Ktore Xiaomi so 4/64GB???

  • 5 príspevkov
  • cipiksvk 07.12.2018 - 12:17

    Ahoj, potrebujem poradit s nakupom Xiaomi telefonu. Ide mi hlavne o zalohu sms a dobry fotak v pomere cena/vykon. Neviem ci ist do Redmi Note 6 Pro, MI A2/lite MI8 Lite. A fakt neviem co je z toho lepsie, pokial mozno aj FM radio kedze ho rad pocuvam a uSD karty. Viac hlav, viac rozumu. Diki moc za vase rady a odporucania pri vybere.

    Mam Huawei P20 Lite ale nie je to ono, na Xiaomi som viacej zvyknuty aj mi viacej vyhovuje. MAl som Redmi 4X a rad by som sa vratil ku xiaomi spat. Len neviem ktory mobil-

  • Kubo10203007.12.2018 - 12:40 Trvalý odkaz

    Ak sa chces vratit ku Xiomi kvoli sw, tak Mi A2/Lite odpada. Mi8 Lite nema FM radio. Cize ostava len Note 6 Pro. Vykonu na bezne veci ma na rozdavanie, fotak je na danu cenovu kategoriu obstojny

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne07.12.2018 - 13:15 Trvalý odkaz

    Ja by som bral Mi8 Lite, ale nenasiel som ci ma FM radio. RN6Pro ho ma - tak jasna volba. Mam RN5Pro ako zalozny mobil a je to velmi slusny kus hardveru, za tie peniaze...

    cipiksvk07.12.2018 - 13:24 Trvalý odkaz

    Pripadne ak viete vklude aj nieco ine odporucte od Xiaomi, ale tieto modeli ma najviac zaujali. A tiez sa mi osobne pozdava najviac Redmi Note 6 Pro

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease21.12.2018 - 02:56 Trvalý odkaz

    Mi A2 Lite má rádio, ale sprístupnené bude až po update na Android 9 Pie.