Takto fotí Samsung Galaxy S10e

• Karol 25.03.2019 - 12:25

Pozdravujem majiteľov iPhonov a Huaweiov :-) ha ha....dobre som sa zasmial :-) Ale myslel som,že Richard je tiež majiteľ iPhonu :-)

• Richard Hombauer25.03.2019 - 14:04 Trvalý odkaz

Richard má v ruke každú chvíľu niečo iné a hoci by aj vlastnil iPhone, neznamená to, že je k nemu nekritický a iPhone nemá žiadne nedostatky. :) Skrátka, každú chvíľu mám v ruke niečo iné, vždy sa mi na danom mobile niečo páči a niečo ma hnevá. Napríklad to, že nemôžem zapnúť pomer strán fotiek 16:9. Krajinky s pomerom 4:3 mi vypaľujú oči. :D

Borland25.03.2019 - 14:22 Trvalý odkaz

Richard, mám dilemu. Čakám na Note10 a dovtedy neviem, či mám brať S10e, alebo Note9. Úplne chápem prednosti každého mobilu, len neviem, či mi bude vadiť slabšia batéria u S10e, ale zase budem mať širokouhláč.

Borland28.03.2019 - 08:46 Trvalý odkaz

Prinasam taky prvy poznatok z pouzivania S10e. Paradoxne nie z oblasti fotografie. Vsimol som si, ze signal je v rovnakom mieste o polovicu slabsi, ako pri mojom nedavno recenzovanom Huawei Mate 20X. Zatial som si to vsimol u mna v kancli.

Tomas28.03.2019 - 12:26 Trvalý odkaz

Ja som bol praveze co sa tyka spotreby spokojny. Za tie 2 tyzdne co som mal S10+ som ani raz nemal menej ako 7,5 hod SoT.Co je podla mna dost dobre cislo na tak velky QHD displej. Aj ked S10e je samozrejme iny mobil.

Borland29.03.2019 - 09:08 Trvalý odkaz

Neviem, ako velmi je relevantne jedno video na YT ohladom porovnania rychlosti medzi S10 so Snapdragonom a Exynosom, ale rozdiel v rychlosti otvarani appiek je znacny. Nehovoriac o vydrzi. Ja osobne by som isiel tiez radsej do SD verzie. Rovnaky efekt je udajne aj pri Note9.

Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

oxy29.03.2019 - 11:44 Trvalý odkaz

napr s Note 8 so SD835 si na slovensku cez volte nezavolate :) s exynosom 8895 bezproblemov :)
    co sa tyka rychlosi tak po zhliadnuti dvoch YT videi musim povedat ze tam rozdiel nie je.

Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

oxy29.03.2019 - 18:31 Trvalý odkaz

Vyskusane v telekome aj v orange (cca pred rokom). Svagor to riesil s orange tam ho zrusili, tak preniesol cislo do telekomu kde to podla technikov malo fungovat. Ked tam uz číslo mal a volte neslo tak po šetrení zistili ze je problem so sd835 v note. Vymenil note za essential a volte mu funguje. Neviem ci sa rovnako bude chovat aj s10 so snapdragon ale je to mozne :)

pali29.03.2019 - 21:04 Trvalý odkaz

Ja som to od začiatku tvrdil že Exynos sú smejdy. Nechápem prečo do Európy dávajú Exynos. To majú až také slabé tržby u nás že nám hodia lacnejšiu šmejd verziu?