Diskusia k článku
9 dní
Windows Firefox
Maxim: uz som zacinal mat pocit ze som nejaka prehnana fajnovka, ale vetou "Mam chut vy***t ten telefon z okna" mi hovoris z duse. Zvlast ked si clovek lahne do postele, v izbe male dieta, a zrazu zisti ze "dpc, mam hlasno zvonenie, lebo cez den ho inac nepocujem, musim teraz vstat a ist do inej izby aby som to dal tichsie a nepobudil vsetkych okolo... Sudruhovia v cine toto proste posrali.

Zavidim ludom ktorym staci jedna hlasitost.
9 dní
Windows Chrome
jonjon fakt sa ti ospravedlnujem, pokym som si to nevyskusal neveril som, ze to bude taky problem. Ale je to presne ako pises (a to ani nemam dieta zatial).
A takychto blbosti som na Andr. 9 Pie nasiel viac, som strasne frustrovany z celeho toho systemu.

Inak, hovoril som to kolegovi, a ten hned to iste povedal co ja predtym - ved si to rozklikni sipkou a nastavis si hlasitost aj pre zvonenie. Tak som mu ukazal, ze rozkliknutie sa nekona a treba chodit do menu... cele zle
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
9 dní
Android Chrome
Ked by som lezal v posteli s telefonon v ruke pri mne malé dieta tak prepnem rezim na vibracie na 2 tuknutia bez toho aby sa telefon ozval. Takze tento argument veru neobstoji :)
--
lnk.sk/mM05
9 dní
Android Chrome
» oxy: Ked by som lezal v posteli s telefonon v ruke pri mne malé dieta tak prepnem rezim na vibracie na 2 tuknutia bez toho aby sa telefon ozval. Takze tento argument veru neobstoji :)
Ja som myslel spánok, a z toho ma vibračné nezobudí ;)
Každopádne hľadať silou-mocou kadejaké pseudoriešenia je nezmysel. Jednoducho toto riešenie je na prd, a keď už, tak mali dať možnosť na výber, ako to robí Huawei.
9 dní
Android Chrome
MIUI je nadstavba Xiaomi, nie Huawei
9 dní
Android Android
Dá sa to cez rýchle nastavenia, pridáš si tam skratku hlasitosť a nastavíš si že preferuješ zvonenie. Potom si môžeš nastaviť hlasitosť bez toho aby zvonil. Aspoň na Sony xperia xz3 to tak funguje
8 dní
Android Chrome
Jonjon prepac, ale mam pocit ze ty hladas "silou mocou pseudo problémy"
Na moje súkromné číslo sa v noci dovolá len pár vyvolených ľudí, ktorí väčšinu roku spia v tej istej domacnosti ako ja cize mi telefon v noci nezvoni. Rezim sa spúšťa automaticky podla mojich pravidiel.
Ak uspavam male dieťa tak sa nehram s telefónom a ak ho musim mat pri sebe tak jednoducho vypnem zvonenie. Ak mas v noci "pohotovosť" a ocakavas ze ta moze niekto telefonom zobudiť tak pouzivaj zvonenie ktore nezjape od prvej sekundy ako zmyslov zbavene.
Je X sposobov ako byt spokojny, bohužiaľ vela ľudí hľadá problem aj tam kde nie je.
Este otazka, ked si stisoval hlasitosť zvonenia tlacitkami taj telefon "negongal"?
--
lnk.sk/mM05
7 dní 23 hod
Windows Chrome
oxy, uz chyba len aby si tu zacal zase pisat ako si straasne spokojny s Essentialom..

pozri, v principe mas pravdu, a o nic nejde. Je to iba hlupa malichernost.

Ale ked uz sme na fore zameranom na smartfony, tak snad mozme vyjadrit opravnenu nespokojnost, ze toto je jednoducho krok vedla, co sa ergonomie a uzivatelskeho zazitku tyka. Ano, na vsetko existuje viac ciest ako sa s tym vyrovnat (co aj kazdy z nas spravi, nikto tu teraz nebude tyzden nejest lebo niekto pokazil Android 9), len je to neprijemne, preto som vyjadril na to nazor.

Mne predtym negongal, ked som stlacal tlacidlami, neviem ako to bolo na OnePlus
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
7 dní 12 hod
Android Chrome
Chlapci, ustalil som sa na Xiaomi Mi 8 lite, je to brutalny telefon za tie peniaze, coho sa skor ja obavam,ze v Pie mi zmizne nahravanie hovorov. Doteraz to bola integrovana ikona priamo v dialeri... To su horsie problemy, ako hlasitost. To vychytate tie male musky.
7 dní 11 hod
Android Chrome
Trochu som sa stratil v tejto diskusii, ale ja žiaden problém s hlasitostou nevidim. Defaultne je nastavená hlasitosť médií, po kliknutí na zvonček mením režimy, pričom pri prechode z tichého na štandardný sa súčasne zobrazí hlasitosť médií aj zvonenia a to sa dá meniť bez toho, aby prehralo zvuk. Ďalej dole môžem kliknúť na nastavenia a to ma hodí rovno do nastavenia zvukov,kde si môžem nastaviť všetky možné hlasitosti, pri úprave zvonenia ho prehrá v zvolenej hlasitosti, čo je dobré, keď potrebujem vedieť ako hlasno mi bude telefón zvoniť. Dá sa tu aj jednoducho zmeniť, aby hw tlačidlo upravovalo rovno hlasitosť zvonenia. Vtedy to pri zmene iba pípne. Mám P20 pro...
7 dní 8 hod
iPhone iPhone
Tak podobne na Pixel XL.. pri stlačení bočných tlačítok sa objaví nastavenie hlas. medií. Hore nad zase režimi, a dole pod koliesko nastavení a tam si nastavím už všetko. V zásade, tomu kto to nenastavuje každú pol hodinu, môže byť ten krok navyše ukradnutý. Kto to má inak tak verím, že to môže byť otravné :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188