Diskusia k článku
10 dní
Android Chrome
Škoda tej čítačky vzadu.
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus, Moto G6 plus
10 dní
Windows Chrome
ok fajn stredna trieda, aj ked este o par EUR to mohlo byt menej :)
ale nechapem zmysel G7 vs G7+ ked tam je minimum rozdielov a 50 eur uz nikoho nezabije za plusko.
10 dní
Windows Firefox
» stanleyjr: ok fajn stredna trieda, aj ked este o par EUR to mohlo byt menej :)
ale nechapem zmysel G7 vs G7+ ked tam je minimum rozdielov a 50 eur uz nikoho nezabije za plusko.
9 dní
Android Chrome
Ja uz to vidim ako xiaomi bude tento rok valcovat ostatne znacky v nizsej a strednej triede. To co su za ceny? Redmi Note 7 bude hravo konkurovat Moto G7, ktora je drahsia o 100eur?! A papierovo ju vo vacsine parametrov poraza.
--
LG G6
8 dní
Android Android
Xiaomi nema 800mhz
8 dní
Linux Chrome
» Ronn: Ja uz to vidim ako xiaomi bude tento rok valcovat ostatne znacky v nizsej a strednej triede. To co su za ceny? Redmi Note 7 bude hravo konkurovat Moto G7, ktora je drahsia o 100eur?! A papierovo ju vo vacsine parametrov poraza.
Hlavne nezabudat ze je to cisty android...a fotaky u Motoroly su tiez nie zle
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
7 dní 4 hod
Windows Firefox
A kde je Note 7 o 100€ lacnejšia?
V konfigurácii 64/4GB stojí čínska verzia (jazyk: English / Chinese) 265.50€ + DPH or "safe" Shippnig
A multi language dokonca 329.50€
Globálna verzia neexistuje. Nemá to LTE B20, NFC, 4K video.
G7+ má OIS, 4K video aj na prednej kamere, stereo repráky, aptX, samostatný slot na micro SD, 27W nabíjanie, kovový rám.
Ak by som chcel Snapdragon 660 a poriadnú výdrž dám prednosť Asus Zenfone Max Pro M2 (5000 MAh)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188