Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - elegantný smart vysávač

  • Borland 22.09.2017 - 11:11

    Tomáš prosim ta, da sa nastavit v aplikacii, aby vysaval iba urcitu cast bytu, nepriklad, ze v jednej izbe iba parkuje a vysava dalsiu?

  • Lubo Volnár sr.21.01.2018 - 21:56 Trvalý odkaz

    Ďakujem Tomášovi za skutočne perfektnú a reálnu recenziu a info.

    Tomáš Brestovanský04.02.2018 - 19:14 Trvalý odkaz

    Práve vyšla dlhoočakávaná recenzia Roborock S50. Aktualizoval som kupóny v tejto recenzii pre tých, ktorým je mop zbytočný. Mi Robot Vacuum Cleaner má v porovnaní s Roborock S50 výrazne nižšiu cenu, no stále rovnako dobre vysáva. Objednať si ho môžete už aj z českého skladu, doručenie by malo byť do pár dní. Oba vysávače stále mám a dlhodobo ich používam. Ak vás niečo zaujíma, pokojne sa pýtajte.

    vincenzo5209.02.2018 - 13:29 Trvalý odkaz

    Dobry den, kupon z cinskeho skladu je uz za cenu 299$, v Ceskom sklade je momentalne nedostupny. Viete prosim ziskat novy kupon s lepsou cenou?
    Dakujem

    Tomáš Brestovanský09.02.2018 - 14:44 Trvalý odkaz

    Ahoj, na situáciu som sa opýtal, cena je momentálne limitovaná na 299 $ a kupóny nefungujú. Akonáhle sa to zmení, dám vedieť.

    Ladislav25.02.2018 - 11:30 Trvalý odkaz

    Ahoj, momentalne mi hadze cenu na Gearbeste 264,49€ (na 1st generation). Po precitani recenzie na Roborock S50 som sa rozhodol kupit lacnejsiu prvu generaciu toho vysavaca. Mozes mi prosim povedat, odkial sa da zistit, ci su nejake zlavove kupony na to, alebo sa uz neoplati cakat na ne?
    Kde odporucas prosim kupit konvezriu z cinskej na nasu elektricku zasuvku?
    Po polroku tvojho pouzivania Xiaomi Mi Robot - co sa najviac opotrebovalo? (co si mam kupit do zasoby - kefu, filter, alebo?)
    Inac - recenzie perfektne napisane :-)

    Tomáš Brestovanský25.02.2018 - 14:14 Trvalý odkaz

    Ahoj,
    keď použiješ link v recenzii a kupón XIAOMIVAMT vysávač momentálne stojí 248 €. EU Express ale zdražel na 22 €, celková cena je tak 271 €. Kupóny sa stále menia, ale momentálne nejakú zľavu neočakávam, práve že všetko zdraželo. Môžeš si vybrať aj dodanie železnicou, ktoré je zadarmo. Treba však počítať, že dodanie je veľmi dlhé. Kolobežka prišla až po dvoch mesiacoch...

    Po pol roku je odporúčané vymeniť filter, ostatné veci si zatiaľ výmenu nevyžadovali.

    Peter Bumbaldek25.02.2018 - 17:11 Trvalý odkaz

    U mňa už po mesiaci bolo vidno značné opotrebovanie hlavnej kefy. Bočná vypadá ako nová aj po par mesiacoch.

    Ja som kúpil na ebay celý set za výhodnú cenu, je tam hlavná kefa+ plastový kryt, 2x bočná kefa, 2x filter, virtual wall (občas sa hodí).

    Do budúcna plánujem kúpiť hepa filter z druhej generácie vysávača, keďže je umývateľný.

    Ladislav27.02.2018 - 10:19 Trvalý odkaz

    Dakujem. Tato 1.verzia ma prosim cinsku zasuvku? Ak nie, mate nejaky dobry link na konverziu na nasu?
    bumbaldek - prosim posles link na ten set nahrad z ebay?

    Tomáš Brestovanský27.02.2018 - 11:13 Trvalý odkaz

    Redukciu na našu sieť ti Gearbest dá do zásielky, pre istotu im to môžeš napísať do poznámky.

    Ladislav27.02.2018 - 14:54 Trvalý odkaz

    Mozes pls dat novy kod? Tento pise ze je expirovany: XIAOMIVAMT

    Tomáš Brestovanský27.02.2018 - 18:20 Trvalý odkaz

    Ahoj, teraz som ho skúšal a mne funguje. Napíš mi správu a skúsime to vyriešiť.

    vincenzo5207.03.2018 - 08:25 Trvalý odkaz

    Ahoj, nie su prosim zlavove kody z G-W-13 warehouse? Vyzera ze ho teraz naskladnili.

    Dakujem

    Peter09.03.2018 - 10:18 Trvalý odkaz

    Aj ja som chcel použiť kupón a píše, že je expirovany, viete poradiť...

    Tomáš Brestovanský09.03.2018 - 12:54 Trvalý odkaz

    Ahojte, bohužiaľ, všetky kupóny sú teraz neplatné. Kvôli oslavám čínskeho nového roku sú aj ceny vyššie ako boli... Koncom marca bude Gearbest oslavovať 4. narodeniny, majú byť opäť veľké zľavy. Pokúsim sa vám potom zohnať nové kupóny a všetky články aktualizovať...

    Robo21.04.2018 - 14:07 Trvalý odkaz

    Dobrý deň, zakúpil som si mi robot vacuum 1st generation, no uz druhy den sa trapim s pripojenim na wifi. Postupujem podla pokynov, pridam v appke vysavac, zadam heslo na svoju wifi, prepnem v nastaveniach na wifi vysavaca, vratim sa spat a nic...skusal som to na ios aj android, ale bez uspechu...vie mi niekto poradit?

    marek05.11.2019 - 10:17 Trvalý odkaz

    Zdravím, nemáte prosím nejaké nákupné tipy na robot.vysávače s mopom/bez k vianociam 2019? :)
    Pred 2 rokmi tu bola slušná debata, no medzitým sa to asi pomenilo. Hľadám niečo okolo 200€, ideálne do 10cm na výšku. Oplatí sa stále robovac, nejaká tesla, alebo si radšej priplatiť za roborock?