Dilema: Huawei Mate 20 Lite vs. Xiaomi Mi 8

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne 20.01.2019 - 21:27

    LG V30 za 380 (349 z alzy) evri.. Vykon mozno nie je tolko antutu bodov jak tieto dve, ale ak je v stavke cena... Ak vyslovene z tychto 2 tak Xiaomi.. Huawei ee.

  • Peter Čapkovič21.01.2019 - 08:38 Trvalý odkaz

    Tu nie je o čom diskutovať, jednoznačne vykonom Mi8 .... Na GB v akcii za 330e sa dá kupiť.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease21.01.2019 - 10:48 Trvalý odkaz

    Wayne aké tieto dva?
    Mate 20 Lite má midrange Kirin 710 ~ navyše bez podpory 4K video recording. Čo mal už Snapdragon 625.
    Nerovný súboj s Mi8, fakt divná dilema.

    V30 to už je iná kávička, za 349€.
    Najkomplexnejší mobil bez ohľadu na kategóriu.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne21.01.2019 - 12:21 Trvalý odkaz

    ved hej... ale ked si citatel polozil takuto dilemu, nieco ho k nej viest muselo..

    Peter Čapkovič21.01.2019 - 13:41 Trvalý odkaz

    Škoda, že ľudia pri takýchto dotazoch nedajú nejaé bližšie špecifikácie, ktoré požaduje, čo preferuje a čo nie. Napr aj to prečo sa pre dva konkrétne modely telefonu rozhodol a čo dáva ako plusy aj mínusy obom modelom on ... Potom by sa omnoho ľahšie radilo...inak ešte by ma zaujímalo a možno by bolo fajn, kedy tento človek následne po tom, ako sa rozhodol pre niektorý konkrétny kusok či si ho aj skutočne kúpil äaebo je to tu len jeho želaním...) a či urobil dobre, ako je s ním spokojný atď...
    Ja som takto riešil začiatkom decembra dilemi medzi Mi8 a Oneplus6 - pričom som sa rozhodol pre Oneplus 6 (inak aj ten ked je v akcii na GB je za 380€ ), žial až zajtra mi ešte len dorazí (tie sviatky to je peklo).Potom dám vedieť ako som spokojný, prechádzam zo Samsung Galaxy S7 Edge pričom je to môj vôbec prvý neSamsung od S1, okrem krátkej chvíle kedy som ho mal na reklamácii, používal som vtedy ako náhradný Xiaomi redmi Note 4 a pravudpovediac veľmi rýchlo som si naň zvykol, len ten foták je katastrofa, ale zase za tu cenu...

    michalb08.02.2019 - 10:21 Trvalý odkaz

    velmi nerovny suboj. Lite je model strednej kategorie. Mi8 je model, ktory utoci medzi TOP smartfony na trhu.