Apple vydal iOS 9.1. Medzi vyše 150 novými emoji nechýba prostredník

  • Richard Hombauer 22.10.2015 - 03:21

    iOS 9.0.x ma dost vela bugov, tak som zvedavy, kolko toho opravili.

  • ondrakomous22.10.2015 - 16:43 Trvalý odkaz

    presne, nejvetsi paradox, system o kterem se vzdy tradovalo, ze je stabilni, tak najednou padaji aplikace, vcera jsem instaloval a klekl mi celej telefon, v prubehu aktualizace me to vykoplo, pripojte telefon k itunes a to jsem vzdycky rikal, ze updaty na applu jsou bezproblemovy.

    janesbond122.10.2015 - 17:08 Trvalý odkaz

    Potvrdzuje sa len to, čo stále tvrdím..čím viac systém dokáže, tym je menej stabilný.. Ak raz iOS bude mať toľko možností prispôsobovania a celkovo nastavení a bude stabilnejší ako android, môže človek vyhlásiť, že je ten systém stabilnejší...nehovoriac o kompatibilite, ktorá sa musi riešiť pri toľkých modeloch s androidom..

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne22.10.2015 - 17:16 Trvalý odkaz

    Ja som updatoval dva ipady a jeden telefon. Mal som 0 problemov a stale ich tolko mam.

    markos923.10.2015 - 16:08 Trvalý odkaz

    u mna vsetky aktualizacie na iPade aj na iPhone bez problemov, ani ziadne blbosti mi pristroje nerobili, ale uz som si zvykol ze kazda velka aktualizacia od iOS 6, cez 7, 8 az po 9 mala uvodne muchy ktore vyladovali aj polroka do dokonalosti :) hlavne je ze ked daco neurobia dobre, tak do tyzdna je tu dalsia aktualizacia a snazia sa vychytat vsetky nedostatky, android nebude nikdy taky vyladeny ako apple koli tomu ze na android su stovky modelov telefonov a je to proste neunosne, vyrobca kazdy novy model drzi tak prvy rok nad vodou a potom sa uz presmeruje na novy model, apple udrzuje pri zivote aj niekolkorocne stare sunky co si zasluzia titul veteran a priposobuje ich novym iOS aktualizaciam, ja som s apple spokojny