HTC - do 380 EUR

  • 31 príspevkov
  • Frido 07.09.2011 - 20:47

    Zdravim, chcel by som kupit objednat nejaky mobil HTC. Najma sa rozhodujem medzi HTC Desire S, HTC Desire HD, HTC incredible S. Najma by som chcel poradit od niekoho kto ma niektory z tychto mobilou. Ci sa nedajboze nekazia, reakcie, bateria a podobne.
    Zavazi cena, balenie a najma doverihodnost od E-Shopou. Ale samozrejme nebudem kupovat HTC Desire S za 430 EUR z E-Shopu ktory ma dobre recenzie ked mozem kupit z takysto dobreho E-Shopu s recenziami za 325 EUR.

    Cena: okolo 380 EUR, max 400 EUR s dopravou na postu.
    Na co by som mobil potreboval? Internet cez wiffi, filmy, obrazky, aplikacie a nejake tie hovori. Ale najma tie Internet cez wiffi, filmy.
    Co ma taha najviac? Najradsej by som bol keby telefon mal pomerne velky display. 4 - 4,3 je pre mna ideal ale ani 3,7 nieje az taky zly. Cena je takysto dolezita.

    Znacku mam vybratu. Nechcem ziadne Nokie ani Sony Ericssony a iPhony uz vobec nie. Mal som jeden ale neoblubil som si ho.

  • People07.09.2011 - 20:54 Trvalý odkaz

    jak to ide v skole? ucebnice uz prisli, alebo meskaju aj tento rok? Kto je tyzdennik? :)

    k teme. Asi by som vzal desire s, zvysne su velke lopaty.

    Frido07.09.2011 - 20:59 Trvalý odkaz

    Skola v pohode, ucebnice mame a uz sa zaciname ucit.
    Co sa tyka tych mobilou. Bol by som rad aj keby ste pisali preco ste za ten mobil a preco zas nie. HTC Desire S sa aj mne zacal najviac pacit ale ked som zacal citat recenzie. Vraj su iste vyrobky ktorym nefunguje wiffi a podobne. Takysto by som bol rad keby ste pripisali podla coho usudzujete. Vlastna skusenost s mobilom alebo len recenzie.
    Dakujem.

    majko11293 (h…07.09.2011 - 21:13 Trvalý odkaz

    ja by som na tvojom mieste vzal Desire HD. Desire HD som mal asi den a je to fantasticky telefon. Sam uvazujem ze svoj Desire predam a ho kupim. Reakcie su okamzite, vykon je dostatocny. Desire S som mal v ruke len asi hodinu, a da sa povedat ze je to to iste ako Desire HD(ved aj hardware maju totozny, az na displej) no prave koli velkosti displeja by som sa priklonil k DHD. 3,7" mne osobne nestaci, a na surfovanie po nete je vecsi displej len a len vyhoda. Na pozeranie filmov detto. ;)

    P.S. kamarat ma Desire S a ma s nim dost problemy ;) zasa poznam asi 3 ludi z fora(ineho) co maju DHD a su spokojny..

    DJ Pepe07.09.2011 - 21:34 Trvalý odkaz

    dhdckom nic nepokazis, je to fajn telefonik, spravi ti vsetko co chces

    Picos07.09.2011 - 22:00 Trvalý odkaz

    Mam DHD a vrelo doporucujem. Ak chces vediet nieco konkretne, tak sa pytaj. Vsimol som si vsak, ze DHD sa vytraca z,ponuky e-shopov. Tak nezavahaj dlho.

    Frido07.09.2011 - 22:16 Trvalý odkaz

    Tak dakujem. Ja musim co najskor zhromazdit vsetky financie. Tak do 7 dni ho mozem objednat. Viete mi aj poradit E-Shop spolahlivy za dobru cenu? Nemusi byt s pamatovou kartou. Tu si dokupim aj neskor. Co sa tyka vydrze. Kolko asi tak vydrzi a za akych okolnosti tolko vydrzi? Display ma aky? Obycajny alebo SLCD, Amoled?

    Picos07.09.2011 - 22:26 Trvalý odkaz

    Displej je SLCD, vydrz nie je ohromujuca ale je to dan za vykon, ktory ponuka, velky displej. Nepozeral som v ktorych e-shopoch ho este ponukaju ale Talkive a Epicentrum ho uz v ponuke nema.

    Knoxville07.09.2011 - 22:28 Trvalý odkaz

    "displej: aktivny, dotykovy (kapacitny), Super LCD, 16 777 216 farieb, 480 x 800 b., 56 x 93 mm, uhlopriecka 4,3', aktivny pohotovostny rezim".
    Ja by som objednaval odtialto:http://www.mp3.sk/htc-desire-hda9191-ace-pamatova-karta-8gb-eu-p-107507… s nimi len a len dobre skusenosti.
    A co sa tyka vydrze ked mu das zabrat tak ten den by snad mohol vydrzat,inak pri beznom pouzivani 2 dni.Ako skoro kazdy android.

    nerd07.09.2011 - 22:39 Trvalý odkaz

    velky telefon so skaredym displejom a mizernou baterkou? navyse rok stary...
    ako prvy by som vyradil DHD.
    z tychto by som volil strednu cestu Incredible S, ak by som mal 380EUR a volnu ruku tak by som volil asi inu znacku :)

    Picos07.09.2011 - 22:47 Trvalý odkaz

    Nerd, zakladatel temy chce HTC. Neviem co je skaredy displej ale mne sa zrovna najmenej paci Incredible S ako mobil. Je to rok stary model a co ? V com zaostava napr. oproti Desire S ?

    Frido07.09.2011 - 23:01 Trvalý odkaz

    Takysto neviem preco display je "skaredy" ked na zaciatku som jasne pisal ze chcem velky display na internet videa a pod.? O inu znacku nemam zaujem HTC ma naozaj zachvatil svojou tvorbou. So SE mam vselijake skusenosti, samsung zle alebo skaredy design. HTC sa mi paci ako deisgnovo tak aj obsahovo. Planoval som Desire S ale unho sa vyskytovali chyby takze ten vyradujem asi ako prvy. DHD a Incredible S su uz dobre telefony. Ale ako so vravel zavazi aj cena a to DHD je lacnejsie takze asi zvolim zlatu strednu cestu. Inak viete mi poradit nejaky E-Shop http://mobilne-telefony.heureka.sk/htc-desire-hd/ kde tento model stoji do 360 EUR ? Na mp3.sk ci aka to bola stranka stal 400. Co je o nieco viac ako mam strop a tak by to dlhsie trvalo kym by som ho objednal a pod. Je tam za 340 EUR v jednom e-shope ale tam maju vraj donasane z polska ak sa nemylim. A to ma trosku odradza. Vie te mi poradit niektory ten E-Shop do tych 360 EUR?

    Picos07.09.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    Frido pozeral som to na tej Heureke ale osobnu skusenost nemam so ziadnym z tych e-shopov. Skusil byvsom ich kontaktovat a overit si ci ponukaju mobily z oficialnej SK distribucie.

    nerd07.09.2011 - 23:19 Trvalý odkaz

    skaredy je tym je nie je farebny :) ale skor sedivy a na slnku toho tiez nie je moc vidno. neviem ake displeje maju incedible S a desire S dufam ze horsie nebudu...
    v ruke som mal iba DHD ale nechcel by som ho. vtedy som mal SGS a urcite by som nemenil.

    Picos07.09.2011 - 23:47 Trvalý odkaz

    Nerd je zbytocne sa hadat, ja tieto prispevky pisem na DHD a nic sedive nevidim. Ak nemas nic konstruktivne k teme, abyvsi pomohol pri vybere, tak naco "prudis"? Pokial viem tak Incredible avaj Desire S maju rovnake displeje ako DHD.

    nerd07.09.2011 - 23:56 Trvalý odkaz

    daj ten telefon vedla iphone, sgs.... a bude sa ti zdat sedivy :)
    uz len tym ze maju mensie uhlopriecky pri rovnakom rozliseni su tie displeje ine.
    k teme som napisal incredible :)

    Picos08.09.2011 - 00:01 Trvalý odkaz

    Ved uz som pisal, ze nema Retinu, ani Amoled ale SLCD. Mne SLCD absolutne vyhovuje a prechadzal som nan z Amoledu.

    majko11293 (h…08.09.2011 - 16:55 Trvalý odkaz

    Amoled je krajsi na farby, S-LCD je trochu lepsie citatelny na slnku a menej narocny na energiu..

    ZraLOCK08.09.2011 - 17:03 Trvalý odkaz

    no vidis frido, ja by som zas nechcel htc kvoli zlej citatelnosti displeja na slnku, a to mam z vlastnej skusenosti.

    Frido08.09.2011 - 17:05 Trvalý odkaz

    Mne ta citatelnost az tak nevadi. Mal som ho na slnku a nieje to az take zle. Ale viac ma trapi bateria. Nieje to ziadna slava. Ma niekto DHD? Ako ti vydrzi bateria?

    ZraLOCK08.09.2011 - 17:10 Trvalý odkaz

    DHD ma jessica.... bateria vydrzi tak ako na vsetkych fonoch, od rana do vecera...

    Frido08.09.2011 - 17:35 Trvalý odkaz

    Jessica je znacka baterky? Alebo nieco ine?

    People08.09.2011 - 17:40 Trvalý odkaz

    :D :D :D dobreeeee..... hlaska mesiaca. :D :D :D

    DJ Pepe08.09.2011 - 17:47 Trvalý odkaz

    sice som mimo temy, ale toto bola pecka :lol: :lol:

    Jess je administratorka fora ;)

    Lenka Ivančíková08.09.2011 - 17:48 Trvalý odkaz

    Tak ste sa zasmiali...:D

    DHD pouzivam asi rok a spokojnost. bateria vydrzi a j dva dni pri beznom pouziti. Pokila na Desire robim nieco viac, hlavne vela hovorov a internetu, potom tak den a nieco. Uz sa mi aj stalo, ze bateriu nieco strasne vytazovalo a za tri hodiny po nabiti bola uplne vybita. Ale to sa stava aj na inych androidoch. Na displeji toho vonku na slnku vela nevidno, ale v tomto su HTC fony vsetky rovnake. Inak je stabilny, rychly, foto a video Ok, a hlavne mama rada HTC Sense. Radsej nez TouchWiz od Samsungu. Mala som aj SGS, ale ten som uz predala. Desire HD ostava a predat ju nemienim.:D Staci?

    Frido08.09.2011 - 17:57 Trvalý odkaz

    Aha :) Ospravedlnujem sa ale som tu novy tak nepoznam Administratorov :) . Samozrejme dakujem za pekne zhrnute info od vsetkych. Uz som sa rozhodol pre DHD :)

    Picos08.09.2011 - 18:40 Trvalý odkaz

    Ako som pisal, aj ja mam DHD a baterka pri mojom vytazeni 48 h. To doma som zaveseny na wifi a veci riesim cez DHD, pretoze comp obsadzuje syn. Dobre si sa rozhodol.

    pepino8208.09.2011 - 19:05 Trvalý odkaz

    Tiez si myslim, ze fayn rozhodnutie, aj ked je to uz starsi fon, ale stale vykonny android fon, ja som s nim mal povacsine pozitivne skusenosti a displej parada aj ked u optimusu 2x krajsi displej a vernostnejsie podanie farieb :)