Diskusia k článku
7 dní 13 hod
Android Firefox
Niekde som počul že 256GB verzia má byť len v červenej farbe pre EU trh. Ty v recenzii píšeš ze vás model je 256GB no je modrej farby. Ake máš ty o tomto info pripadne napíš kde sa vám podarilo zohnať modrú 256 verziu? Ešte prosím k notifikacnej diode. Je farebná a svieti farebne podľa toho z akej apky prišla notifikácia (tak ako to ma napr. Samsung)?
7 dní 11 hod
Apple Mozilla
odpoviem ja, ked nevadi. :) modru 256 GB verziu sme dostali na test v Parizi po uvedeni novinky. Taky isty model predava aj Orange. Povodne sa hovorilo, ze verzia s vyssou kapacitou pride len v cervenej, no vyrobca obcxas svoje prve vyjadrenia neskor meni. :)
7 dní 10 hod
iPhone iPhone
dioda ma jednu farbu, mozes ju len vypnut alebo zapnut.
7 dní 5 hod
Android Chrome
Riso podareny fon nie?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
5 dní 10 hod
Windows Chrome
Zdravím ako je to s tou vodeodolnosťou. Podľa článku ktorý ste napísali "ako je to s vodeodolnosťou" sa stale neviem rozhodnúť pri kúpe tohoto smartfonu. Znamená to teda keď nemá IP 67,68 resp nikde v recenziach nevidím žiadne ip iba že nie je vodeodolný, a teda vyleje sa mi naň napríklad káva alebo mi naň trochu naprší tak prestane fungovať? ďakujem
5 dní 9 hod
Apple Mozilla
neznamena to, ze prestane hned fungovat, ale ze sa moze dnu dostat telutina, ktora casom moze znefunkcnit niektore hardverove sucasti telefonu.
5 dní 9 hod
Android Chrome
Ani oficialne certifikovany telefon nemusi prezit ponorenie do vody, takze urcite by som sa nespoliehal na tieto rozne klebety a reci, ze ten telefon je vodeodolny aj ked nemá oficialnu IP67/68.
--
6T
5 dní 4 hod
Apple Mozilla
Každý vodeodolný fon či už s certifikátom, alebo bez.
Dnes vodeodolný je zajtra nie je.
Toto treba mať na pamäti.
Xperiu ZR, krytie IP58 (dokonca s vymenitelnou batériou o:)
Som prvý týždeň dával stále do vody, aj v pive sa kúpala.
Po 3. páde na zem, zámerne už pod vodu nikdy nešla :)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
4 dni 6 hod
Windows Chrome
Ako je na tom s tap to wake? Ma to? Lebo stlacat bocne tlacidlo a potom ovladat gestami by mi prislo nedotiahnute..
--
X
3 dni 5 hod
Windows Chrome
huawei ani honor smartfony vacsinou prebudenie poklepanim nepodporuju. vyskusal som, a ani Honor View 20 neprebudis ani jednoduchym, ani dvojitym poklepanim. len zodvihnutim alebo tlacidlom.
9 hod 18 min
Windows Chrome
Diky za predošlú odpoveď. Kúpil som si teda telefón, ale jediné čo na ňom neviem nájsť je "always on" neviete kam to v nastaveniach strčili? a či vôbec to podporuje honor? diky
8 hod 32 min
Android Chrome
Nema ani prebudenie poklepnim ani Always on
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
8 hod 21 min
Windows Chrome
čože, telefón za 600 E. To by ma ani nenapadlo, že to nie je súčasť každého telefónu. Dá sa to aj nejak nahradiť? nejakou aplikáciou? V opačnom prípade vraciam telefón.
7 hod 3 min
Apple Mozilla
Ty si vobec cital recenziu, pod ktorou sa pytas? Keby ano, tak sa necudujes.
6 hod 34 min
Windows Chrome
čítal som recenziu, ale priznám sa bol som zameraný len na vodeodolnosť a iné parametre. A to že to bolo spomenuté len v "nevýhodách " tak som si to nevšimol. Ale moja otázka bola smerovaná či sa to dá nejak riešiť nejakou aplikáciou, niečo čo always on dokáže nahradiť.
6 hod 6 min
Android Chrome
To je problém napísať do Obchodu Play. Always On Displej? Ľudia sú už vážne leniví...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.Testing:Huawei Mate 10.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188