Český Krumlov s Nokiou Lumia 925

  • Peter Pavlinsky 13.09.2013 - 16:00

    Viete co ma najviac stve? Ze v Nokii sa na technologiach fotakov (nie len) namakali sudiac podla vysledkov ich mobilov, a konkurencia kupi jeden rozoberie a okopiruje, nebudem menovat znaky lebo nechcem aby to bol boj o znacky ale o napad, inovacie, a funkcnost co Lumie maju spolu s dizajnom

  • Dejvo13.09.2013 - 17:20 Trvalý odkaz

    Tak podľa týchto fotiek to vyzerá, že ozaj dobre fotí Lumia 925. Veľmi slušné.

    vauvauvau13.09.2013 - 18:24 Trvalý odkaz

    hej 925 mam par dni, fotak fakt pecka ale ten wp8, hmm, bol by super doladit par veci,
    -fotky a videa nemaju volbu v ktorej sa dozviem velkost, cas a datum zhotovenia, rozlisenie, proste vlastnosti
    -ak mam zoznam videi daju sa mazat iba po jednom
    -fon neprehra film so zvukom ac3 iba ak je stopa v mp3
    -flash videa nicht
    -pri natacani videa sa neda zoomovat,treba stiah.app
    -neda sa menit velkost videa na displj
    -skydrive je hovadina
    -baterka fakt bieda

    Me_Gusta13.09.2013 - 22:03 Trvalý odkaz

    Foťák fotí prekrásne!!!
    No na čo mať rýchle auto, keď nemáte v ňom benzín?

    steve14.09.2013 - 12:40 Trvalý odkaz

    Pekne zabery a krasny CK. Naposledy som tam bol pred 2 rokmi, koncom augusta. Pocasie podobne ako na Risovych fotkach, moje boli slabsie, tak som si v inf.centre zohnal nejake prof. zabery. Stredovek v CK je ovela krajsi a mohutnejsi ako napr. v Prahe. Oplati sa tam vybrat, ale min. na 2-3 dni. Pivo od budejovickeho az Zlaty bazant, ubytovanie dost drahe. Oproti r.1984, ked som tam bol predtym, vacsina budov krasne /az strakato, lebo v stredoveku sa nepouzivalo tolko pigmentov/ zrenovovanych. Kde na to ti Cesi beru?
    Prepacte za turisticke postrehy. Inak, turista je vraj clovek, ktoremu nestacia domace krcmy.

    marek19.11.2013 - 15:22 Trvalý odkaz

    Ja som si Krumlov musel fotiť Xperiou x8 :-) ešte že sme mali aj kompakt so sebou. Damned Carl Zeiss, come to other phones too!