ze by to urcite sprijemnilo a aj zrychlilo ovladanie...

    Michal25.09.2008 - 02:13 Trvalý odkaz

    este mi trochu vadi to, ze tento fon je pomerne novy a co sa tyka informacii a prislusenstva je problem nieco na nete najst, ale to snad cas vyriesi...

    x-spider-x01.10.2008 - 18:54 Trvalý odkaz

    A ako je na tom display - to sklicko. Je odolnejsie voci poskrabaniu alebo ani nie ?

    Taktiez by ma zaujimalo, ci sa da pripojit na net cez usb kabel a ci da prijat hovor vysunutim klavesnice - telefonu.

    DIk:)

    Michal07.10.2008 - 10:32 Trvalý odkaz

    spider na displej je v baleni original ochranna folia, je dostatocne hruba, mala by displej ochranit, ja som ju nalepil hned. ci sa da pripojit na net cez usb, to neviem. myslis pouzit fon ako modem, alebo naopak? hovor sa da samozrejme asi ako na kazdom slidery prijat a ukoncit vysunutim a zasunutim klavesnice. tak isto sa da vysuvanim aj zablokovat a odblokovat telefon. toto vsetko sa da aj nastavit podla zelania.

    Marian07.10.2008 - 11:16 Trvalý odkaz

    No tiez som skusal nieco najst o KF700 a je toho skutocne velmi malo.

    pisish07.10.2008 - 18:36 Trvalý odkaz

    caute,chcem sa spytat tych,ktori ho maju ako to je?....pouzijem cit. z ineho fora : ""ako ma tento telefon riesene pouzivanie aplikacii (java) na internete (napr. IM a pod.)? Viewty je totiz natolko blby, ze po kazdych par sekundach vyzaduje potvrdenie spojenie a tym padom robi akekolvek pouzivanie internetovych aplikacii nemoznym. to nie je bug, ale feature - tvrdia LG inzinieri (emailom).""

    Jaso07.10.2008 - 19:57 Trvalý odkaz

    To je bug,ktory je vo fw od orangeu. Ja som si do viewty hodil original sofu a povolenie pyta iba raz- po spusteni.

    Michal10.10.2008 - 13:19 Trvalý odkaz

    myslis pri aplikacii ako je JIMM? cize klient napr pre icq? ja mam tiez soft od orangeu, ale pri jimme staci potvrdit len raz na zaciatku, takisto aj pri opere mini. co mi robi vrasky je moby explorer, praca s nim spociva v nekonecnom potvrdzovani. pouzivam ho len v nevyhnutnych pripadoch. tiez by som pristal radsej na origo soft. ale to by bez straty zaruky asi neslo. nechapem preco operatori takto domrvia inak skvely telefon.

    Michal10.10.2008 - 13:21 Trvalý odkaz

    jaso viem ze je to v teme o viewty, ale prehrabovat sa tam mi zaberie pol dna. akym sposobom si sa dostal k origo softu? reklamoval si telefon alebo na cierno?

    Jaso10.10.2008 - 16:26 Trvalý odkaz

    Na cierno. Nie je originalny,je z o2 uk softu,ale je vycisteny.

    Garcia23.11.2008 - 12:48 Trvalý odkaz

    cawte..

    vcera som si kupil (za hotove v kamenaku ako vianocny darcek) KF700 ... je to fajny fonik.. moc sa mi paci... ale narazil som na zaujmavu vec.. v navode (strana 40) sa popisuje hladacik pri videu... zvlastnost je to ze v hladaciku polozku v pravo hore oznacuju ako tzv prepinac na 120fps video... ale pokial viem tento mobil nedisponuje nahravanim 120fps ako je to u viewty.. a dalsia vec je ze ta ikonka je navlas rovnaka ako u hladacika fotaku ale tam to znamena spustenie fotoalbumu.. samozrejme po stlaceni volby (podla manualu 120fps) sa otvori videogaleria.. takze asi to bude nejaka haluz v manualu..

    alebo sa mylim? opravte ma

    Marian24.11.2008 - 11:22 Trvalý odkaz

    Posledny prispevok sa necituje misob, tak to zmaz. A ano, KF700 nenataca 120fps video. Pokial viem, dokaze to len Viewty a KF750...

    Garcia25.11.2008 - 20:00 Trvalý odkaz

    existuju na KF700 nejake temy ako u viewty? nasiel som jeden ale nelubi sa mi a vraj sa do KF700 instaluju temy uplne rovnako ako do viewty.. ma to niekto odskusane?

    Marian25.11.2008 - 20:09 Trvalý odkaz

    ano, temy by sa mali instalovat rovnako ako do Viewty, ale nikde ziadne nie su, okrem tej jednej skaredej Neon ci aka to je.

    Garcia25.11.2008 - 22:25 Trvalý odkaz

    jj ta neon je otrasna.... inac nedala by sa nejak nahrat flash tej ryby z viewty do kf700 s tym ze by fungovala na dotyk dispeja? .. to by som cel asi vela ze? :)

    Marian25.11.2008 - 22:30 Trvalý odkaz

    Pokial vies pracovat s flashom, tak by to hadam aj slo... prajem uspech.

    Garcia28.11.2008 - 17:47 Trvalý odkaz

    podarilo sa niekomu rozbehat operu mini??? mne sa neda spustit ziadna verzia.. instalacia JAR ide v pohode a ked som to spustil tak zacala prebiehat instalacia... 2x som potvrdil povolenie na internet a potom sa mi to v tristvrtine zasekne a dalej sa to nepohne.... to iste s verziu 4.1 4.2 a aj net do vrecka od O2 .... poradte co s tym.... net mi ide v pohode lebo aj JIMM sa mi funguje aj vstavany prehliadac....

    Garcia29.11.2008 - 16:54 Trvalý odkaz

    atlis: diki... uz som rozbehal operu 4.1 .... :)

    Marian29.11.2008 - 17:11 Trvalý odkaz

    mno uz je vonku Opera Mini 4.2, skus tu :)

    Garcia29.11.2008 - 19:55 Trvalý odkaz

    4.2 mi nejde... neviem preco.. ale stara 4.1 ide v pohode.... mne je jedno aka verzia to je hlavne ze to funguje :)

    Audion03.12.2008 - 15:45 Trvalý odkaz

    prosim cas neviete kde sa da zohnat ta redukcia na 3,5mm jack?potrebuje to jeden znamy na fon KC550..dik

    Marian03.12.2008 - 18:51 Trvalý odkaz

    KF700 ma redukciu v baleni, sorry...

    Audion03.12.2008 - 20:49 Trvalý odkaz

    je nutne na to zakladat temu aby si odpovedal?

    Michal05.12.2008 - 10:40 Trvalý odkaz

    garcia dik, len neviem po francuzsky.
    ako si vlastne nainstaloval novu temu? tak zlozito ako na viewty?

    Garcia05.12.2008 - 18:52 Trvalý odkaz

    misob: temy som este neinstaloval ale vraj je to rovnaky postup ako u viewty...

    Michal09.12.2008 - 09:35 Trvalý odkaz

    garcia a uz si to skusal? nainstalovat novu temu na KF?

    :o ta vista sa mi paci

    Rad.qo13.12.2008 - 00:21 Trvalý odkaz

    zdravim... niekde som tu cital, ze temy na kf 700 sa menia tak, ako na viewty...nasiel by sa tu niekto kto by to dokazal podrobnejsie popisat?...s LG som sa dnes stretol po prvy krat, takze vela toho este neviem...dik

    killswitch13.01.2009 - 12:02 Trvalý odkaz

    ahoj, rozchodili jste na kf700 nekdo nejaky QR reader? zkousel jsem kaywu, zxing i i-nigma, ale nic z toho nefungovalo.. diky za tipy.

    Tomáš Fuček29.01.2009 - 16:27 Trvalý odkaz

    Da sa do LG KF700 dat hry, aplikacie cez kabel aby fungovali...dufam
    ze LG KF700 nieje Samsungovsky pripad (subor nije
    podporovany)kdeze chcem dotykovy displej...ale na dotykovy
    displej je minimum hier preto potrebujem klassicku klavesnicu:

    Jaso29.01.2009 - 16:46 Trvalý odkaz

    ano, nakopirujes ich cez rezim mass storage do priecinka others a odtial sa daju v pohode instalovat, ale nedaju sa cez BT poslat dalej.

    ABRAMS23.08.2009 - 16:44 Trvalý odkaz

    Zdravim, mam s tymto telefenom taky zvlastny problem. Nakopiroval som si tam hudbu a ked som si to chcel potriedit do priecinkov (pretoze v telefone to je vsetko nahadzane v kope) skopiroval som jeden album hudby nechtiac do telefonu, nie na pamatovku, no nevedno kam :roll: Nikde ta hudba nieje, ale pamat to zabera. Hladal som to v mobile, cez pocitac, vsade mozne ale nikde som to nenasiel... Nejake napady? budem vdacny :)

    ABRAMS23.08.2009 - 16:56 Trvalý odkaz

    Co ym myslis? :smt017 Sorry moc sa v tychto veciach nevyznam, je tam software od orangeu, no

    Ing. FijoK23.08.2009 - 17:04 Trvalý odkaz

    Mysli tym to, ze by si dal telefon do tovarenskych nastaveni, teda by sa ti uplne vsetko vymazalo