Diskusia k článku
19 dní
Windows Chrome
Ten bočný snímač sa dá aktivovať aj pri zamknutej obrazovke či len pri odomknutej?
19 dní
Android Opera
Skoda zahnuteho displeja, ale hlavne audio jacku.
18 dní
Windows Chrome
"unikátny dizajn" --- ved su všetky fony rovnake !!!
17 dní
Windows Chrome
xperie vyzeraju uplne inak ako ostatne telefony
13 dní
Android Chrome
Kajoblesk - tlacislo fotoaparatu funguje aj pri zamknutej obrazovke a da sa nastavit bud aby spustilo fotoaparat alebo aby vytvorilo ined snimku.
K telefonu, minusy vidim trochu inak: zahnuty displej, chybajuci 3,5mm jack, OIS pri fotografovani. To je vsetko. EIS pri videu je bezkonkurencne.
Pomale nabijanie beriem ako plus. Mam xperiu X a aj po 2 rokoch pouzivania bateria drzi solidne...
--
Život je hudba a hudba život.
13 dní
Android Android
McLoo ja som skôr myslel ten bočný panel, po ktorom 2x poklepeš a spustí ti najčastejšie aplikácie. To som chcel vedieť, či funguje na zamknutej obrazovke. O fotoaparáte som vedel, že sa dá spustiť zo zhasnutého stavu :-)
13 dní
Android Chrome
Hmm, tak to ma nenapadlo, zato teraz to zaujima aj mna.
--
Život je hudba a hudba život.
10 dní
Android Android
Nedá sa
5 dní 10 hod
Windows Chrome
mcloo: ale sak xperia podporuje rychlonabijanie, uz od cias z3compactu qualcom quick charge, samozrejme to nie je ze za pol hodinu z 0 na 50, ale pri QC nabijacke je ten rozdiel viditelny oproti klasickej, a toto podporuje aj XZ3. len mozno treba original nabijacku ktora je v baleni :)

mam x-ko ktore uz ale nepouzivam, a sony UCH nabijackou sa nabijalo rychlejsie ako s klasickou, a samozrejme podporuje tiez to qnovo pre pomale nabijanie v noci aby sa setrila bateria
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188