LG G6+: 128 GB úložisko a bezdrôtové nabíjanie

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 20.06.2017 - 17:34

    Takže poskladali všetky lokálne verzie do jedného modelu. Hi-Fi Quad DAC, bezdrôtové nabíjanie plus výrazne navýšili pamäť. 32GB v EU je fakt na vlajkovú loď málo. Ktovie ako to pohne s cenou. Otázna je aj dostupnosť.

  • Marian Sabol31.07.2017 - 10:35 Trvalý odkaz

    LG uz tiez nevie co pytat?Mierne vylepseny fon a pytat tolke peniaze?

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease31.07.2017 - 16:52 Trvalý odkaz

    ja tam vidím 546.99 €
    čo mi príde v pohode suma za ten fon

    oliver9901.08.2017 - 11:57 Trvalý odkaz

    Eglobalcentral ma ceny posunute dole o take dve stovky, plus vieme na akej cene startovala g6

    Tomas01.08.2017 - 13:57 Trvalý odkaz

    Cokolvek do 600 by bola dobra cena. Trosku mi vadi vzhlad UI, ale inak nemam vyhrady.

    ondrakomous01.08.2017 - 23:59 Trvalý odkaz

    za 600 neprodejne, za 400 neprodejne, vecny problem LG, htc, sony a vsech v podstate druhoradych vyrobcu, nedokazou konkurovat samsungu, huawei, applu. honor 9 a samsung s7 stoji pod 450. by muselo stat 350, aby se o tom dalo uvazovat. kazdyho zajima cena, vetsina lidi kasle na nejaky odolnosti a armadni certifikace, druhoradej vyrobce musi jit s cenovkou podstatne niz.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy02.08.2017 - 11:39 Trvalý odkaz

    Ondrej prečo by si mal niekto kúpiť h9, P10 alebo S7 namiesto G6? Keď sa dajú všetky kúpiť +/- za rovnakú cenu :)

    ondrakomous02.08.2017 - 11:54 Trvalý odkaz

    proc nekoupit LG. Spatna softwarova podpora, rychle klesajici cena zarizeni, neoficialni distribuce s tim spojeny komplikace.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy02.08.2017 - 12:10 Trvalý odkaz

    Software podpora lepšia ako u cinana, klesajúca cena je vyhodou ak to nechceš kúpiť ako absolútnu novinku.

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn02.08.2017 - 20:26 Trvalý odkaz

    Ondro je odbornik. Tento rok sa dockam Androidu 7 na G4

    Radajs03.08.2017 - 00:00 Trvalý odkaz

    A ted proč koupit Lg,skvele rozmery,odolnost,fotak,cena,lg ui. Honor 9 umi odemknout displej dvojim poklepem?

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne03.08.2017 - 09:24 Trvalý odkaz

    odomknut? snad iba rozsvietit :)

    ondrakomous03.08.2017 - 10:07 Trvalý odkaz

    odbornik na telefony sem, lg ma mimoradne spatnou povest, nekdo tady zminoval, ze u lg se v minulosti objevil hardwarovy problem, je to i hodne zminovany na forech, pro obchodnika je to znacne neprijemny, kdyz mu zakaznici vraci mobil na reklamaci. nektery firmy ani nevykupuji LG. ok jestli nekdo povazuje za konkurenci pro huawei, samsung lg, tak se v mobilnim svete moc neorientuje a je odtrzeny od zbytku sveta nekde na vesnici, ja se pohybuji ve velkem meste. zajem o honor obecne je nesrovnatelne vetsi, at je to z duvodu marketingu, lepsiho servisu. to stejne mohu rict o samsungu, tyto firmy maji kompletne servisy na uplne jine urovni. LG muze doporucit jen laik, ktery nezna historii firmy a problemy, ktery tahle firma mela v minulosti, dlouhode nejasna koncepce-nekolik verzi jednoho telefonu, nejasna distribuce, obchodni zastoupeni, nejasnost updatu, je tam tolik otazniku, LG je jedna z mala firem, ktery pripominaji maximalne zmatenou mobilni divizi microsoftu.

    viperman03.08.2017 - 10:53 Trvalý odkaz

    zbytocny hate na LG :) ale ked to nekoho bavi..."odbornik" "neoficialni distribuce s tim spojeny komplikace." a vyssie napises ze neprodejne lebo S7 stoji 450 (tiez bohvie odkial distribucia) , ked oficialna cena je stale 599 (aj ked teraz davaju 130 eur cashback tak ok)

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy03.08.2017 - 11:07 Trvalý odkaz

    Malo kto je z mobilného sveta tak zmätený ako Ondro. Stačí počkať 2-3 mesiace zas bude mať iného favorita.

    Jamie03.08.2017 - 16:23 Trvalý odkaz

    Podľa Ondra je normálne meniť názor trebárs aj každý druhý deň :)

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn03.08.2017 - 19:52 Trvalý odkaz

    Ondro, Ondro ty sa nevyznas. O tom hw probleme som pisal ja a aj to si mi oponoval. G6 ma rieseny system chladenia heat pipe, problem vyrieseny. Pokial stoji predajca za prd, tak ti nepomoze ani oficialna distribucia. Ja som sa skoro sudil s Telekomom koli mobilu a to bol oficialny distributor.
    G6 je najlepsi fotomobil za tu cenu, ano do fotenia sa vyznam. Jediny problem moze byt v starsom procaku 821 a BT 4.2 ktory este nativne nepodporuje viac pripojenych bt zariadeni naraz atd.

    ondrakomous06.08.2017 - 05:30 Trvalý odkaz

    stary lg meli vic problemu ne jenom bootloop, u videa byl velice nekvalitni zaznam zvuku. kvalita hw je srovnatelna s firmami jako jsou sony, kazdy 4-5 kus se vraci na reklamaci. u huawei a samsung je treba kazdy desaty zarizeni, proto prodejci prestali LG prodavat, v tom je dneska obrovskej rozdil, ze top firmy maji servisy a vystupni kvalitu uplne na jine urovni a tam LG podle me ujel vlak a je tezky vratit se zpatky, zname to treba z HTC. s7 je s cashbackem za 450, honor je jeste cenove niz, ten razi uplne jinou koncepci, zbytecne nepredrazovat konstrukci a to podle me inzenyri z LG nechapou, nemluve o tom ze telefon s armadni a IP certifikaci za 2-3 roky nikdo ze zakazniku nevyservisuje. proto mam nejradsi koncept fairphonu, treba i honor, protoze tupe nekopiruje nesmyslny trend plytvani materialem na naprosto zbytecnych funkcich, podle me existuje i jiny hledisko, ktery je v dnesni dobe klicovy videt, ktery je jeste dulezitejsi, ze je potreba peclive vybirat materialy a na konstrukcich naopak setrit. lg si prestali verit, uz nedelaji modularni telefon a vymenitelnou baterku, taky telo je celokovovy, u techle mensich firem te stve, ze nedokazou prorazit s vlastni "koncepci, vizi", ze jen tupe kopiruji nastoleny trendy.