Diskusia k článku
20.2.
Apple Mozilla
Na DxOmark sa zaradil za Hulaheje so 107 bodmi. Oni sú tak priehladný. Sa spoliehajú zrejme na to, že si tie fotky ani nikto nepozerá iba kukne tabulku s bodmi.
Takéto zašumené mazanice produkuje podla nich 3. najlepší fotomobil.
*edit: Omlúvam sa, ale museli mať chybu na stránke. Klikal som to z testu Mi 9. Nechápem ako sa tam zobral Pocophone.
Toto už je lepšie :)

Xiaomi Mi 9
obrazok

podla ich hodnotenia Horší Apple XS Max
obrazok

a za ním HTC U12+
obrazok

Aj LG V30 na 37. mieste s 82 bodmi je na tom lepšie :)
obrazok

na original velkosť klik myšou vpravo, zobraziť obrázok.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
20.2.
Windows Firefox
"DxOMark2012_5lux_XiaomiPocophoneF1_DxOMark.jpg" ... tesne vedla :D

Za seba pisem, ze pravdepodobne do tohto modelu pojdem nakolko ma uz pre mna vsetko podstatne tj. bezdrotove nabijanie, citacka v displayi, endurance podla gsmareny 96 h, amoled, NFC, fotak vyzera byt na dobrej urovni, vratili IR blaster, zakladna odolnost voci poliatiu a cena za 128GB fajnova. Stereo repro mi nechyba (nesom macochista sledovat filmy na takom malom displayi), IP6x nepozadujem, este som neutopil ziaden telefon za poslednych 15 rokov. Trosku vadi notch, ale prezijeme. No, konkurencia ma co robit si myslim.
20.2.
Android Android
Áno choď. Ale aj tak nepôjdeš.

Mental, kolega ma pravdu, podľa exifu to je poco F1.
--
¯\_(ツ)_/¯
20.2.
Linux Chrome
Som zvedavý na ten fotoaparát, či to zase nebude od*b ako s Note 7 :D inak som ale spokojný, rýchle bezdrôtové nabíjanie spolu s ich bezdrôtovou powerbankou vítam, určite si tento model zaobstarám :) zaujímave ale je, ako tie produktové fotografie majú výrez zaoblený na štýl OP6T hoci v realite je ten výrez oveľa menej zaoblený
20.2.
Windows Firefox
Jooj, moja srdcovka. Konečne oproti Mi8 pridali aj bezdrôtové nabíjanie. Tento telefón pri rozumnej cenovke bude mať našliapnuté na úspech. Krásny dizajn, brutálne parametre. Ešte by ho mohli konečne začať ponúkať aj operátori (okrem O2, ktorý je svetlou výnimkou).
20.2.
Linux Chrome
Btw, 2999 juanov nie je 283€ ale o 110€ viac :-)
20.2.
Android Chrome
Sranda ako sa teraz vsetci zaujimaju o bezdrotove nabijanie...
--
OP 6T
20.2.
Android Chrome
Ked sa uz jeho rychlost vyrovna (a aj predbehne) kablove nabijanie, tak sa niet comu cudovat
21.2.
Android Firefox
Kedy môžeme v redakcii očakávať full recenziu?
21.2.
Android Chrome
Prečo Xiaomi nemôže spraviť takýto model s AndroidOne? Mi8, Mi9, Mi mix. Proste topka s čistým androidom. To by bolo :))))))
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
21.2.
Android Chrome
Cez program Android one sa ťažšie zbieraju údaje o používateľovi :)
--
lnk.sk/mM05
21.2.
Android Chrome
Nebuď naivný. Ako keby to Google nerobil...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
21.2.
Android Chrome
O akej naivite tu píšeš? To ze Google vie o mojich pohybe, záujmoch... mi vobec nevadi, vela krat mi to pomohlo. To ze vie o tom aj cinan od ktorého nic nechcem mi uz celkom vadi. Googlu dam číslo svojej kreditky bez problémov a budem rad ze môžem používať Google pay, ale dávať kreditku cinanovi?
Nie ďakujem :)
--
lnk.sk/mM05
21.2.
Android Chrome
Oxy aky je rozdiel ked das kreditku cinanovi a americanovi? 500 eur :)))

Mi9 je pre mna trochu sklamanim, objektivy bez OIS a dementny vyrez kvapky v displeji. Za mna favorit od tejto znacky Mi Mix 3
--
Motorola T2288 -> Alcatel OT511 -> Nokia 3510i -> Motorola V500 -> SonyEricsson K750i -> LG KU990 -> Nokia E75 -> iPhone 4 -> LG G4 -> LG G6
21.2.
Android Chrome
A 3300mah bateria, ked konkurencia ma 3750 (6T), 4200 (Mate 20pro), 3400/4100 (S10/S10+)...
--
OP 6T
21.2.
Android Chrome
Bateriu neriesim. Ani jeden z mobilov by mi nevydrzal dva dni a ostatne znacky zaostavaju cenou, dizajnom, uhloprieckou a inymi vecami ktore ocakavam. Ma sa objavit aj 5G verzia, resp. so Snapdragon 855.
--
Motorola T2288 -> Alcatel OT511 -> Nokia 3510i -> Motorola V500 -> SonyEricsson K750i -> LG KU990 -> Nokia E75 -> iPhone 4 -> LG G4 -> LG G6
21.2.
22.2.
Android Chrome
» oxy: O akej naivite tu píšeš? To ze Google vie o mojich pohybe, záujmoch... mi vobec nevadi, vela krat mi to pomohlo. To ze vie o tom aj cinan od ktorého nic nechcem mi uz celkom vadi. Googlu dam číslo svojej kreditky bez problémov a budem rad ze môžem používať Google pay, ale dávať kreditku cinanovi?
Nie ďakujem :)
Ani sám neveríš tomu čo píšeš. Len si ži v tej svojej bubline. Pár užívateľov určite presvedčíš. Veď nakoniec,každý má svoju pravdu...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
22.2.
Windows Chrome
ktorej casti mojho prispevku "nemam verit"? :)
--
lnk.sk/mM05
22.2.
Apple Mozilla
Už som videl pre-order na jednej čínskej stránke za 542€ za najnižšiu verziu, ale nemá LTE B20 :o
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
22.2.
Windows Chrome
je to krok spat. mi8, mix 2s aj mix 3 mali pri CN verzii B20 ale Mi9 nie. Ocividne chcu, aby sme kupovali len global verzie ktore sa dostanu na trh neskor. Som este zvedavy aj na SAR, kedze vela Xiaomi dosahuje vysoke hodnoty
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188