Dilema: Huawei P9 Lite vs. Lenovo Vibe A7010

  • Martin 18.12.2016 - 16:20

    Na svoj nový Huawei P9 lite nedám dopustiť. Nechcem prechváliť, ale pri posledných mobiloch som mal problém s výdržou batérie a teraz je to neskutočná výdrž. Nabíjam práve po dňoch!!! Počas tohto týždňa som mal množstvo hovorov, množstvo hodín, množstvo smsiek, wifi a mobilné dáta občas. Dúfam že sa nepokazí...

  • Loki_sg119.12.2016 - 19:01 Trvalý odkaz

    Ja momentálne používam Huawei P9 lite a keď by som to mal zhrnúť jedným slovom, tak to slovo by bolo katastrofa. Telefóne je pomalý, ak sa vrátim naspeť do aplikácie tak tá sa mi v 90 % prípadov znovu načítava, pri písaní klávesnica za mnou nestíha a takto by som mohol pokračovať ďalej. Radšej by som odporučil Lenovo A7010 Pro ktorý má 3GB RAM, alebo nejaké zaujímave XIAOMI, ktoré ponúkajú zaujímavý pomer cena výkon.

    Juraj19.12.2016 - 23:24 Trvalý odkaz

    Ani to Lenovo nie je žiadna výhra mám ho pol roka už mám druhý kus a už zas odchádza batéria

    lukas8720.12.2016 - 06:54 Trvalý odkaz

    Loki_sg1 - Nemas nahodou nejaky vadny kus? Zena ma P9 lite a slape super...ja mam honor 8 tak to viem porovnat...ale z tych veci co ty popisujes jej to nerobi nic..myslim ze bude v telefone nejaka chyba...

    Lenka Ivančíková20.12.2016 - 11:07 Trvalý odkaz

    Problem moze robit nejaka aplikacia beziaca na pozadi. Google Play je plny softveru, ktory moze robit v telefone bordel.

    M0f020.12.2016 - 12:07 Trvalý odkaz

    este by som do porovnania pridal lenovo vibe k5 note fingerprint

    Loki_sg120.12.2016 - 22:04 Trvalý odkaz

    Nemyslím si používam aplikácie aké som mal aj na starom mobile, síce je pravda, že predtým som mal Oneplus One a je to parametrovo neporovnateľné, ale aj tak som od toho čakal oveľa viac. A aj nastavenia ako Huawei prekopal sú celé zle, napríklad tam defaultne nastavili že ak je zhasnutá obrazovka, tak zakiluje všetky aplikácie a ja som bol tri dni zúfalý, že prečo mi nechodia emaily a to už teda nieje vada kusu.

    Peter22.12.2016 - 01:13 Trvalý odkaz

    Loki,jednoduché riešenie. Vypni si inteligentný režim, ten znižuje výkon a obmedzuje aplikácie aj dáta na pozadí. Daj tam plný výkon a telefón pobeží rýchlo a aj maily a notifikácie začnú chodiť na pozadí.

    lukas8722.12.2016 - 06:31 Trvalý odkaz

    Ja som mal podobny problem na Htc one m7, ktore eate stale pouzivam a aj pri a mohla za to nejaka aplikacia...dal som do tovarnych nastaveni a bolo po probleme...viem ze sa to nikomu nechce davat vsetko od znova ale problem bol prec. Skus to a ak by to pretrvavalo tak je chyba v telefone...

    Loki_sg123.12.2016 - 15:15 Trvalý odkaz

    To Pete: Keď mám nový mobil dopodrobna prelúskam nastavenia, čiže inteligentný režim som si vypol už vtedy, ale ďakujem za radu.

    To lukas87: už mám objednaný druhý, o dva týždne by mi mal prísť, takže asi na to kašlem, ale áno keby ho mám mať dlhšie tak to určite skúsim. Ale tento istý mobil má aj kolega a tiež som si uňho všimol, že napríklad keď mu niekto volá, tak po zdvihnutí sa nemôže ozvať hneď, ale musí počkať aspoň 15 s inak ho druhá strana nepočuje.