BB 8900 IMAP Gmail

  • 17 príspevkov
  • blast3r 10.01.2010 - 18:03

    Sorry, ze tu zakladam temu, ktora sa tu uz mozno riesila.

    Mam BB 8900 bez aktivovaneho BIS. Mam len Orange world 1000MB.

    Chcel by som si nastavit email cez IMAP od Gmail-u

    Lenze, ak dam e-mail setup, tak mi BB ponuka len email cez BIS.

    Ako to nastavit.

    Dik.

  • berdo10.01.2010 - 18:56 Trvalý odkaz

    Treba si stiahnut aplikaciu pre Gmail. Je to podarena vec, ma nastavenia v profiloch, svoju ikonu a tiez upozornenie.

    blast3r10.01.2010 - 19:25 Trvalý odkaz

    Jess diki moc....

    Ale je tu este jedna otazka nezodpovedana:
    A mam aj ine IMAP konto, cez ktore by som rad prijimal postu...

    Lenka Ivančíková10.01.2010 - 20:04 Trvalý odkaz

    ... no na 8520ku to nejde

    co som ja citala,tak aj na 8520 gmail funguje,problem moze mat zakaznik OR,TM funguje v pohode,takze bude asi problem v nastaveniach uctu.

    adamo10.01.2010 - 21:26 Trvalý odkaz

    ked som to dal stahovat cze operu mini tak to napisalo ze to na moj telefon nefunguje ale cez default prehladac to ide a uz som to aj stiahol a ide krasne

    berdo10.01.2010 - 22:53 Trvalý odkaz

    Ale je tu este jedna otazka nezodpovedana:
    A mam aj ine IMAP konto, cez ktore by som rad prijimal postu...

    Uz z nazvu je jasne, ze Gmail aplikacia je urcena iba pre Gmail konto. Jedina cesta je nazdielat ten iny ucet na Gmail. Aspon pre ucely BB to je riesenie a plne funkcne. Ina aplikacia nie je (teda v kvalite tej Gmail).

    adamo11.01.2010 - 00:12 Trvalý odkaz

    a neviete ci sa da nastavit aby to hadzalo nejake upozornenia ?? pretoze ked mi pride posta tak nic neukaze len ked ho otvorim a dam obnovit a mam postu a xnem to tak mi pise ze gmail(1) inak nic

    adamo11.01.2010 - 11:35 Trvalý odkaz

    No to viem nastavil som si vsetko ale ked pride mail nic nespravi kym nedam obnovit akoby sa to automaticky neobnovovalo

    Lenka Ivančíková11.01.2010 - 12:54 Trvalý odkaz

    Tak tam mas asi nieco nastavene zle.Neviem ako to je na BB,ja mam Hero,ale mam zaskrtnute upozornenie na e-maily.

    maniacse12.01.2010 - 12:15 Trvalý odkaz

    so, su aj dalsie mail apps, napr LogicMail (nepodarilo sa mi ho rozchodit / nesnazil som sa), odporucil by som ti Y!Go, ale zrusili ho, dalej co sa tyka upozornovania na mily, musis mat spsuteny gmail na pozadi a nastaveny profil, dalej cez operu mini nestiahnes vobec nic, len cez vstavany browser(BB je uz take)... a tak daaale..

    wrc528.04.2010 - 02:03 Trvalý odkaz

    Nechcem zakladat novu temu len sa chcem opytat ako vyriesit otvaranie priloh z gmailu. Ak mail obsahuje napr.pdf tak mi zobrazi len page 1, page 2 a nic viac. Viete mi s tym pomoct?

    maniacse09.05.2010 - 11:37 Trvalý odkaz

    wrc5: ak sa jedna o aplikaciu gmail, nie je mozne ukladat prilohy a tiez zobrazovanie je limitovane len na textovu cast dokumentu bez formatovania (zobrazi len plain text). nastavovanie nie je mozne. treba to riesit cez BIS...

    wrc509.05.2010 - 16:25 Trvalý odkaz

    a viem si nastavit ucet na orangei ked mam BES? BES mame korporatne ale ho nepouzivam a momentalne sa snazim vyriesit to aby mi chodili maily do BB a vedel som aj korektne otvorit prilohy. zatial som to vyriesil tak ze som firemnu postu presmeroval na gmail a fungujem na nom len nemam prilohy a obcas treba...
    DIK za rady