Takto fotí Honor 10

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne 06.06.2018 - 23:13

    zaujimave. tie machule pri horsom svetle a v tienoch sa mi nepacia, ale nie je to take zle ake som cakal ze bude...

  • ondrakomous06.06.2018 - 23:28 Trvalý odkaz

    cb rezim je fakt divny, co jsem zkousel na klasickym huawei p10, tak kontrasty byly uplne jiny(vetsi) i kresba detailnejsi, tady je to cely sedy, bez detailu. je videt, ze ty podminky svetelny nebyly uplne idealni, velky prepaly v oknech, ta scena v iterieru by byla tezka i pro nejakou entry zrcadlovku, no co cekat od malyho snimace, jak rika Mental, dobra recenze jako srovnani je na mobilizujeme. ona je velka vyhoda, ze huawei umoznuje pokrocily manualni rezimy a navic pro bezny lidi ma umelou inteligenci.
    ta umela inteligence dela presne, co delat ma, laik dostane perfektni pribarveny, doostrovany fotky, ktery muze hned postovat na socialni site.
    z hlediska fotaku/aktualni ceny by daval smysl fotosouboj samsung s7, lg g6, honor 10 a jeste bych tam pridal neco lepsiho jako 4 kus treba iphone X, google pixel 2, ciste pro srovnani, jestli se vyplati priplatit.

    kdyby to nekoho zajimalo, tak na iphonu pouzivam aplikaci camera1, ktera foti taky cernobile, navic podporuje raw, ma genialni jednoduchy nastaveni, navic zobrazuje nahled v cb rezimu, takze uzivatel je schopny expozici upravovat podle potreby. neco takovyho na mobilech vylozene chybi, aby si uzivatel mohl definovat vlastni filtr, upravit si ho podle vlastni potreby. vsechny pokrocilejsi fotaky dneska takovou moznost nabizi. na mobilech jsou filtry nastaveny vetsinou skrze aplikace, coz je skoda.