Diskusia k článku
27 dní
Android Chrome
Medzi nevýhody pridať veľkosť. Vyzerá to na ruke ako nejaká obludnosť od dízlu ...
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus, Moto G6 plus
27 dní
Windows Chrome
tie hodinky mám a ak jazdím na bicykli ukazujú okamžitú rýchlosť, tep srdca aj prejdenú vzdialenosť od začiatku jazdy. a to všetko na jednom displeji. po poslednej aktualizácií pribudol aj jeden ciferník,ale sa mi príliš nepáči. po skončení jazdy je možné priamo v hodinkách odčítať množstvo parametrov a grafov. prenos dát do mobilu funguje bez problémov. bol som zvedavý, ako hodiny zaznamenajú trasu, ak vypnem gps na mobile. nebol s tým žiaden problém. počas jazdy hodiny odosielali dáta do mobilu a tam som si pozrel trasu na mape. pri športovaní hudbu nikdy nepočúvam, chcem počuť ruchy prírody, takže reproduktor mi nechýba. ani by som cez hodinky netelefonoval. skôr sa mi zdá trochu nepresné meranie nadmorskej výšky. na zaznamenanie výškového profilu trate a množstva nastúpaných metrov to postačuje. k recenzií ako takej výhrady nemám. je objektívna a kopíruje moje skúsenosti s hodinkami po mesačnom používaní.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188