KM900 - ciern LCD pri prich./odchadz. hovore a zam

  • 5 príspevkov
  • gh0st23 05.05.2010 - 12:31

    Prosim Vas, mate s tymto nejake skusenosti? Nemoze niekto spravit video, ako sa sprava MT, ked zvoni a nic sa s nim neda robit? Pri akych cinnostiach MT zamrza?

  • Marian05.05.2010 - 12:37 Trvalý odkaz

    Mas na displeji foliu? Ak ano, pravdepodobne zakryva pohybovy senzor. Daj ju dole.

    babenka405.05.2010 - 12:58 Trvalý odkaz

    Video sice spravit nemozem, lebo prave pre to zamrzanie som sa jej urychlene po 2 mesiacoch zbavila. Ale nepotesim ta, zamrzala kedy chcela a bolo jedno pri akej cinnosti - jednoducho nepredvidatelne. Su tu aj opacne nazory a tiez aj pokojnost s Arenou, ale prevlada kritika prave na zamrzanie. Su totiz jedinci, ktorym to nevadi, ja ale od vyrobku ocakvam aspon polahlivost a ta KM90O-ke chyba, osobne ma otravovalo vyberat neustale baterku. Ak je to aj tvoj problem, ze casto zamrza, zbav sa jej cim skor.

    gh0st2305.05.2010 - 16:01 Trvalý odkaz

    atlis to s proximity senzorom viem. Vela ludi sa stazuje, ze aj ked nie je zakryty, tak je LCD cierne a s MT sa neda nic robit. Babenka4 mozem ti slubit ze si tento telefon urcite nekupim.

    pade25.08.2011 - 01:16 Trvalý odkaz

    KM900 ma vadny pamatovy modul priamo od vyroby. Sposobuje zamrzanie softveru, pripadne vypinanie telefonu.