Dve veľké aktualizácie Androidu v Motorolách radu G5, G6 ani G7 nečakajte

  • Loro 14.03.2019 - 22:19

    Mne ale jedna vec nejde do hlavy ako to ze bezpecnostne aktualizacie vydavaju kvartalne ked maju zaradene napr g6 do programu andoid Enterprise recommended. https://www.blog.google/products/android-enterprise/android-enterprise-… Zijem v nemecku a tu asi plati ine pravidlo kedze bezne mam bezpecnostne aktualizacie oneskorene o 120 dni. Podotykam ze program android Enterprise recommended nieje program andoid one. Ale tiez zarucuju bezpecnostne aktualizacie do 90 dni od vydania goooglom.

  • Tomas14.03.2019 - 22:31 Trvalý odkaz

    Dnes ti nikto nic nezaruci...len ti to moze slubit.

    Nightmare14.03.2019 - 23:16 Trvalý odkaz

    Pekne...to ani plakat ani smiat sa...asi nemaju vsetkych doma po kope

    ML15.03.2019 - 01:23 Trvalý odkaz

    Mám Asus Zenfone Max Pro M1 a som veľmi spokojný s aktualizáciami. Chodia plus mínus raz za mesiac a security patch mám z 1. februára...

    Loro15.03.2019 - 05:35 Trvalý odkaz

    Zaujimavy kus ten asus. Ja mam moto g6 plus a security atch mam z 1. Novembra.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy15.03.2019 - 10:31 Trvalý odkaz

    asi len smiat :)
    security patch vychadza vzdy v prvy pondelok v mesiaci.

    Tomas15.03.2019 - 11:49 Trvalý odkaz

    Toto asi bude nepopularny nazor, ale myslim ze nove verzie Androidu a bezpecnostne updaty su celkovo precenovane a pre 90% ludi nepodstatne. Google uz dlho len kopiruje to, co mame v nadstavbach uz roky. Dokonca by som pobedal, ze posledne rozhodnutia Googlu sa mi casto nepacia a telefony su niekedy najlepsie s tou verziou os, s akou prisli na trh.
    Som zvedavy, co prinesie Android 10, ale moc od neho necakam. Najvacsia novinka bude tmavy rezim, ktory ma Oneplus uz roky a Samsung vdaka tmavym temam tiez uz 4 roky.

    ML15.03.2019 - 13:20 Trvalý odkaz

    Neviem, co je na bezpecnostnych updatoch precenovane - su to proste opravy zistenych zranitelnosti - ci uz v systeme, kerneli, knizniciach, frameworku, procesore atd. Samozrejme, ked uzivatel robi blbosti, tak mu nepomoze, ziaden update, ani antivirus...
    Co sa tyka inych updatov, castokrat mozu vylepsit vlastnosti smartfonu, napr. fotaku atd.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease15.03.2019 - 13:28 Trvalý odkaz

    ked uzivatel robi blbosti, tak mu nepomoze ani bezpečnostný update :D

    Tomas15.03.2019 - 13:59 Trvalý odkaz

    @Majo L, uvedomujes si, ze ludia co navstevuju taketo fora su uplne ini ako bezni ludia, co pouzivaju telefony? Vcera mi kolegyna povedala, ze sa jej paci moja biela S10, ze ma peknu farbu a ze ona si telefony kupuje podla farby. Myslis, ze ju zaujima, kolko a jedy dostane telefon updatov? Nie. A takychto ludi je podla mna vacsina.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy15.03.2019 - 14:44 Trvalý odkaz

    je ich vacsina :) a preto sa vyrobcovia stavaju k update tak ako sa stavaju.

    ML15.03.2019 - 20:25 Trvalý odkaz

    Čo s tým má záujem ľudí ? Veď pride aktualizácia, užívateľ to potvrdí a ono sa to nainštaluje. Podobne,ako na iphone.

    Tomas15.03.2019 - 20:39 Trvalý odkaz

    Co na tom nechapes? Vyvoj softveru nie je zadaemo a ked sa o to 3/4 zakaznikov nezaujima, tak preco by na to minali peniaze. To je proste biznis.

    Loro15.03.2019 - 20:40 Trvalý odkaz

    Je to tak. Mna tiez len pre info zaujimalo ako to je s tymi update ale celkovo to nemeni pohlad na telefony moto a planujem zene tiez kupit g7 plus.

    ML15.03.2019 - 23:24 Trvalý odkaz

    To potom nevysvetľuje,prečo niektorý model má častejšie aktualizácie, a niektorý menej, a nemusí to byť ani drahý model.

    Knoxville16.03.2019 - 03:21 Trvalý odkaz

    Pretože komunita,preto. Nevieš súvislosti,nerieš následky....