Diskusia k článku
2.4.
iPhone iPhone
To už nikto na fony.sk nekomentuje články?
2.4.
Android Android
Tak vidíš. Už iba ty nám píšeš aký je iphone cool a Samsung drek.
--
¯\(◉◡◔)/¯
2.4.
Apple Mozilla
Nastastie mame citatelov, ktori pisu zvycajne len vtedy, ked maju naozaj co povedat. :) Preto si dovolim napisat, ze mame kultivovanejsie diskusie nez niektore ine weby.
2.4.
Windows Chrome
Diskusie máte veľmi veľmi moc dobré to musím uznať....Ja som váš veľký fanúšik a hlavne Richardov :)
2.4.
Android Chrome
Ale tento S10e sa mi velice paci...asi si ho zaobstaram a hlavne ze to nie je placka
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
2.4.
Android Chrome
Neviem ci som jediny, ale ja nemam ziadne vyhrady voci One UI. A to uz takmer pol roka pouzivam OnePlus...
--
OP 6T
2.4.
Android Android
Veľmi dobrý mobil. Ak by S8, ktorú používa manželka nedostal Android Pie, tak ho hneď beriem. Tie nedostatky pobavili. Oznámenie aplikácie nie je žiadny nedostatok. Oznámenia riešim na začiatku a trvá mi to cca 30 sekúnd. Otvorím si prislušne nastavenie a u jednotlivých aplikácií povypínam možnosť zasielať oznámenia. Spôsob uvedený v recenzii, t.j. podržaním konkrétneho oznámenia, riešim len výnimočne a to u aplikácii, ktore som inštaloval neskôr a pozabudol som na možnosť vypnutia jej oznámení. Neprítomnosť FM rádia ako nedostatok tiež pobavil, ale chápem, niekto ho potrebuje, len neviem v koľkých vlakových modeloch za posledné roky sa FM rádio nachádzalo. Recenzia je veľmi dobrá. Mnou vypichnuté nedostatky, sú len mojim osobným názorom na vec.
3.4.
Windows Chrome
Ja som ho zobral na skusku po tom, co som sa zbavil Mate 20 Pro. Vsetko v podstate fajn, len nesmies telefon nosit cely den vo vrecku nohavic. Stehno a tap to wake vedia s baterkou urobit zazraky.. :( Chyba z S8 sa zial opakuje..
--
X
3.4.
Windows Chrome
som googlil, ako to je, a naozaj, rad S10 nepouziva proximity senzor korektne. Trochu ma to zarazilo lebo ved to ma Oneplus aj MIUI pekne dlho... Ako, je to drobnost, ale... :D
--
¯\(◉◡◔)/¯
3.4.
Windows Chrome
Na samsungoch existuje taká funkcia, volá sa "ochrana pred náhodným dotykom" .. zapnete ju cez nastavenia - zobrazenie - ochrana pred náhodným dotykom a telefón môžem vo vrecku nosiť aj celý deň a nič sa mu nestane ;)
nemáte za čo.. na S9+ to funguje perfektne
--
Apple: 5s,6s plus, watch series 3 Samsung: S7,S7 edge,S8,S8+,Note 8,S9+, Gear S3 Frontier,Watch 42mm
3.4.
Windows Chrome
:DDDDDDDDDDDD dodchi, ty si odborník
ale na S10 to pravdepodobne nefunguje, preto to tu riešia, pretože nemá proximity senzor :)
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
3.4.
Windows Chrome
tak uz len pockat si na niekoho kto mal S10 :) bud Merrick alebo niekto z redakcie? Nezda sa mi to, malo by to byt tak ako pise dodchi ze to ma ochranu pred nahodnym dotykom
--
¯\(◉◡◔)/¯
3.4.
Android Chrome
Neviem, tento problem som si nevsimol, ale to neznamena, ze tu nebol. Mozno ano, mozno nie. Kazdopadne vydrz bola velmi dobra, ako som uz vravel, menej ako 7,5 hod SoT som nemal
--
OP 6T
4.4.
Windows Chrome
Moja S10e proste tento problem mala, po hodine chodze s telefonom vo vrecku som nemal problem mat o 5 percent baterky menej. Ochrana pred nahodnym dotykom bola samozrejme zapnuta. Momentalnym riesenim je len vypnut Always on a Tap to wake. To ale nie som ochotny, kedze Tap to wake je jedna z funkcii, bez ktorych uz necncem fungovat. Takze aj moja S10 vratena. Par linkov, kde sa problem spomina:
https://www.neowin.net/news/galaxy-s10-display-accidentally-wakes-up-in-your-pocket-due-to-proximity-sensor-bug
https://www.androidpolice.com/2019/03/15/the-galaxy-s10-cant-tell-when-its-in-your-pocket-keeps-waking-the-screen/
https://www.trustedreviews.com/news/galaxy-s10-display-light-up-problem-3678172
Sorry redakcii za tie linky, snad to nebude velky problem..
--
X
4.4.
Windows Chrome
Linky na relevantne podklady tu nie su nikdy problem. :) sme za ne, naopak, velmi vdacni. :) aj za vase komentare
9.4.
Windows Chrome
» tbk: Ja som ho zobral na skusku po tom, co som sa zbavil Mate 20 Pro. Vsetko v podstate fajn, len nesmies telefon nosit cely den vo vrecku nohavic. Stehno a tap to wake vedia s baterkou urobit zazraky.. :( Chyba z S8 sa zial opakuje..
Celkom odlisne telefony ,ale keby si si mal vybrat medzi Mate 20 Pro a S10E , ktory by si bral ? Momentalne sa medzi nimi rozhodujem, kedze stoja cca rovnako
10.4.
Windows Chrome
Nuz, kazdemu z nich nieco chyba, je to otazka tvojich priorit. Ja som siahol po S10e kvoli velkosti a tap to wake, tebe ale moze chybat notifikacna dioda alebo zoom. Nakoniec ale kvoli zmienenemu problemu s rozsvecovanim displeja siel prec aj S10e a ja som po par mesiacoch experimentovania s Androidom znova s Iphonom X :D
--
X
10.4.
Windows Chrome
Co sa tyka vydrze baterky aky velky je rozdiel medzi Mate 20 Pro a S10e ? Dik za odpoved :)
10.4.
Windows Chrome
4200mAh vs 3100mAh podla
https://www.phonearena.com/phones/compare/Huawei-Mate-20-Pro,Samsung-Galaxy-S10e/phones/10989,11114
--
¯\(◉◡◔)/¯
10.4.
Windows Firefox
Kapacita nie je všetko. phonearena S10e namerala chabých 7 hodín (podla ich metodiky). Mate 20 Pro (nevedno prečo) neprešiel Battery life testom. Mate 20 (4000 mAh) ano - 14h 26 min.
GSMarena Endurance Rating: S10e -83h, M20 Pro -85h, M20 -92h
https://lnk.sk/fLW6
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188