KU 990 - refreshing mode

  • 8 príspevkov
  • citronsvk 12.03.2010 - 01:22

    takze.. navod som si precital 10x nez som to isiel robit.. tak isto aj video 2x pozrel..
    presne som urobil co sa pisalo alebo hovorilo na videu..

    a aj tak ked som chcel nahodit mobil do normal rezimu tak s annevratilo a nechce vratit vkuse je v refreshing..

    ja teda chcem vediet ak sa teda vypustil navod na velku zalohu ktora je teraz moc ludom k nicomu lebo im ta slavna zaloha pokazila mobily... pretoze ak sa z 50ludi pomyli 2x max 5x tak to je potom o com?

    chcem teraz vediet ako to dam doporiadku pretoze ludia z reklamacky nejsu blby a nejsu povinny vam to vyreklamovat..

    cital som mnoho chytrosti ako si dat taky mod.. onaky mod.. ako nahrat to alebo hento a le nic nefunguje

    proste stale je zlta obrazovka a svieti refreshing..

    do mobilu sa odstanem cez LG_KU990_EFSTOOL_By_Yoshihiro_RC2 v pohode
    aj mozem prepisovat LGAPP na TOTO a opacne ale nic to nerobi
    pretoze mam PXO a ostatne veci prazdne.. ano uvidim ich az ked premenujem na TOTO to viem.. lenze aj ked som to premenoval tam nic nebolo.. cize co stym ak nemate co zalohovat a to vase TOTO proste skosi mobil do refreshing modu a nejde ho dat naspet

    skusal som tam nahrat KU990-MSM6280-V10h-DEC-18-2007-XX ale v PXO mi posledne 4-5 subory nejde nahrat pise chybu

    proste uz neviem skusal som vsetko

    ak ma niekto rady a vie a robil to tak sem stym
    odkazy na ine fora a google a podobne veci ma vazne nazaujimaju pretoze za mobil a novy mobil som dal dost a som desne nasrany

  • BB5unlock12.03.2010 - 11:31 Trvalý odkaz

    skontroloval si si pred nahravanim ci mas urcite model KU990 a nie nahodou KU990i, KU990R, KU990GO, KU990MF, ...
    to je dost podstatne a nejde zamenit SW medzi roznymi verziami !!!

    Anonym (bez overenia)12.03.2010 - 17:46 Trvalý odkaz

    Ale ide zamenit, raz som flashol do C3300 fw tusim z C3400, islo to, ale bolo poznat ze fw je pre iny model, rozlozenie tlacidiel a pod.

    BB5unlock12.03.2010 - 19:39 Trvalý odkaz

    hovoris o uplne inych modeloch, na KU990 sa to neda

    Anonym (bez overenia)12.03.2010 - 20:07 Trvalý odkaz

    Ano, jasne ze viem ze su to uplne ine modely, ale neznamena ze ked to doteraz nikdo neurobil, tak to nejde, v digitalnych vecickach je totizto vsetko mozne.

    BB5unlock12.03.2010 - 20:18 Trvalý odkaz

    keby si precital zopar prispevkov na tomto fore tak je to tu uz par krat spomenute
    naviac mam to osobne vyskusane ze to nejde

    a to ze urcite modely idu prefleshovat na ine (bez nasledkov) je len preto, ze vyrobva pouzite rovnaky HW v inych krytoch (uplne bezne u SE)

    Anonym (bez overenia)12.03.2010 - 20:21 Trvalý odkaz

    Paneboze, opakujes mi tu objavenie kolesa...Nechcem nikoho urazat, ale v tomto fore sa o flashovani moc toho nenaucis, maximalne homemade postupy ako flashnut fon, to je ale vsetko...

    citronsvk13.03.2010 - 15:29 Trvalý odkaz

    urcite som skontroloval verziu mam KU 990 V10g

    nikde som nanasiel 10g tak som tam skusal dat 10v ale aj tak nic..
    takze stale plati to co som napisal prvy post

    dorazne podotykam: vsetko som urobil na 1000 perc podla navodu nic som nezanedbal ani sa nepomylil.. takze sa pytam preco mam refreshing?????

    na to potrebujem odpovede a sposoby ako to spravit