Diskusia k článku
5.2.
iPhone iPhone
Oplatí sa kúpiť staršiu vlajkovú loď s androidom,ale,len takú ktorá je na trhu rok Nový model je drahy a starší zlacnel. Rozhodne starší model 2 viac rokov,aj keď je nový zo zárukou 2 roky. Neoplatí sa kvôli tomu,že výrobca s androidom zvyčajne ukončí podporu a zariadenie sa stane nechnologický zastaralé... Výnimkou je Apple,kde,aj 2 ročné zariadenie má podporu zo strany Apple.
5.2.
Apple Mozilla
To je všetko relatívne. Záleží od ceny. Na Black Friday som z mall kúpil Moto Z (6/2016) za 179€. Bol tam Android 6. Celý deň som nerobil nič iné iba stahoval updaty. Bolo ich okolo 20,až po Android 8. Takže som mal kúpiť radšej niečo nové s Android 8, čo ani žiaden update nedostane. S chabým displejom, výkonom a foťákom?
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
5.2.
Android Chrome
na Mp3.sk za 219€ "akcia" na Moto Z + darceky pridavna bateria a Lenovo sports band G02
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
6.2.
Linux Chrome
ale ta Moto Z nemusi byt zla akurat go nema 3.5mm sa mi zda
--
6.2.
Android Chrome
Tiež uvažujem o HTC U11, mal by dostať ešte Pie a finito, už sa dá za dobrú cenu a SD835 bude ešte dlho stačiť alebo LG G7 viac krát spomenuté,tiež neviem.
6.2.
Apple Mozilla
Ty musíš poznať svoje priority. G7 má väčší displej v menšom tele. Väčšiu odolnosť, displej s podporou Dolby Vision a HDR10. Pamäte sú rovnaké, S845. Foťáky sú plus mínus autobus. G7 vie aj 4k@60fps. BT 5.0, FM rádio. A hlavne 3.5mm Jack s Quad DAC Sabre od ESS. Takže ako jeden z mála zastúpi aj Hi-Res hudobný prehrávač. Výdrž +/- nastejno.
U11 má výhodu v Dual sim verzii (G7 Dual žiaľ nepodporuje LTE B20 800MHz). Možno stereo reproduktory. A hlavne Fingerprint vpredu. Edge Sense podľa niektorých recenzií problémy s citlivosťou..
Osobne bych dal prednosť v tejto cene V30 kvôli lepšej výdrži a OLEDu.
--
6.2.
Linux Chrome
HTC U Ultra za 215 € som videl niekde...novy
--
7.2.
Windows Chrome
diky za rady. ja ako stary dobry fanda HTC neviem ci by som si ale zvykol na LG nadstavbu, mozno ano, tazko povedat ale rozdiel je tam markantny. poznam vyhody jedneho aj druheho a V30 je tiez zaujimava volba :)
U Ultra som tiez videl sialene nizku cenu, ale tam uz je "len" SD 825 a vydany bol v januari 2017, viac menej rovnaka battery, len vacsie telo o dost, u11 maj 2017, fingerprint vpredu a stereo repraky su super, ale zas Lg nechava 3,5 jack... a btw amoled nevyzadujem
7.2.
Apple Mozilla
U Ultra má Snapdragon 821. Je to odpoveď na V20 ~ 2 displeje s identickou uhlopriečkou 5.7"/2.1". Je to už docela obor, väčší ako V20.
Pri podrobnom porovnaní, ale hoodne features proti LG nemá.
V20 je posledný Old School fon. Takú výbavu už nebude mať žiaden mobil. Nikdy :(
--
7.2.
Windows Chrome
jasne 821 som myslel, o 3. rano moc nemyslis, zial ano, to uz sa neradi do compact phone. inac o Motke Z som aj ja uvazoval ale 32 GB uz by bolo fakt malo, a navyse uz je to fakt stary device aj ked Oreo by mi v pohode stacil.
7.2.
Linux Chrome
Hej dobry lopar este aj tazky U Ultra
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188