Diskusia k článku
6.10.2016
Android Android
Vraj uz nie
--
lnk.sk/mM05
6.10.2016
Windows Chrome
google chce vsechny prachy pro sebe. vsichni ostatni vyrobci budou nuceni pouzivat windows mobile ve verzi 7.8, kdo predpokladal "vyjebavku" za 1000euro jmenem pixel, ten se nemylil. diky Vam vsem, ze jste mu pomohli vlastni tuposti rust na 80% trzniho podilu.
7.10.2016
Apple Mozilla
A9 vyrábal TSMC aj Samsung. A 10 už iba TSMC.
Mimochodom HTC má na Taiwane svoju fabriku v Hsinchu. Tá nepokryje všetky výrobné kapacity a tak využívajú ďalšie tri čínske OEM fabriky v Shanghai, Shenzhen, Wuhan..
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
7.10.2016
Windows Chrome
nevim, podle me je cena moc vysoka, na to, ze je to "novy produkt", takhle vysokou cenu si muze dovolit dat firma, ktera je zavedena, treba jako Apple, google je sice znacka, ale nikdo nemuze vedet, co do budoucna cekat. jinak vzhledove je ten telefon zajimavy, urcite je to nejvetsi "dizajnerskej vystrelek" za posledni roky, otazka je jestli se to nekomu bude libit, je to hodne "osobity dizajn", coz se masam nemusi libit. pokud ten telefon nenabidne neco navic hardwarove, tak to lidi asi neoslovi, kdyz vyjde nejaka china a bude mit stejny soc a fotak, tak je vsem dneska jasny, ze je to rebrandovany a ze se to dela ve stejnejch fabrikach, dneska lidi uz nejsou blbi, ze by sli uplne opit "google rohlajzem". cena bude padat stejne rychle jako u nexusu od LG, nechci predbihat, ale myslim si to uz ted.
10.10.2016
Apple Mozilla
Vysoká cena?
https://www.alza.sk/mobily/18843445.htm#f&cst=0&pg=1&prod=3703&sc=89

Šialené, dať za android fon s 32GB (reálne 25GB) 759, alebo dokonca 899€!
Mimochodom presne tie isté ceny majú 32GB varianty iP7 a iP7 plus. Apple si to však môže dovoliť.
--
10.10.2016
Windows Chrome
mental, ten iphone 7 je hroznej, ale mi5s to je pecka mobil za 356 na ibuygou
10.10.2016
Windows Chrome
Mi5 viem zohnat za 330€ sice bez B20 aj uz s plnohodnotnou SK/CZ
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
18.10.2016
iPhone iPhone
--
¯\_(ツ)_/¯
18.10.2016
Android Android
Pockam si na Real camera review od Pocketnow.
--
OP 6T
10.12.2018
iPhone iPhone
Chlapi mam dilemu... Nokiu 7 plus alebo Pixel XL oba za su za cca 270€?? Dik :)
10.12.2018
Windows Chrome
ja by so šiel pixel xl
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
11.12.2018
Apple Mozilla
Nie je o čom, Pixel XL
--
12.12.2018
iPad iPad
Jooj, neviem sa rozhodnúť... trošku sa obávam toho, že ten Pixel je z konca roka 2016 a ta nokia 7 plus predsa len začiatok roka 2018. Ale tiež ma láka Pixel... u Nokie zase ten dizajn a displej aj keď ten pomer 18:9 ma výhodu asi len pri prehliadaní webu v porovnaní s 5.5 palcovým Pixelom. Telefón by bol pre manželku btw..
12.12.2018
Windows Firefox
Ty musíš vedieť čo preferuje.
Výhody Nokie: väčšia pamäť. dual sim/ alebo SD karty. o fúz lepšia výdrž.
That´s all.
Výhody Pixel XL: menšie rozmery, hmotnosť. QHD Amoled display (Vs IPS FHD+), Gorilla Glass 4, síce starší ale výkonnejší Snapdragon 821, USB 3.0, BT aptX.
ALE HLAVNE lepšie foto a video.

Oba končia na Android 9 Pie.
Za mňa vždy radšej staršiu vlajku ako novší mid-end.
--
9.2.
Windows Chrome
Páni dám sem aj ja menšiu dilemu. Neviem prečo ale strašne ma zaujal Pixel XL. Neokukaný dizajn ( pre vačšinu otrasný ale to neriešim ) , ale hlavne ten fotoaparát ma láka. No niečo sa mi marí že pixely mali každa jedna generácia nejaké problémy, neviem konkrétne s čím lebo som sa o nich nikdy nezaujímal preto ak o niečom viete bol by som rád keby mi poviete na čo si dať pozor. Poprípade ísť radšej do LG G6 alebo Xiaomi mi a2 ako nástupcu po MI A1.
--
Google pixel xl
10.2.
Android Chrome
» Scotty: Páni dám sem aj ja menšiu dilemu. Neviem prečo ale strašne ma zaujal Pixel XL. Neokukaný dizajn ( pre vačšinu otrasný ale to neriešim ) , ale hlavne ten fotoaparát ma láka. No niečo sa mi marí že pixely mali každa jedna generácia nejaké problémy, neviem konkrétne s čím lebo som sa o nich nikdy nezaujímal preto ak o niečom viete bol by som rád keby mi poviete na čo si dať pozor. Poprípade ísť radšej do LG G6 alebo Xiaomi mi a2 ako nástupcu po MI A1.
Popravde neviem. Rozhodoval by som sa medzi LG G6 a Xiaomi MI A2. Ak ti vyslovene nezáleží na fotaku šiel by som do Xiaomi verzie 6/128GB za 250 eur.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
10.2.
Linux Chrome
Ja by povedal ked uz LG G6 tak uz rovno G7 nie je o vela drahsi a o poznanie lepsi...pomaly klope uz G8
--
10.2.
Windows Chrome
radšej ako G7 by som už zobral V30 , lepšia výdrž oled a nemá notch.
--
Google pixel xl
10.2.
iPad iPad
Scotty, manželke som kúpil na Vianoce. Keď, tak sa pytaj. Ak môžem pomôžem :) . Žiadnu chybu som dosiaľ nezaznamenal, všetko ide ako má! Fotky s Pixel Camera app 3 su parádne, veľké plus je neobmedzené zálohovanie fotiek a videí zo zariadenia Pixel vo full kvalite.
10.2.
Android Chrome
» Scotty: radšej ako G7 by som už zobral V30 , lepšia výdrž oled a nemá notch.
Alebo tak...inak neviem ako je to ale oficialne u nas V35 ani V40 sa nedovaza este som nevidel,uz poskulujem dost dlho ci budu u Nas
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188