k610 - problem s nastavenim signalizacie 2. hovoru

  • 9 príspevkov
  • pipo 13.03.2007 - 16:13

    neviem na tomto fone nastavit cakanie na hovor...skusal som *mriezka43mriezka na stav bolo tam ze datove volania aktivne, ale o hlasovych ani zmienka. cez kod *43mriezka som to aktivoval no zas pisalo to iste. a ked to dam deaktivovat tak napise ze datove volania: deaktivovane, hlasove volania deaktivovane :? vie s tym niekto pomoct prosim? sim je orange

  • Marian13.03.2007 - 16:26 Trvalý odkaz

    Chod do Nastaveni a tam najdes polozku "Cakajuci hovor" alebo si konecne precitaj navod...

    pipo13.03.2007 - 19:17 Trvalý odkaz

    robil som to tak ako si vravel ale myslel som ze Ti dojde ze je to to iste ci uz to robis cez menu alebo cez kody...

    pipo13.03.2007 - 22:17 Trvalý odkaz

    ta ked myslis ta oki skusim teda :) ja len myslel ze to bude telefonom nie sietou lebo tak to vyzeralo no uvidime co sa z toho vykluje

    Angelika15.03.2007 - 06:51 Trvalý odkaz

    Mne kedysi neslo tiez nastavit ani signalizaciu a ani konferencny nesiel. Volala som x krat na sluzby zakaznikov, ze mi to pise chybna poziadavka. Vymenila som asi 5telefonov a v kazdom to iste. Po dvoch telefonatoch to zrazu slo.

    pipo15.03.2007 - 19:14 Trvalý odkaz

    ta je to spoluziakov fon tak som vravel nech zavola (nebudem predsa minat svoje :D ) a on vravel ze sa stavi v orangei a opyta sa...potom dam vediet. inac skusanie v inom fone ma nenapadlo ale skusim to by vylucilo to ze je fon na vine...

    pipo28.03.2007 - 17:17 Trvalý odkaz

    nakoniec bol problem v operatorovi ako vravela angelika, pomohla navsteva predajne orange :)